(Rejestracja: 2013-09-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,2 / 5,0 z 8 opinii
Logistyka: 3,9 Od kupujących: 8
Towar: 4,4 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 4,3 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witam serdecznie na aukcjach PRADAGUCCIZARA!!!


Odnajdziesz tutaj najmodniejszą odzież obuwie oraz dodatki stylizowane wg najnowszych trendów!

Wszystkie oferowane na aukcjach przedmioty pochodzą od zagranicznych producentów, tym samym dokonując zakupu akceptujesz przesyłkę zagraniczną na teren PL.

Na swoich aukcjach umożliwiam zawarcie transakcji pomiędzy kupującym oraz producentem za moim pośrednictwem. Po dokonaniu zakupu kupujący ma czas do 7 dni roboczych na dokonanie wpłaty która następnie przekazywana jest do producenta (dostawcy) przedmiotu, następnie w ciągu 1-3 dni roboczych nadawana jest przesyłka na adres kupującego.

Możliwość przesyłki pocztowej lotniczej z monitoringiem (ok. 15-30 dni), lub też przesyłki kurierskiej z monitoringiem (ok. 5-7dni).

W zależności od pracy Poczty, warunków atmosferycznych, Świąt i dni niepracujących czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu- proszę wziąć to pod uwagę dokonując zakupu.

Sprzedający nie ma wpływu na pracę Poczty ale dokłada wszelkich starań aby przesyłka dotarła bezproblemowo do kupującego.

Wszystkie przedmioty pochodzą od zagranicznego producenta, są fabrycznie nowe, nigdy nie używane, może wystąpić brak metki/ metka przecięta (outlet), lub inna metka, przedmioty wystawione na aukcji nie są własnością Sprzedającego- jeżei opis nie stanowi inaczej, zdjęcia użyte na aukcji nie podlegają mojej własności, lecz producenta/ dostawcy, dlatego proszę o nierozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy Sprzedającego,ew. reklamacje i zwroty odbywają się u producenta (dostawcy) po odesłaniu przedmiotu na wskazany adres.

Wszelkie niedogodności związane z zakupem proszę zgłaszać bezpośrednio do Sprzedajacego celem rozwiązania na korzyść kupującego na aukcji.

W razie wątpliwości proszę wcześniej o kontakt mailowy przed zakupem!

Bardzo proszę o rozważne zakupy na moich aukcjach !!! Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nie przemyślane zakupy!

Zapraszam serdecznie!!!

Strona wygenerowana 2018-05-27 18:13:30, 213