(Rejestracja: 2011-03-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)

BGŻ 74 2030 0045 1130 0000 0989 3810


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O Firmie

Buty to nasza pasja! Wiemy o nich naprawdę dużo, bo zajmujemy się sprzedażą obuwia od ponad 5 lat. Doświadczenie które zdobyliśmy wykorzystalaliśmy przy tworzeniu sklepu JOAN-PARIS.

Buty to dla nas nie tylko niezbędny element ubioru, ale także sposób wyrażania siebie. Dlatego też kierujemy się najnowszymi trendami w modzie obuwniczej.

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00. W tych godzinach odpowiadamy na maile.

Przystepując do licytacji na naszych aukcjach oznacza, że godza się Państwo na warunki Regulaminu.

Prosimy o rozwagę przy licytacji, ponieważ nie odwołujemy aukcji.

Regulamin

Firma

JOAN-PARIS jest legalnie działająca firmą wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

DANE FIRMY:

JOAN-PARIS, Joanna Stojek

Chmielów, ul. Osiedlowa 11

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

NIP: 661-218-41-41

REGON: 260402702

 

Ceny wszystkich towarów znajdujacych się w naszej ofercie zawierają podatek VAT (są cenami brutto), zarówno towar i koszt przesyłki.

Z wszelkimi pytaniami prosimy kieroważ się na adres e-mail: [email protected]

 

Produkt

Obuwie sprzedawane przez JOAN-PARIS na aukcjach są nowe, zapakowane w firmowe opakowania producenta, co jest podstawą wiarygodności iż nie pochodzą z innych źródeł.

Formy płatności

 • przedpłata na konto (w tytule przelewu nick oraz nr aukcji).
 • za pobraniem
 • Numer konta i dane do wpłaty KUPUJĄCY otrzymają drogą meilową

Odbiór osobisty

 • Odbiór osobisty niemozliwy ze względu na wyłącznie internetowy charakter sprzedaży.

Wysyłka

 • Wysyłka zakupionych towarów następuje poprzez firmę kurierską UPS maksymalnie do 72h od momentu zaksięgowania płatności KUPUJACEGO (dni robocze od poniedziałku do piątku). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
 • W  dniu  nadania przesyłki KUPUJĄCY otrzymują na swój adres e-mail, podany w danych , powiadomienie wygenerowane z systemu kuriera UPS, które zwiera numer nadania paczki. Status przesyłki można monitorować na stronie kuriera podając numer nadania paczki otrzymany przez KUPUJĄCEGO w mailu.
 • W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub ubytku przesyłki przed jej wydaniem, prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu o stanie przesyłki (protokołu szkodowego - będącego podstawą do reklamacji).
 • Jeżeli nie otrzymają Państwo przesyłki, prosimy o informację w celu rozpoczęcia przez nas procedury reklamacyjnej.
 • KUPUJĄCYM którzy nie podadzą pełnych danych wstrzymuje sie wysyłkę do momentu uzupełnienia danych.
   

Zmiana adresu

 • Jeśli aktualny adres wysyłki nie jest zgodny z podanym  należy zrobic aktualizację adresu  przed dokonaniem zakupów na aukcjach.
 • W momencie wysłania przesyłki na inny adres,należy podać inny adres  bezpośrednio po wygraniu aukcji. Jeśli adres nie zostanie zmieniony w powyższy sposób, paczka zostanie wysłana pod adres podany w danych .
 • Dane do wysyłki pobierane są automatycznie przez system wysyłkowy UPS z formularza opcji dostawy. Opcjie dostawy należy wypełnić przed dokonaniem wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto nie będą dokonywane żadne zmiany w danych adresowych
   

Koszty przesyłki oraz termin płatności

 • Każda aukcji posiada w opisie koszt przesyłki, który należy doliczyć to ceny wylicytowanego przedmiotu.
 • Koszt przesyłki jest stały i wynosi 18 zł
 • Koszt przesyłki zawiera: koszt zabezpieczenia i pakowania zakupionego towaru oraz koszt nadania. Jeśli nie odpowiada Państwu koszt przesyłki lub jej forma (kurier UPS), proszę nie dokonywać zakupu
 • Termin płatności: do 7 dni od zakończenia aukcji. Po 10 dniach wypełniony zostaje Formularz Zwrotu Prowizji i wysłany jest do Allegro, co wiąże się z negatywnym komentarzem oraz z punktem karnym dla KUPUJĄCEGO. Po otrzymaniu od Allegro zwrotu prowizji przedmiot zostaje ponownie wystawiony na aukcji.

Dowód zakupu i gwarancja

 • Do przesyłki dołączany jest dowód sprzedaży potwierdzający dokonanie zakupu na prosbę kupujacego
 • Dowód zakupu jest podstawą do ewentualnej reklamacji lub zwrotu
 • Wszelkie niezgodności lub braki KUPUJACY musi zgłasić w terminie 3 dni od daty otrzymania przesyłki. Po tym terminie takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
 • Wszystkie przedmioty zakupione na naszych aukcjach objęte są rękojmią wynikającą z aktualnych przepisów prawa.

Warunki reklamacji

 • Towar podlega reklamacji w razie stwierdzenia jego niezgodności z umową. Podstawą przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru na adres: JOAN-PARIS Joanna Stojek Chmielów ul. Osiedlowa 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wraz z dokumentem potwierdzającym dokonanie zakupu , adresem zwrotnym z podaniem kontaktowego numeru telefonu, imieniem i nazwiskiem, nickiem z Allegro oraz pismo reklamacyjne z odręcznym podpisem w terminie 3 dni od daty powiadomienia nas o fakcie reklamacji. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14dni od ich wpłynięcia.
 • Reklamacji nie podlega: obuwie uszkodzone mechanicznie ,w tym obicie,otarcie, niewłaściwe dopasowanie obuwia, obuwie z uszkodzeniami wynikłymi z niewłaściwego użytkowania i konserwacji, uszkodzenia ozdób, naturalne zużycie się obuwia, ścieranie się fleków i podeszwy odbarwienie się wnętrza obuwia wykonanego ze skór naturalnych, wygoda obuwia.
 • W przypadku reklamacji w pierwszej kolejności obuwie wymieniane jest na nowe. Jezeli jest to niemożliwe następuje zwrot srodków pienieżnych na wskazany rachunek bankowy.

Wady i zwroty towaru

 • Ze względu na internetowy charakter sprzedaży, w którym KUPUJĄCY nie ma możliwości obejrzenia towaru przed zakupem, uwzględniamy reklamację wad jawnych - widocznych na obuwiu nowym w momencie otrzymania towaru przez Klienta.
 • Każda para obuwia jest sprawdzana przed wysłaniem. Jeśli jednak po otrzymaniu przesyłki KUPUJĄCY stwierdzi jakąś wadę nalezy niezwłocznie powiadomić SPRZEDAJACEGO o tym fakcie oraz odesłać towar w nie naruszonym stanie wraz z dowodem zakupu oraz pismem reklamacyjnym z odręcznym podpisem na adres:JOAN-PARIS Joanna Stojek Chmielów ul. Osiedlowa 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ,wciągu 3 dni od momentu otrzymania przesyłki. Po tym terminie reklamację z tego tytułu nie będą przyjmowane (decyduje data nadania przesyłki )
 • W przypadku reklamacji w pierwszej kolejności obuwie wymieniane jest na nowe. Jeśli jednak zdarzy się, że jest to niemożliwe, zwrot środków za towar i koszt odesłania standardową paczką pocztową - koszt do 12 zł (SPRZEDAJACY nie zwraca kosztów przesyłek kurierskich).
 • Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów z dn. 2 marca 2000r.Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu. (Dz.U. nr 22,poz. 271 z późn. zm.) - dotyczy przedmiotów zakupionych w opcji Kup teraz.
 • Warunkiem przyjęcia zwrotu towaru zakupionego w ramach licytacji jest odesłanie towaru na adres:JOAN-PARIS Joanna Stojek Chmielów ul. Osiedlowa 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wstanie nienaruszonym (tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania) ,odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz z wszystkimi elementami z jakimi został dostarczony,tj. pudełko opakowane w papier pakowny. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem. Do zwracanego przedmiotu proszę dołączyć pisemne oświadczenie z odręcznym podpisem .
 • SPRZEDAJĄCY gwarantuje zwrot wartości produktu bez kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną przesłane na wskazane przez zwracającego konto bankowe w terminie do 14 dni na wskazany n umer konta.
 • Niedostosowanie się do warunków zwrotu  towaru zakupionego w drodze licytacji, jest podstawą do nieuwzględnienia zwrotu, gdyż zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają towary nabyte w drodze licytacji
 • Zwrot towaru wiąże się z wystąpieniem do Allegro o zwrot prowizji przez SPRZEDAJĄCEGO.

Wymiana

 • Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny rozmiar, jeśli tylko jest aktualnie dostępny, po wcześniejszym uzgodnieniu - w terminie 3 dni od daty otrzymania towaru (decyduje data nadania). Po tym terminie wymiana nie będzie możliwa. Przed wysłaniem towaru na wymianę proszę o kontakt e-mail.
 • Towar będzie wymieniony tylko wtedy, gdy odesłany zostanie w oryginalnym opakowaniu (prosimy nie zaklejać pudełek taśmą !),w idealnym stanie - (oryginalne metki i opakowanie, bez śladów użytkowania) oraz z dowodem zakupu.
 • Warunkiem przyjęcia towaru do wymiany jest odesłanie towaru na adres:JOAN-PARIS Joanna Stojek Chmielów ul. Osiedlowa 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wstanie nienaruszonym (tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania) ,odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz z wszystkimi elementami z jakimi został dostarczony,tj. pudełko opakowane w papier pakowny.
 • Niedostosowanie się do warunków wymiany, jest podstawą do odmowy jej realizacji. Do przesyłki proszę dołączyć karteczkę ze swoim nickiem , adresem zwrotnym, odliczoną kwotę na przesyłkę zwrotną.

Kontakt

 • W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: [email protected]
  W mailu proszę koniecznie podać swój nick (nazwę użytkownika).
 • Jeżeli pytanie dotyczy aukcji lub towaru, proszę podać w mailu numer aukcji.Jeśli z jakiegoś względu niemożliwy jest kontakt mailowy, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie +48 507 954 366 od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy firmy 9.00 - 19 .00. Poza tymi godzinami nie odbieramy telefonu.

Końcowe postanowienia

 • Warunki określone w powyższym regulaminie należy poznać przed rozpoczęciem licytacji. Złożenie oferty na naszej aukcji traktowane jest jako zgoda na przedstawione powyżej warunki.

   

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW


Strona wygenerowana 2018-05-24 18:16:28, 213