Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-05-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 44 opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 44
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy Serdecznie

 

O NAS:
Na naszych aukcjach znajdą Państwo uniwersalne płytki PCB, moduły w formie zestawów do montażu lub gotowych urządzeń. Dostarczamy również rzadziej spotykane elementy elektroniczne. Czasami wystawiane są elementy z demontażu w znacznie niższych cenach (zaznaczone w aukcji). Proszę pisać, jeśli maja Państwo sugestie i uwagi dotyczące sprzedawanych artykułów. Realizujemy również indywidualne projekty PCB na zamówienie. Staramy się być solidnym partnerem i tego samego oczekujemy od kupującego. Asortyment naszych towarów będzie się powiększał.
 
PŁATNOŚĆ:
1.Rozliczamy się tylko poprzez przelew bankowy.
2.Wysyłając przelew w polu 'TYTUŁEM' prosimy wpisać: swój nick z ŚWISTAKA oraz NUMER AUKCJI. Niedotrzymanie tego może opóźnić przesyłkę.
3.Wystawiamy faktury VAT. Minimalna wartość faktury wynosi 50zł.

TRANSPORT:
1.Kupujący pokrywa koszt transportu (chyba, że w aukcji jest zaznaczone inaczej).
2.Wysyłamy towar po wpłynięciu pieniędzy na rachunek.
3.Z naszej strony staramy się, aby przesyłki były wysyłane jak najszybciej (maksymalnie do 2 dni roboczych od wpłynięcia przelewu).
4.Drobne przesyłki wysyłamy listem poleconym ekonomicznym lub priorytetowym. Większe przesyłki paczkami w twardym kartoniku. Zachęcamy do korzystania z paczkomatów.
 

KOMENTARZE:
1.Po otrzymaniu towaru proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jeśli coś jest niezgodne z oczekiwaniami proszę nas informować, sprawę na pewno rozwiążemy pozytywnie.
2.Zachęcamy kupujących do wystawienia komentarza. Pomoże to obu stronom w promocji. Zawsze wystawiamy komentarz po otrzymaniu go od kupującego. Jako kupujący zawsze wystawiamy komentarz pierwsi.

KONTAKT:
1.Poprzez serwis Świstak
2.Na e-maile staramy się odpowiadać na bieżąco.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów
Pozdrawiamy
KubisElectronics 


Strona wygenerowana 2018-05-25 05:59:23, 213