Konto firmowe
(Rejestracja: 2016-04-28, Logowanie: Miesiąc temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Księgarek - Zapraszamy do zakupów!

 

Strona o mnie

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

 

1. Po zakupie prosimy wypełnić formularz zakupu lub wysłać wiadomość e-mail z danymi do wysyłki oraz preferowaną formą wysyłki.

2. Akceptowane płatności to przelewy na konto bankowe.

3. Tytuł przelewu bankowego powinien zawierać NUMER AUKCJI oraz NICK UŻYTKOWNIKA, co ułatwi przyporządkowanie wpłaty do odpowiedniej transakcji.

4. Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu nie otrzymamy wpłaty lub informacji o jej opóźnieniu, wystąpimy do Serwisu o zwrot prowizji za transakcję.

5. Staramy się realizować wysyłki w terminie do czterech dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Przy większej ilości wystawionych aukcji mogą zdarzyć się opóźnienia lub braki - w takich sytuacjach będziemy się starać jak najszybciej informować o tym Klienta, który zadecyduje, czy poczeka na skompletowanie zamówienia, czy też zechce anulować część bądź całość transakcji.

6. Koszty wysyłki ponosi Kupujący. Są one podane w każdej aukcji.

7. Koszty wysyłki za granicę są ustalane indywidualnie dla każdej przesyłki i są uzależnione od wagi zakupionych przedmiotów oraz kraju przeznaczenia. Przed lub po zakupie prosimy o wiadomość e-mail w tej sprawie wyceny przesyłki.

8. Reklamacje odnoszące się do zniszczonej / uszkodzonej przesyłki będą rozpatrywane wyłącznie po spisaniu protokołu uszkodzenia z kurierem / listonoszem.

9. Odstąpienie od Umowy sprzedaży:

a. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

  b. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta.

  c. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

 

  Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz Odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej.

  d. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

  e. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

  f. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  g. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

  h. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

  i. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

  j. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.

  k. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

  l. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

10. Zdjęcia niektórych przedmiotów mogą różnić się od dostarczonego towaru. Jest to związane ze specyfikacjami niektórych Wydawnictw, gdzie tytuł o tym samym numerze ISBN jest wydawany w różnych oprawach, kolorystyce, etc.

11. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY ZA POBRANIEM.

12. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail: [email protected]


 Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-22 21:56:05, 213