Jesteś tutaj › Profil użytkownika Medyczny › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-04-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Ze śmiałą wizją wprowadzenia na rynek Polski najnowocześniejszego i najlepszego sprzetu pierwszej pomocy, rozpoczeliśmy swoją działalność w 1992 roku. Na przestrzeni minionych lat nawiązaliśmy kontakty handlowe z wieloma, wiodącymi producentami sprzętu medycznego w Europie.

Nasza Firma -Omnibus Sprzęt Medyczny s.c.jest wyłącznym dystrybutorem na rynek polski wielu znanych i uznanych produktów, np.: ssaki, inhalatory, torby medyczne, laryngoskopy i inne. Wszystkie, oferowane przez OMNIBUS, artykuły posiadają wymagane przez rynek certyfikaty CE oraz inne atesty.
Zapewniamy naszym Klientom produkty i realizacje najwyższej jakości
.

Jesteśmy firmą zajmującą się SPRZĘTEM MEDYCZNYM od wielu lat,różnimy się tu znacznie od innych "hurtowni medycznych" ,które sprzędają kosiarki,trampki,kawę i inhalatory.Mamy doświadczenie i wiedzę o swoich produktach!

Młody i otwarty a jednocześnie doświadczony zespół obsługuje ponad 1000 klientów, wśród nich zespoły pogotowia raunkowego, straży pożarnej, wojska, szpitale oraz hurtownie i sklepy medyczne,gabinety lekarskie i hospicja,fundacje i stowarzyszenia.
Na aukcjach przygotowaliśmy ofertę z myślą o Państwu;proponujemy sprzęt medyczny zarówno do użytku domowego jaki i dla gabinetów i innych jednostek medycznych.
Wysoka jakość sprzętu a także atrakcyjne ceny i przyjazny serwis są nasza wizytówką.Nasza firma dokłada wszelkich starań by błyskawicznie dostarczyć zamówiony produkt, zapewnić doskonały serwis oraz profesjonalną opiekę nad Klientem.
Dla nas liczy się dobra jakość produktów i zadowolenie Klientów. Konsekwentne działanie według tych założeń zaprocentowało stale rosnącą grupą zadowolonych, stałych Klientów naszej firmy.

Na maile odpowiadamy w godzinach 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku

Towar wysyłamy natychmiast po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bądź po uzyskaniu informacji o płatności "za pobraniem".

Nasz numer rachunku bankowego: BZ WBK 93 1090 2620 0000 0001 1517 8434

Jeśli chciałbyś prosić o udostępnienie innych opcji dostawy (Inpost, e-przesyłka) zapytaj PRZED licytowaniem aukcji.

Wszelkie sprawy niejasne, sporne bądź inne wątpliwości bardzo prosimy zgłaszać mailem bądź telefonicznie,zawsze rzetelnie i uczciwie podchodzimy do sprzedaży i kontaktów z Klientem

Nie wysyłamy "za pobraniem" osobom bez pełnej aktywacji konta i osobom bez minimum 5 pozytywnych komentarzy.

Jako sprzedający wystawiamy komentarz po uzyskaniu komentarza od osoby kupującej u nas produkt.


Strona wygenerowana 2019-03-23 06:27:03, 213