(Rejestracja: 2004-03-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
4,9 / 5,0 z 1394 opinii
Logistyka: 4,9 Od kupujących: 1387
Towar: 4,9 Od sprzedających: 7
Jakość obsługi: 4,9 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiAukcje Landszafta

Witam wszystkich gości którzy zawitali do mojego opisu. Na imię mam Grzegorz i jestem w średnim wieku. Moim hobby jest modelarstwo kolejowe którym param się od lat, dlatego też najwięcej jest tego towaru. Interesuję się też starą porcelaną , numizmatyką , dobrą książką oraz malarstwem i to też można spotkać na moich aukcjach " stąd mój nick LANDSZAFT".

Zasady mojej sprzedaży są może dość twarde ale zabezpieczają tak mnie jak i klienta aby transakcja między nami była przyjemna i bezstresowa. Kilkaset komentarzy świadczy że nie łamanie tych zasad oraz dostosowanie się do nich da pełną satysfakcję kupującemu. Klientów nowych oraz z zielonymi i zółtymi kwadracikami "diamencikami" proszę o potwierdzenie adresu oraz wpłatę kosztów nadania "wysyłka za pobraniem" lub całości "wysyłka bez pobrania najtańsza" na konto.

NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM bez wpłaty kosztów nadania.!! . Klientów z wszystkimi innymi kolorkami proszę o potwierdzenie odbioru i pytam ich jak życzą sobie przesłać wylicytowany towar dla ich wygody. W życiu jestem starym sprzedawcą i doskonale wiem co to rzetelność i zaufanie klienta. Dlatego będę się starał jak najlepiej opisywać towar i odpowiadać na każde zapytanie .

Z uwagi na zmiany w systemie komentarzy w portalu Świstak" system 5 punktowy w tym ocena dostawy przez pocztę lub kuriera" a co za tym idziejej kompletnie nieczytelną formę i niemiarodajny system proszę o niewystawianie mi komentarzy bo ja ich także nie będę wystawiał !

Paczki i listy polecone wysyłam Pocztą Polską wg jej cennika do strony cennika Poczty Polskiej lub w przypadku paczek o znacznej wartości na życzenie klienta wysyłam firmą kurierską UPS-Polska Link do firmy kurierskiej

Jeżeli akceptujesz te warunki --licytuj do woli-- jeśli nie handluj z innymi lecz nie ze mną.

Można do mnie dzwonić pod nr tel (+48) 511896193 "sieć kom IDEA Orange Go"

Tu masz mój mail :

[email protected]

http://www.gadu-gadu.pl/ GADU-GADU : 110511161

--

NR konta

Bank Śląski II oddział Bytom

42 1050 1230 1000 0002 0420 1305

Oto, co mam na sprzedaż:


Strona wygenerowana 2024-07-18 12:26:04, 120