Jesteś tutaj › Profil użytkownika Pomiar24 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-08-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


o nas | nasze aukcje | komentarze | dodaj do ulubionych
TELEFON :
(22) 651 03 08

tel. kom.: +48 660 755 014


E-MAIL: [email protected]

 
 
ZAPRASZAMY
KUPUJ BEZ RYZYKA

Na rynku, nawet w serwisie allegro, znajdziesz wiele niwelatorów oferowanych po zaniżonych cenach, które są podróbkami oryginalnych produktów oferowanych przez rzetelnych sprzedawców takich jak pomiar24 Taki sprzęt nie posiada oryginalnalnej gwarancji honorowanej w jedynym autoryzowanym serwisie TPI na terytorium Polski, a wystawiana gwarancja jest gwarancją sprzedającego nie producenta! Tylko autoryzowani sprzedawcy Nivel System, Topcon, Sokkia dają Państwu gwarancję, że zakupiony sprzęt spełni Państwa oczekiwania co do jakości, oryginalności i serwisu. Nie daj się oszukać! Kupuj u sprawdzonych i autoryzowanych sprzedawców.
Produkty oferowane przez sklep pomiar24 przechodzą rygorystyczne testy jakości i sprawności. Kupując w naszym sklepie możesz mieć pewność, że kupowany towar jest w 100% sprawny i sprawdzony przed sprzedażą przez autoryzowany serwis. Tylko u nas kupujesz bez pośredników, zbędnych formalności!
Dostarczany przez nas towar jest sprawdzany przed wysyłką. Zamówienia realizowane są przez firmę kurierską UPS do 48h od daty zamówienia towaru. Każdy klient, który zakupi sprzęt w naszym sklepie, w razie potrzeby, ma możliwość skonsultowania się z działem wspracia oraz skorzystać z bogatych zasobów technicznych naszego serwera FTP.
 
 

 
 

 

W ramach firmy TPI...
...jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań pomiarowych dla geodezji, budownictwa i innych branż w Polsce. O jakości naszych produktów i usług świadczy co najmniej kilka tysięcy klientów zadowolonych ze współpracy z nami.


Posiadając wieloletnie doświadczenie w handlu tradycyjnym...
...postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom coraz większej grupy klientów doceniających zalety e-handlu.

W ten sposób powstał sklep internetowy pomiar24.


Znając potrzeby naszych Klientów oraz zadania którym na co dzień muszą sprostać
...

...posiadamy bardzo szeroką ofertę produktową. Obejmuje ona sprzęt pomiarowy znanych i sprawdzonych marek, starannie dobrany pod względem jakości. Dodatkowo stale rozszerzamy naszą ofertę o nowości produktowe, dzięki którym oferta sklepu odpowiada na różnorodne, w tym także bardziej niestandardowe wymagania klientów.


Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję sprawdzonego, wyspecjalizowanego serwisu.Jako jeden z niewielu sklepów internetowych w branży...
...posiadamy własną, nowoczesną przestrzeń magazynową. Dzięki temu praktycznie wszystkie oferowane przez nas produkty jesteśmy w stanie wysłać w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia przez klienta.


Dysponujemy także 6 biurami regionalnymi...
...dzięki czemu nasi klienci mają możliwość łatwego odbioru swoich zamówień praktycznie w całej Polsce!


Aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę...

...staramy się poszerzać naszą ofertę również o produkty, których nie mamy aktualnie na stanie magazynowym, a które jesteśmy w stanie sprowadzić bezpośrednio od producentów w bardzo krótkim czasie. Nasz klient ma zawsze pełną informację na temat realnego czasu realizacji zamówienia.


Rozumiemy zasady funkcjonowania nowoczesnego sklepu internetowego...
...dlatego w sklepie Pomiar24 każdy klient może łatwo i szybko odnaleźć interesujący go produkt (jak również wszelkie informacje które go dotyczą), a sam proces zakupu przebiega wyjątkowo intuicyjnie.


Umożliwiamy różne formy płatności
...

...w tym także za pośrednictwem sprawdzonego i w pełni bezpiecznego systemu płatności online.


Bezpieczeństwo zakupów oraz szybkość realizacji zamówień jest jednym z priorytetów działalności sklepu pomiar24. Każdego dnia powiększa się grono zadowolonych Klientów, a dla nas liczy się Państwa satysfakcja.
Zapraszamy do zakupów!
Zespół pomiar24

  

Strona wygenerowana 2018-04-19 15:46:49, 213