Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-04-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Natmat Studio jest wyspecjalizowaną firmą trudniącą się sprzedażą importowanych produktów znanzch marek przez sprzedaż internetową. Oferujemy sprzęt AGD, RTV, fotograficzny, narzędzia i maszyny dla majsterkowicza, zabawki, odzież i itp. Specjalizujemy się w tzw. outlecieRTVAGD czyli sprzęcie pochodzącym z likwidacji,upadłości hurtowni AGD RTV w krajach UE lub nadwyżek magazynowych producenta,jak również towarów z wystaw sklepowych czy towarów po ekspozycyjnych. Staramy się zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości, po bardzo atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą.

 

Oferowane usługi


1. Zamówienia w sklepie mogą składać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

2.Produkty oferowane w sklepie mogą być:
1) towarami nie nowymi fabrycznie,
2) końcówkami serii produkcyjnych,
3) zwrotami ekspozycyjnymi,
4) towarami zwróconymi przez klientów,
5) towarami fabrycznie nowymi

4. Zdjęcia produktu i jego opis techniczny  oraz kolory zamieszone na aukcjach Swistak.pl mogą się nieznacznie różnic od  stanu faktycznego.Większości zdjęcia wykorzystywane producenta na prośbę kupującego możliwa wysyłka na e-mail oryginalnego zdjęcia.    

5.Warunkiem szybkiej realizacji zamówienia jest  prawidłowe wypełnienie przez zamawiającego formularza allegro.

6.Odbierając przesyłkę od firmy kurierskiej nabywca zobowiązany  jest do pisemnego potwierdzenia odbioru towaru. Do sprawdzenia czy przesyłka  nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, oraz czy zawartość jest  zgodna z zamówieniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń podczas transportu  należy sporządzić protokół reklamacji w obecności pracownika firmy kurierskiej.

7. Natmat Studio ma prawo odstąpienia od realizacji zamówienia z powodu braku dostępności towaru. W takiej sytuacji Natmat Studio niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomi o tym Kupującego. W przypadku dokonania przedpłaty przez Kupującego zobowiązuje się do zwrotu zapłaconej kwoty.

8. Kupujący może dokonać zwrotu towaru do 10 dni roboczych na własny koszt bez podania powodu wyłącznie za  zgodą sprzedającego  przypadku, gdy  towar:

     

-będzie w stanie nienaruszonym,
-nie  będzie nosić znamion użytkowania 
-będzie  w niezniszczonym opakowaniu
-posiada  wszystkie części i akcesoria dołączone przez firmę
-będzie  dołączona pełna dokumentacja

-koszt przesyłki nie jest zwracany klientowi


9.  Kupujący przyjmuje do wiadomości, że towary oferowane w sklepie internetowym
częściowo pochodzą ze zwrotów ekspozycyjnych oraz zwrotów od klientów, w związku z tym mogą posiadać wady nawet jeśli w aukcja jest wystawiona jako nowy przedmiot . Opis tych wad znajduje się na stronie sklepu

10. Mamy prawo od odstąpienia od umowy z powodu uszkodzenia lub braku towaru na magazynie.
11. Nie ma możliwości zwrotu towaru sprzedawanego jako uszkodzony.

 
Oferujemy trzy kategorie sprzętu w Natmat Studio:

?NOWY? ?  produkt nowy nie używany, w 100%  sprawny i kompletny.  Urządzenie pochodzi z likwidacji, upadłości hurtowni AGD RTV w krajach UE lub nadwyżek magazynowych producenta. Incydentalnie może posiadać delikatne ryski ale zdarza się to bardzo rzadko. Produkt jest zapakowany w  oryginalne opakowanie producenta. Kupując sprzęt z nadwyżek magazynowych lub likwidacji hurtowni za naprawdę niewielkie pieniądze kupujesz urządzenie fabrycznie nowe z gwarancją.  Przed wysyłką każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod względem technicznym i otrzymuje gwarancję firmy Natmat Studio

?NOWY POWYSTAWOWY? ?  produkt nowy nie używany w 100%  sprawny.  Urządzenie pochodzi z wystaw sklepowych, może posiadać delikatne ryski lub inne niewielkie skazy kosmetyczne. Produkt mógł być włączony kilkukrotnie np. w celu pokazania klientowi. Produkty w większości 90% zapakowane są w  oryginalne opakowanie producenta ? jeśli takiego opakowania produkt nie posiada, firma Natmat Studio profesjonalnie produkt pakuje oraz dostarcza wszelkie instrukcje obsługi. Kupując sprzęt po ekspozycyjny płacisz tylko połowę wartości urządzenia fabrycznie nowego. W sporadycznych przypadkach może wystąpić brak drobnego elementu, który nie  ma wpływu na funkcjonalność urządzenia ? o takim wypadku klient jest informowany przed wysłaniem towaru. Przed wysyłką każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod względem technicznym przez nasz wykwalifikowany serwis i otrzymuje  gwarancję firmy Natmat Studio.

?PO EKSPOZYCYJNY? - produkt w 100% sprawny, sprzęt mógł być używany kilkukrotnie na pokazach lub prezentacjach. Do tej kategorii zaliczmy także sprzęt tzw. Refurbished? zwrócony przez klienta w ciągu 30 dni od zakupu z różnych powodów np. "kolor sprzętu nie pasował do wystroju kuchni" lub ?nie spodobał się żonie?. Produkt wraca do autoryzowanego punktu serwisowego producenta, gdzie jest sprawdzany. Po pozytywnym przejściu testów zostaje przekazany do licencjonowanego dystrybutora do sprzedaży. Dlatego z reguły posiada minimalne ślady użytkowania np. drobne ryski, lub inne kosmetyczne niedociągnięcia nie wpływające jednak na pracę urządzenia. Produkty w większości zapakowane są w  oryginalne opakowanie producenta ? jeśli takiego opakowania produkt nie posiada, firma Natmat Studio profesjonalnie produkt pakuje oraz dostarcza wszelkie instrukcje obsługi. Kupując sprzęt po ekspozycyjny płacisz mniej niż połowę wartości urządzenia fabrycznie nowego. W sporadycznych przypadkach może wystąpić brak drobnego elementu, który nie  ma wpływu na funkcjonalność urządzenia ? o takim wypadku klient jest informowany przed wysłaniem towaru. Przed wysyłką każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod względem technicznym przez nasz wykwalifikowany serwis i otrzymuje gwarancję firmy Natmat Studio.

Każdy towar w sklepie jest opisany i przypisany do jednej z 3 klas produktów
Nasz klient ZAWSZE jest uprzedzany o kategorii i stanie kupowanego przedmiotu

 

 

Natmat Studio

ul.Nieborzyn 20

62-541 Nieborzyn

IdeaBank 3019 5000 0120 0606 2793 2700 02

 

Najszybszą formą płatności jest PayU ale również akceptujemy zwykły przelew( możliwe wydużenie czasu realizacji zamówienia) oraz płatnoś przy odbiorze lub osobiście w punkcji po wcześniejszyn ustaleniu terminu.

 

Wszystkie przesyłki wysyłanę są przez Sendit  przez profesionalną firmę kurierską. Umożliwa to przezproblemową i bezpieczną wysyłkę. Oraz monitorowania przesyłki przez kupującego od momentu zamówienia kuriera. Wysyłka w ciągu 24 godzin od nas z firmy. Cennik wysyłek standardowy jaki jest na allegro.

 

Odbierając przesyłkę od firmy kurierskiej nabywca zobowiązany  jest do pisemnego potwierdzenia odbioru towaru. Do sprawdzenia czy przesyłka  nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, oraz czy zawartość jest  zgodna z zamówieniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń podczas transportu  należy sporządzić protokół reklamacji w obecności pracownika firmy kurierskiej.

 

 
Zwrot towaru może nastąpić do 10 dni od otrzymania produktu. Zgodnie z Ustawą dnia z 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Towar powinien być kompletny wraz z wszelkimi dodatkami i zwrócony w stanie niezmienionym w myśl z Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. art. 7 ust. 3. Do 14 dni od momentu otrzymania przez firmę przesyłki/towaru nastepuje rozpatrzenie i zwrot pieniędzy.
 
Nie zwracamy kosztów przesyłek wysłanych od nas i do nas.
 
Nie akceptujesz warunków zwrotów nie kupuj i nie licytuj.
 

Natmat Studio

Mateusz Pogorzelski

62-541 Nieborzyn

NIP 6652932460

 

Kontakt Telefoniczny 

722-144-895 


Strona wygenerowana 2018-05-23 19:22:46, 213