Jesteś tutaj › Profil użytkownika RAF_DOR › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-10, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


e-mail: [email protected]

tel. 783 375 815
lub 667 691 315


- przelew bankowy na konto

70114020040000310255148533

- za pobraniem
- odbiór osobisty

Wysyłki realizuję za
pośrednictwem:

- Poczty Polskiej
- e-przesyłka
- paczkomaty 24/7

Witamy na stronie O MNIE !!!

Firma RAF-DOR pragnie Państwu zaoferować najlepszą jakościowo i cenowo gamę obuwia. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami produkującymi najlepsze obuwie na rynku Polskim i zagranicznym. Nasze pozytywne komentarze świadczą o szerokim gronie zadowolonych klientów.

ZAMÓWIENIA I ICH REALIZACJA !!!

Po zakupie przedmiotu otrzymają Państwo potwierdzenie w którym dostępne będą wszystkie ważne informacje dotyczące finalizacji transakcji (nr. konta bankowego itp.). Bardzo prosimy pamiętać o potwierdzeniu koloru/rozmiaru oraz formy płatności zakupionego przedmiotu .


Regulamin
1) Przed złożeniem oferty zakupu przemyśl ją, ponieważ ofertę możesz odwołać tylko w wyjątkowych sytuacjach,
2) Osobą bez pełnej aktywacji konta przesyłki wysyłamy tylko po wcześniejszej wpłacie na konto.
3) Osobą, które nie wywiążą się z zasad zakupu (typu brak wpłaty, kontaktu e-mail lub telefonicznego) po okresie 14 dni od daty zakupu wystawiamy opinię NEGATYWNĄ oraz składamy wniosek do allegro o zwrot prowizji .
4) Do każdego sprzedanego produktu wystawiamy paragon fiskalny, który jednocześnie jest dowodem zakupu i jest niezbędny w przypadku jakiejkolwiek reklamacji lub zwrotu towar
5) Komentarz wystawiamy jako drudzy


PRAWIDŁOWY DOBÓR OBUWIA !!!
Długość stopy mierzy się odrysowując jej kontur na kartce. Stojąc prosto, w leciutkim rozkroku należy równomiernie obciążyć obie stopy. Stopę należy obrysować, trzymając ołówek tuż przy stopie, a następnie zmierzyć odległość od czubka pięty, do czubka najdalej wysuniętego palca stopy. Mierzyć należy obie stopy, a rozmiar buta dobierać pod dłuższą, pamiętając o tym aby zakupić obuwie większe o około 0,5 cm od zmierzonej wartości.
 
PRAWIDŁOWY DOBÓR OBUWIA Z WYDŁUŻONYM PRZODEM !!!

Obuwie prezentowane na tej aukcji jest modelem z wydłużonym przodem. Dlatego w opisie tej aukcji nie podajemy całkowitej długości wkładki. Określamy tylko na jaką długość stopy przy średniej jej tęgości buciki powinny być odpowiednie.Przykładem może być prezentowany poniżej model bucików, w których ze względu na kształt przodu, stopa nie może dojść do samego końca. Mimo, iż całkowita długość wkładki do samego przodu obuwia damskiego ( dla rozmiaru 38 wynosi - 27 cm ) to długość użytkowa wynosi ok. 25 cm dla typowej stopy. Jeżeli zaś biorąc pod uwagę obuwie męskie ( dla rozmiaru 42 wynosi - 28,5 cm) natomiast długość użytkowa to około 27 cm. Powyższy zapis stosujemy w opisie obuwia z wydłużonym przodem, gdzie ze względu na kształt przodu buta rzeczywista długość wkładki jest większa niż jej długość 'użytkowa'.


WYMIANY OBUWIA !!!

Zakupione na naszych aukcjach obuwie poprzez opcję ' KUP TERAZ ' można wymienić do 10 dni od daty otrzymania przesyłki po uprzednim zgłoszeniu tego faktu poprzez e-mail ( [email protected] ) lub telefonicznie 783375815, 667691315

Po akceptacji zgłoszenia z mojej strony należy wysłać zakupiony towar
-w oryginalnym opakowaniu oraz nienaruszonym stanie bez żadnych śladów użytkowania
-załączonym dowodem zakupu (paragonem)
-dołączoną karteczką z podanym rozmiarem na jaki mamy wymienić buciki oraz danymi do wysyłki
-kosztami przesyłki na przesyłkę zwrotną jakie podamy w mailu potwierdzającym zgłoszenie wymiany
-przesyłkę należy wysłać na adres :
RAF-DOR Rafał Bożek ul.3 Maja 18 B 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
-przesyłki odsyłane za pobraniem nie będą odbierane.


ZWROTY I REKLAMACJE !!!

W przypadku, gdy otrzymany towar nie spełnia oczekiwań lub będzie posiadał wady ukryte, został uszkodzony podczas dostawy lub nie jest zgodny z zamówieniem należy niezwłocznie zgłosić to telefonicznie lub e-mailowo sprzedawcy.
-Zwroty oraz reklamacje należy zgłosić do 10 dni od daty otrzymania przesyłki / stwierdzenia wady poprzez kontakt e-mailowy ( [email protected] ).
Po akceptacji zgłoszenia przez Nas należy przesłać towar:
-w oryginalnym opakowaniu oraz nienaruszonym stanie bez żadnych śladów użytkowania
-z załączonym dowodem zakupu (paragonem)
-dołączonym czytelnie wypełnionym formularzem zwrotu lub zgłoszeniem reklamacyjnym.
Przesyłkę należy wysłać na adres : RAF-DOR Rafał Bożek ul. 3-Maja 18 B 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
-ponadto w przypadku zwrotu zakupionego obuwia w opcji 'WYSYŁKA GRATIS' z ceny butów zostanie potrącony faktyczny koszt przesyłki, który ponieśliśmy wysyłając buty.
-Przelewy zwrotne przekazujemy na numer konta bankowego podanego w formularzu zwrotu przesłanego wraz ze zwracanym obuwiem.-Kupując na koncie cobretti_1973 oraz w sklepie RAF-DOR upoważniasz firmę RAF-DOR Handel obwożny ( NIP 551-164-92-82 REGON 120759798 ) do podejmowania w swoim imieniu i na swoją rzecz wszelkich czynności faktycznych związanych z nadawaniem tych towarów za pośrednictwem poczty polskiej lub za pośrednictwem innych podmiotów świadczących takie usługi
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22 poz.271).


Strona wygenerowana 2018-05-25 11:27:24, 213