(Rejestracja: 2015-03-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


INFORMACJE

 

 

 

REGULAMIN  

Świadczenia usługi pobrania jednorazowego lub zakupu konta PSN 

  

 1. Biorąc udział w aukcji akceptujesz warunki sprzedaży zawarte w regulaminie na "Stronie o mnie Allegro"                                                                    

   
 1. Zarówno gry jak i konto z którego są pobierane gry należą do użytkownika allegro posługującego się loginem sosi1234pl . 

 1. Kupujący konto PSN na własność staje się jego właścicielem. 

 1. Kupujący usługę pobrania jednorazowego uprawniony jest do jednokrotnego pobrania gry/gier na jeden system Playstation PS3 lub PS4. 

 1. Jeżeli kupujący dokona zmian w danych udostępnionego konta tj. zmiana identyfikatora , hasła , imienia lub nazwiska , itp. uznam taką sytuację jako kradzież konta i zmuszony będę zgłosić całą sprawę na policję , oraz będę się domagał zwrotu w trybie natychmiastowym działającego konta bądź równowartości pieniężnej wydanej na zakup danej/danych pozycji elektronicznej. 

 1. Jeżeli do konta zostaną przypisane dwie konsole PS4 konto zostaje z automatu zablokowane przez Sony (w 90% nie ma możliwości odzyskania konta) , również i w tym przypadku domagać się będę zwrotu równowartości pieniężnej wydanej na zakup danej/danych pozycji elektronicznej. 

 1. Jeżeli ktoś samodzielnie skorzysta z opcji dezaktywacji konta poprzez stronę acount Sony zostanie zobowiązany do uiszczenia karnej opłaty w wysokości ceny produktu który zalicytował (jeżeli kupujący zalicytuje grę za 50zł zapłaci za nią ,lecz sam dezaktywuje konto zobowiązany będzie  do uiszczenia raz jeszcze ceny aukcji). 

 1. Jeżeli chodzi o konta których nie można aktywować jako podstawowe ( możliwość gry tylko na koncie z którego są kupione (zazwyczaj dodawane jako gratisy do innych aukcji są ograniczone czasowo) , nie stają się one własnością kupującego , również nie ma możliwości samodzielnej zmiany danych konta , a za uszkodzenie bądź kradzież konta są przewidziane kary jak w punkcie 3 i 4 w/w regulaminu 

 1. Jeżeli kupujący wylicytuje całe konto a nie slot , tj. staje się właścicielem konta gwarancji jestem w stanie udzielić tylko i wyłącznie jeżeli jest to konto PSN założone w Polsce(gry są po polsku) , jeżeli chodzi o Amerykański PSN to takowej nie jestem w stanie udzielić ze względu na to że jestem tylko pośrednikiem takowej transakcji i czasami tylko w locie wysyłam dane do kont jako pośrednik nawet ich nie sprawdzając                             

 1. Prawo do reklamacji oraz zwrotu poniesionych kosztów transakcji mają tylko kupujący całe polskojęzyczne gry na Polskim PSN. 

 1. Zarówno Amerykańskie konta PSN jak i pobrania jednorazowe nie podlegają prawu do reklamacji czy zwrotu kosztów(brak gwarancji za to niska cena , chyba że znajduje się informacja o gwarancji w opisie aukcji) . 

 1. Wszelkiego rodzaju materiały cyfrowe pobrane jednorazowo jako tgz. Martwy Slot bądź Slota jednorazowego działają na konsoli kupującego do czasu ich usunięcia z dysku , na wszystkich kontach nie tylko na tym z którego zostały pobrane . Czyli trofea wpadają na profile kupującego a nie na profil z którego została pobrana zawartość  

 1. Jeżeli sprzedawane jest konto z grą w Preorderze bądź slot jednorazowy z preorderem dane do konta wysyłam dzień po premierze gry. 

 1. Proszę o przemyślane licytowanie produktów wystawionych na moich aukcjach , ponieważ nie odwołuję ofert kupna!  

 1.  Nie interesują mnie wszelkiego rodzaju wymiany na inne produkty, prowadzę tylko i wyłącznie sprzedaż slotów jednorazowych oraz kont PSN           

 1. Osoby nie posiadające komentarzy ,pełnej aktywacji konta , posiadające większą ilość negatywów bądź konto junior proszone są o nie licytowanie na moich aukcjach , a ich oferty są dla mnie nie ważne oraz zostaną wycofane 

 1.  Jeżeli na danym koncie PS3/PS4 znajduje się pełna wersja gry i dodatki DLC , może się tak stać że gra będzie działała ale bez dodatków (nie dzieje się tak zawsze)W takim przypadku nie ma możliwości zwrotu takiego konta/slota gdyż głównym przedmiotem aukcji jest pełna gra a dlc to tylko dodatki**,nie przyjmuję negatywa za taką transakcję ale w ramach rekompensaty udzielam 20% zniżki na kolejny zakup na moich aukcjach    

 2. W przypadku wypożyczenia gry nie staje się ona własnością zwycięzcy aukcji a świadczona jest dla niego usługa wypożyczenia licencji

 3. Profil wraz z grą należy usunąć z konsoli dzień przed ostatnim dniem świadczenia usługi (pkt 18) do godziny 22.

 4.  Gry oznaczone gwiazdką * są grami na amerykańskich kontach . 

 5.  Przy próbie zmiany danych konta zostaje ono natychmiast zablokowane a kupujący traci możliwość gry w wypożyczony tytuł .  

 6.  Wypożyczoną grę można używać tylko na jednej konsoli PS4, jeżeli zostanie dodane drugie konto wypożyczona gra zostaje zablokowana.

 7. Na wpłatę za wypożyczone gry czekam jeden dzień.
 8. Jeżeli na aukcji oferowany jest więcej niż jeden tytuł , to lista sprzedanych gier znajduje się na samym dole aukcji po lewej stronie.
 9. Jeżeli informacja o tym że gra została sprzedana widniała na stronie aukcji przed zakupem allegrowicza ,a chce on właśnie tę grę  , zmuszony jest do wyboru innej gry
 10. Mimo tego że w niektórych aukcjach widnieje dopisek "ZAGRAJ JUŻ DZIŚ" wysyłka może nastąpić do 72 godzin od otrzymania płatności przez Payu (jest to związane z problemami dostawcy gier , nie z mojej winy)

Strona wygenerowana 2018-06-25 18:04:03, 213