Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-04-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Cieszy nas, że trafiłeś właśnie do nas.

 

Zajmujemy się felgami sportowymi produkowanymi w technologii kucia, od 2007 roku. Od tego czasu umocniliśmy dobre relacje z fabrykami i producentami z Federacji Rosyjskiej, która jest kluczowym producentem jeśli chodzi o przemysł ciężki, wydobycie rud metali i ich obróbkę hutniczą.

Bogate doświadczenie, duże zasoby surowców i kadra wykwalifikowanych pracowników owocuje produktami najwyższej jakości oraz jednocześnie, co szczególnie ważne dla współczesnego kierowcy w tym segmencie towarów- konkurencyjnych cenowo!

 

Na naszej stronie internetowej możecie zapoznać się z procesami produkcji i asortymentem 4 największych fabryk kutych felg położonych w Rosji:

1. Salomon-Alsberg  

2.   Fabryka SLIK   

3. Korporacja VSMPO-Avisma

4.  SMK (Stupińska Metalurgiczna Korporacja

Nasza firma została stworzona specjalnie po to, aby ułatwić proces rozmieszczania  zamówień u producentów, na wybrane przez was ekskluzywne felgi sportowe oraz sprawnego dostarczenia gotowych wyrobów do odbiorców.

 

Podejmiemy się realizacji każdego ekskluzywnego zamówienia felg, również o niestandardowych wymiarach.

Posiadamy w tej sferze duże doświadczenie i chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy dobrać felgi dla Państwa potrzeb.

 

Ponadto importujemy z Rosji unikalne części, takie jak:

- opony rajdowe, profesjonalne.

- blokady mostów 100% jak i automatyczne (tzw. szpery doOpel, Lada, Uaz, Gazel, Kia soreny..)

- wzmocnione elementy przeniesienia napędów do UAZ, sportowe heavy-duty.

- plandeki, ocieplenia na sowiecką technikę Gaz 69A, Gaz69

- wyczynowe części do tuningu (wałki, kute tłoki , zawieszanie .. - wszystko).

 

Informujemy, że technologiczny cykl produkcji zajmuje od 45 dni (na felgi Sport-Line od 25 dni, w zależności od obciążenia produkcji) zaczynając od odlewu stopu i kończąc na lakierowaniu gotowej felgi. Skrócenie terminów realizacji jest związane z posiadaniem w fabryce gotowych półfabrykatów potrzebnego typo-rozmiaru. Cały proces opisany jest w artykule. Prosimy wziąść pod uwagę, że felgi produkowane są zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami i parametrami klientów co z kolei związane jest z ciągłym przeprogramowywaniem maszyn skrawających oraz uwzględniane są wszystkie szczegóły zamówienia pod względem modelu, lakierniczego pokryciu, typu i rozmiaru felgi. Anulowanie zamówienia i zwrot przedpłaty zamówienia w fazie produkcji jest niemożliwy. Jeśli dla Państwa, nie jest ważniejsze indywidualne wykonanie zamówienia, uwzględniające wszelkie parametry i życzenia, lecz możliwość szybko nabyć felgi, sprawdźcie stan magazynowy w zakładce nowości lub skorzystajcie z usług sklepów z felgami sportowymi.


 

Zapraszamy!


Strona wygenerowana 2019-03-24 17:35:00, 213