Jesteś tutaj › Profil użytkownika Koncysko › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-05-30, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam. Mam na imię Ania. :) W razie pytań czy wątpliwości - 501 225 383.

Ja jako Sprzedający:
Na aukcjach staram się podawać jak najrzetelniejszy i zgodny z prawdą opis przedmiotu.

Jeśli kupujesz na PARU aukcjach proszę o kontakt w celu ustalenia jednej, łącznej ceny wysyłki.  Jeśli się nie skontaktujesz to oczekuję wpłaty za przesyłkę z każdej aukcji osobno + ceny przedmiotów.

Przedmioty wysyłam do 5 dni roboczych, najczęściej, zazwyczaj od 1-2 dni od wpłynięcia należności na konto. Każdą przesyłkę zapakowywuję z najwyższą wymaganą starannością. Informuję kiedy przesyłka została nadana.

Proszę o przemyślane kupno. Nie kończę aukcji przed czasem. Nie wystawiam faktur.  Możliwy jest odbiór OSOBISTY na terenie Krakowa, po wcześniejszym ustaleniu.

Jeśli pragniesz aby przedmiot został wysłany na inny adres niż ten podany na świstaku powiadom mnie o tym niezwłocznie ZARAZ przy zakupie. . :)

Jeśli chcesz, abym wysłała zakupiony przez Ciebie przedmiot za granicę bądź za pobraniem lub inną formą wysyłki, która nie widnieje na aukcji to skontaktuj się ze mną. Cena wysyłki będzie ustalana indywidualnie.

Do każdej wysyłki mam potwierdzenie wysłania. Jeśli zbyt długo przesyłka nie dochodzi to proszę o kontakt. Prześlę wówczas zdjęcie potwierdzenia nadania i podam jego numer.

Po wysłaniu oczekuję, iż gdy odbierzesz przesyłkę poinformujesz mnie czy doszła cała i zdrowa. Jako sprzedający oczekuję od Ciebie komentarza JNigdy nie zostaję dłużna. Zanim wystawisz negatywa lub neutrala to skontaktuj się ze mną, może da się coś temu zaradzić. :) Każdego oceniam indywidualnie, nie wystawiam hurtowo jednakowych komentarzy, patrzę na kontakt i częstotliwość odpisywania, "jakość", szybkość wpłaty i w ogóle wszystko :)

Jestem osobą elastyczną i komunikatywną ? wszystko da się ze mną ugadać. Gwarantuję 100% bezproblemowy kontakt, bez względu czy kupuję czy sprzedaję. Staram się nie zawyżać kosztów, bo to poprostu bezsensu. Każdą przesyłkę staram się zapakować jak najbezpieczniej w kopertę.

Ja jako kupujący:


-wpłacam pieniążki natychmiast po zakupie. Jeśli nie mam takiej możliwości to od razu Cię o tym informuję

- jest ze mną bardzo dobry kontakt

- skontaktuję się z Tobą czy i w jakim stanie doszła przesyłka

- zawsze wystawiam komentarz

INNE:

- rozmyślnie wystawiaj komentarz, gdyż może to być krzywdzące

- gdy na aukcji pisze, że zdjęcia mogę dosłać, poproś o to - bo potem mogą być wyimaginowane pretensje lub żale.

- istnieje możliwość targowania się  ;) A przy większych zakupach płacisz za jedną wysyłkę, NIE wygórowaną, ustalaną indywidualnie. ;)
 


Strona wygenerowana 2018-05-21 05:35:13, 213