Jesteś tutaj › Profil użytkownika LechJM › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-12-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 5 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 2
Towar: 5,0 Od sprzedających: 3
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich fanów świstaka!

Dopiero tu zaczynam, więc niestety póki co nie mam żadnych opinii. Dotychczas byłem pod identycznym "nickiem" na konkurencyjnym portalu aukcyjnym - gdyby ktoś chciał to może tam zobaczyć moje komentarze. Mam nadzieję, że niedługo i tu będę mógł się pochwalić pozytywnymi opiniami.

Jeżeli coś kupuję - wpłacam pieniądze od razu po zakupie (w wyjątkowych sytuacjach na drugi dzień) i potwierdzam to mailem. Po zaksięgowaniu wpłaty proszę o napisanie opinii (bez czekania na moją jak to niektórzy sprzedawcy dziwnie robią). Będę wdzięczny za maila potwierdzającego, że pieniądze są już na Twoim koncie i że przesyłka jest już wysłana. Sam napiszę opinię gdy tylko otrzymam przesyłkę.

Jeżeli coś sprzedaję - gdy pieniądze wpływają na moje konto, potwierdzam to mailem i wysyłam zamówioną rzecz (najpóźniej na drugi dzień). Opinię, oczywiście pozytywną :-) napiszę po zaksięgowaniu wpłaty (nie czekam aż zrobisz to pierwsza/y jak niektórzy ?dziwni? sprzedawcy).
W tytule przelewu umieść proszę numer aukcji - bardzo mi to ułatwi szybkie wysłanie przesyłki. Liczę że wystawisz mi komentarz gdy tylko otrzymasz przesyłkę.

Jeśli masz szczególne wymagania co do sposobu wysyłki - ustal je proszę zanim wpłacisz pieniądze na moje konto.

W cenę przesyłki wliczona jest ochronna koperta bąbelkowa by to co kupujesz dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie. W przypadku przesyłek kurierskich może to być specjalne opakowanie danej firmy kurierskiej.

Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć lub więcej informacji o czymś co sprzedaję to proszę o kontakt.

Zapraszam do zakupów.

pozdrawiam

LechJM


Strona wygenerowana 2017-06-26 11:19:41, 213