Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Kliknięcie opcji "Kup teraz" lub wygranie licytacji jest jednoznaczne z akceptacją wszystkich punktów zamieszczonego tutaj regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek jego postanowieniem NIE KUPUJ.

 

1. Jesteśmy legalnie działającą firmą z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Dokonując zakupu na naszej aukcji zawierasz z nami umowę o pośrednictwo handlowe w zakupie danej rzeczy u producenta z Tajlandii, Korei lub Chin. 

3. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa handlowego.

 

 

UWAGA!!!

 

Proszę o rozważne zakupy, gdyż nie odwołuję złożonych ofert.

Jeżeli wpłata nie nastąpi w ciągu 7 dni wysyłamy meil z przypomnieniem.

Jeżeli zobowiązanie nie zostanie uregulowane występujemy o zwrot prowizji i wystawiamy negatywny komentarz. 

Otrzymają państwo również ostrzeżenie od allegro. 3 takie ostrzeżenia skutkują zawieszeniem konta i brakiem możliwości założenia nowego przez okres 2 lat.

 

Produkty oferowane na aukcjach nie są naszą własnością. Są własnością producentów azjatyckich. Zadaniem Naszej firmy jest prezentacja ich oferty i pomoc, pośrednictwo w nabyciu ich dla Państwa.

W związku z powyższym w ewentualnych zwrotach towarów, reklamacjach jedynie pośredniczymy między Państwem a producentami i nie mamy wpływu na ich efekt. TO NIE MY JESTEŚMY SPRZEDAWCAMI. W razie wyrażenia chęci zwrotu lub reklamacji towaru podajemy dane kontaktowe producenta i sami jesteście Państwo zobowiązani do wyjaśnienia z nim swoich roszczeń(w jez. angielskim). Producent może zwrócić Państwu cenę za jaką sprzedaje towar lub zgodzić się na wymianę . Koszt świadczenia pośrednictwa tj, Nasza prowizja jest BEZZWROTNA, gdyż my wykonujemy pracę w sposób prawidłowy.

 

KOSZT WYSYŁKI:

 
Przesyłki nie są wysyłane za pobraniem gdyż jest to technicznie nie możliwe.

Podany koszt wysyłki dotyczy zawsze jednej sztuki towaru.
Przy zakupie kilku sztuk koszty należy zsumować. 

Czas dostawy to:

 Składamy zamówienie u producenta w imieniu i na rzecz kupującego w terminie do 3 dni roboczych. Producent wysyła paczkę najczęściej w terminie do 3 dni roboczych, zastrzega sobie jednak prawo do wysyłki w terminie do 2 tygodniu w przypadku braków magazynowych.

Otrzymują państwo numer nadania, który umożliwia śledzenie paczki.

Czas dostawy waha się od 7 do 40 dni roboczych od daty przesłania państwu nr nadania.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy do 60 dni roboczych, w przypadku nastąpienia niefortunnych zbiegów okoliczności.


Śledzenie przesyłki:

Za pomocą przesłanego państwu nr nadania można śledzić położenie przesyłki. Od momentu wysłania można odnaleźć jej lokalizację za pomocą strony :

intmail183.com.cn

po przekroczeniu przez paczkę granicy Polski można ją śledzić również za pomocą poczty polskiej.


Miejsce wysyłki:
Azja: Chiny, Tajlandia, Korea

 

WAŻNE!!!
* W korespondencji z nami oraz w tytule przelewu zawsze podaj swój NICK, jeżeli tego nie zrobisz nie możesz mieć do nas pretensji, jeżeli nie będziemy odpisywać na twoje meile.

*Ze względu na różne charakterystyki wyświetlania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii pokazane zdjęcia mogą nieco różnić się od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.


* Ze względu na różne partie produkcji, może być odchylenie wymiarów towaru ~ 3 cm.

 

* Ze względu na różnice wynikające z różnicy między rozmiarówką azjatycką a europejską w niektórych przypadkach rozmiar z metki może różnić się od zamawianego. Wymiary jednak nie ulegają zmianie.


*Klient składając zamówienie na Mojej aukcji tym samym zakupuję usługę pośrednictwa w zakupie towaru poza terenem Unii Europejskiej na jego życzenie. Momentem wykonania umowy jest dostarczenie zakupionego towaru pod adres wskazany przez Klienta. Klient zobowiązany jest do odbioru towaru pod rygorem unieważnienia zawartej umowy oraz utraty wszelkich roszczeń.


* Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia ze strony poczty.

 

* Nie ponosimy odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie swoich zobowiązań wynikających z Umowy, jeżeli niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest wynikiem nadzwyczajnej zmiany okoliczności, której nie można było przewidzieć przy zawarciu Umowy. W takiej sytuacji mamy prawo od Umowy odstąpić. Przez nadzwyczajną zmianę okoliczności należy rozumieć w szczególności klęski żywiołowe, istotnie utrudniające transport zjawiska atmosferyczne, katastrofy, strajki, zamieszki, ograniczenia o charakterze administracyjnym w handlu lub przewozie, kradzież towaru, zniszczenie towaru, pomyłki w dostawach itp.

 

Niedostarczona przesyłka
* Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w okresie zawartym w regulaminie proszę skontaktuj się z nami bo może, a raczej na pewno jest to wina Poczty
Nie wystawiaj pochopnie Negatywnego komentarza tylko skontaktuj się z Nami a wyjaśnimy tą sprawę jak najszybciej z korzyścią Dla Ciebie.

 Masz prawo do złożenia pisemnej reklamacji na poczcie.

 

 

*Zwrot towaru jest możliwy w terminie 10 dni od otrzymania towaru po uprzednim kontakcie z producentem na koszt własny do Chińskiego magazynu zgodnie z ustawą z 2 marca 2002r o prawach konsumenta. 

 

Ze względu na międzynarodową specyfikę transakcji towar można zwrócić tylko w przypadku gdy:

-posiada wadę

-otrzymaliście państwo inny towar niż był zamówiony(np. zamiast spodni przyszła kurtka)

 

Producent decyduje o tym czy zwrot przyjmuje i na jakich zasadach.


Nie przyjmowane są zwrotu towaru w przypadku gdy komuś się po prostu odwidziało lub wybrał zły rozmiar. Akceptując ten regulamin godzisz się na to.

 

Wymiana towaru na inny rozmiar jest możliwa wyłącznie w sytuacji gdy sami zapłacą państwo za przesyłkę w dwie strony i producent wyrazi na to zgodę.


Ze względu na fakt, że zlecają Państwo zakup towaru na terenie Azji zobowiązani są Państwo do respektowania prawa azjatyckiego, które bywa różne od Polskiego. 


   Jeżeli zwrot zostanie uwzględniony mogą państwo oczekiwać zwrotu ceny za towar, bez ceny wysyłki w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki przez producenta.

 

o                  Towar musi być nowy, nie używany, opakowanie musi być całe nie zniszczone oraz kompletne.

o            Producent zwraca koszt produktu, koszt wysyłki zwracanego towaru oraz koszt wysyłki do klienta nie podlega zwrotowi.

o                  Nie przyjmowane są paczki za pobraniem. Dopiero po stwierdzeniu iż towar jest nowy, nieużywany a opakowanie całe producent może zwrócić pieniądze.

o             W opakowaniu musi znajdować się paragon, który był zawarty w przesyłce. W razie jego braku, reklamacja zostanie odrzucona a towar zachowany przez producenta.

Zwracana cena będzie pomniejszona również o bezzwrotne koszty świadczenia przez Nas pośrednictwa.

 

Odesłanie towaru na adres siedziby naszej firmy w Polsce jest nie możliwy, gdyż nie zajmujemy się sprzedażą produktów. Odesłanie produktu na podany adres jest traktowane jako darowizna i tym samym tracą państwo prawo dochodzenia jakichkolwiek roszczeń.


 

Import i cło


* Pamiętaj, ze dokonując zakupu na naszej aukcji, dokonujesz zakupu w Chinach a co za tym idzie dokonujesz importu, stając się Importerem który wprowadza towar na obszar wspólnoty.

* W przypadku zamówień na własny użytek cło nie występuje, (paczki zwalniane są automatycznie z cła przez UC.) zamówienia wysyłane są za pośrednictwem poczty, przynosi je do domu listonosz, a zatem dostawa odbywa się w identyczny sposób jak dostawa wysyłek krajowych.

* Uwaga! W przypadku naliczenia cła lub VAT przez UC ze względu na dużą objętość paczki, która wskazuje na przeznaczenie handlowe lub ze względu na ewentualna zmianę przepisów pocztowo-celnych, jako osoba dokonująca importu jesteś zobowiązany do uregulowania tych opłat we własnym zakresie.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie na moje aukcje.

 

Japaneria.


Strona wygenerowana 2018-05-23 19:20:51, 213