Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-05-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
 


 

Witamy na stronie sklepu
PerunSport.pl

NIP: 542-252-10-43
REGON: 200196474

Kontakt:
TEL: 602 225 783
w godz. 10-20 pon-pt, 
w godz. 10-14 sobota
w innych godzinach niż wymienione powyżej kontakt jedynie mailowy
niedziela - nie pracujemy


e-mail: [email protected]

konto mBank:
32 1140 2004 0000 3102 5182 7161Na naszych aukcjach znajdziecie Państwo artykuły sportowe, akcesoria pływackie takich firm jak: AQUA-SPEED, AQUARAPID, AQUA SPHERE, SPEEDO, ALLRIGHT i innych.

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie internetową. W przypadku odbioru osobistego towaru zobacz punkt - ODBIÓR OSOBISTY


Uprzejmie prosimy po zakupie o wypełnianie FORMULAZRZA DOSTAWY gdzie wybieramy formę transportu (kurier, poczta, pobranie etc.) - znacznie ułatwi nam to pracę.

Do wylicytowanej wartości zawsze doliczamy koszta transportu - chyba, że jest na danej aukcji ustalone inaczej. Koszty wysyłki za dany przedmiot zawsze znajdują się na aukcji i są obowiązkowe!

- ZAKUPY KILKU PRZEDMIOTÓW
W przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu i wysyłki POCZTĄ POLSKĄ płacą Państwo raz za wysyłkę, NAJWYŻSZĄ KWOTĘ spośród zakupionych przedmiotów, przykład:


kupują Państwo jednorazowo (hipotetycznie - proszę się nie sugerować kosztami wysyłki, są tylko przykładowe)
- zatyczki do uszu - wysyłka: 7 zł
- maska pływacka - wysyłka 13 zł
- łyżworolki - wysyłka 15 zł

TO KOSZTA WYSYŁKI TYCH PRZEDMIOTÓW WYNOSZĄ nie 7, nie 13 a ------- 15 zł !
Jesli wpłacą Państwo mniejszą kwotę, będziemy prosili o dopłatę, nie wyślemy towaru póki należności za wysyłkę, nie będą uregulowane co do złotówki.

wysyłka KILKU PRZEDMIOTÓW KURIEREM koszta sa analogiczne, wybieramy najwyższą kwotę ze wszystkich aukcji i ją doliczamy!


- PRZELEWY NA KONTO

W treści przelewu prosze podać swój 'nick' z Allegro + nazwę i kolor przedmiotu (jeśli dostępne są różne) - jeśli paczkę mamy wysłać kurierem, dopisek KURIER
Ułatwi nam to wysyłkę.

- PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Jesli chcą Państwo aby wysłac towar za pobraniem, proszę po zakupie wysłać maila z informacją a najlepiej wypełnić formularz dostawy i tam okreslić czy będziemy płacić przy odbiorze dla listonosza czy kurierowi!

- ODBIÓR OSOBISTY:

Odbiory osobiste tylko po przedpłacie na konto za wylicytowany towar i po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Ze względu, że prowadzimy WYŁĄCZNIE Sklep Internetowy, nie przyjmujemy gotówki ani nie siedzimy pod podanym na allegro adresem w konkretnych godzinach. Uprzejmnie prosimy po uregulowaniu należności o telefon w celu wczesniejszego usmówienia się co do godziny odbioru.

- INNY ADRES WYSYŁKI
W przypadku wysyłki na inny adres proszę o uzupełnienie tej informacji w ustawieniach na Allegro. Jest tam zakładka 'Dane do wysyłki' gdzie można wpisać inny adres pod który mają być kierowane przesyłki. Unikiemy nieporozumień. Dodatkowo można w treści przelewu (lub maila gdy wysyłka będzie za pobraniem) dopisać na końcu: Inny Adres Wysyłki.

- ZWROTY I REKLAMACJE
Każdy produkt zakupiony przez konsumenta - osobą prywatną (konsumentem nie jest firma bądź osoba prowadząca Działalność gospodarczą) na naszym kocie, na zasadach sprzedaży wysyłkowej można zwrócić w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny zgodnie z art 7 ustawy z 2.03.2000 (Dz.U.00.22.271) 

Zwrot przyjmiemy tylko wtedy, gdy produkt nie nosi śladów użycia, jest w dalszym ciągu oryginalnie zapakowany (nienaruszona oryginalna folia, nierozerwane opakowanie, jest kompletny - jeśli w zestawie znajduje się kilka elementów). 
Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować, dołączyć dowód zakupu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy i odesłać na adres naszej firmy na swój koszt.
Przesyłki na nasz koszt nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy!


Po otrzymaniu przesyłki zwracamy pieniążki tylko za towar (koszta wysyłki i pakowania nie są zwracane) w ciągu 14 dni na podane w oświadczeniu konto bankowe.


ZAPRASZAMY !!!
 


 


  


Strona wygenerowana 2018-05-24 00:41:05, 213