Jesteś tutaj › Profil użytkownika Nexun › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiStrona O MnieKontakt z NamiKomentarzeInne nasze aukcje

 

Dział Obsługi Klienta
Wysyłka, Handel, Płatności:

Telefon:
792 295 998

dni robocze: 8-16
soboty: 8-12

GaduGadu:
Sebastian 32509763
Grzegorz 26235361
Email:
[email protected]

Dział Serwisowy
Serwis, Pytania Techniczne, Gwarancja:

Telefon:
792 304 416

dni robocze: 8-16
soboty: 8-12

GaduGadu:
Marcin 33733648
Email:
[email protected]


Firma Nexun jest pionierem w dziedzinie importu i dystrybucji. Naszą sprzedaż na Świstaku traktujemy bardzo poważnie. Wszystkie wystawione na aukcjach przedmioty są zawsze na naszym stanie i są gotowe do wysyłki. Rzetelnie dbamy o zabezpieczenie naszych przesyłek. Bez opóźnień odpowiadamy na maile i telefony. Służymy chętnie pomocą. W razie pytań lub wątpliwości doradzimy i pomożemy podjąć decyzję o zakupie.
Kupując u nas masz pewność udanych zakupów. Jesteśmy legalnie działającą Polską firmą. Na każdy zakup dajemy paragon lub fakturę VAT oraz udzielamy gwarancji.


PEŁNY REGULAMIN

1. Zakup na naszych aukcjach jest jednoczesną akceptacją poniższego regulaminu.
2. Proszę o rozważna licytacje ponieważ nie wycofujemy ofert!
3. Zwycięzca aukcji jest zobowiązany wpłacić kwotę zawierająca wylicytowana cenę oraz koszt przesyłki na podane konto bankowe w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu zakończenia aukcji. W przypadku przekroczenia powyższego terminu i braku stosownego kontaktu uznaje się, iż kupujący odstąpił od chęci kupna, i występujemy o zwrot prowizji.
4. Przed wystawieniem negatywnego lub neutralnego komentarza skontaktuj się z nami, a pewno wyjaśnimy całą sytuację i rozwiążemy problem.
5. Do każdej przesyłki dołączamy dowód sprzedażny. Domyślnie to jest paragon, na życzenie faktura VAT. Jesteśmy legalnie działającą Polską firmą.
6. Komentarz, jako sprzedający wystawiamy po otrzymaniu komentarza odkupującego.
7. Ceny wszystkich produktów są cenami brutto i zawierają podatek.WYSYŁKA

1. Przewidywany termin wysyłki od zaksięgowania wpłaty do 24 godzin w dni robocze.
2. Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
W wyjątkowych sytuacjach wysyłka może się przesunąć na następny dzień.
3. Za opóźnienia Poczty Polskiej nie odpowiadamy - reklamację należy kierować bezpośrednio do Poczty Polskiej.
4. Do każdej przesyłki dołączamy numer do śledzenia przesyłki. Dzięki czemu mogą Państwo mieć zawsze pod kontrolą swoje zamówienie.
Strona do śledzenia przesyłek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/
5. Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, jako przesyłki priorytetowe/polecone w kopercie bąbelkowej lub paczce priorytetowej odpowiednio zabezpieczonej.
6. Kosz wysyłki podany jest na naszych aukcjach.
7. Wysyłamy za pobraniem ale tylko w przypadku wysyłki kurierem.
8. W przypadku, gdy adres wysyłki jest inny niż w Allegro, prosimy o jego podanie zaraz po dokonaniu zakupu. To samo dotyczy wystawienia faktury VAT za zakupiony towar, dane do faktury prosimy przesłać zaraz po wygraniu aukcji. W przypadku braku wyżej wymienionych informacji wysyłka zostanie dokonana na adres zarejestrowany w serwisie Allegro z dołączonym paragonem.


ZWROT

1. Kontakt w sprawach reklamacji:
e-mail:[email protected]
gadu-gadu: 33733648

Telefon: 792 304 416
2. Zero ryzyka!
3. Każdy towar zakupiony na naszych aukcjach podlega wymianie jeśli posiada wady fabryczne.
4. Po wykryciu wad prosimy o odesłanie towaru  w oryginalnym opakowaniu. (karton/folia itp.) przesyłką pocztową na nasz adres, a wraz z nim rachunek.
5. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Zwrotowi nie podgalają koszty przesyłki.
6. Produkt reklamacyjny będzie naprawiany lub zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy do wyboru inny, dostępny na naszych aukcjach produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze.


PRAWA AUTORSKIE

Opis sprzedawanych przedmiotów stanowi przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskimi prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn.08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz.211).

Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez naszej zgody. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie,rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych!


 


Strona wygenerowana 2018-05-21 19:18:26, 213