(Rejestracja: 2015-06-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


   

 PRODUKTY EROTYCZNE
Duży wybór, Bezpieczne zakupy, Najniższe Ceny!
   
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 

Telefon: +48 500-688-633                   E-mail: [email protected]
 

Gadu Gadu: 
42640177
Skype: info.kontakt
www.IntymnaStrefa.pl
Nazwa użytkownika: IntymnaStrefa
 
 
 
 Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00

 


Strona o Nas
 

IntymnaStrefa.pl został stworzony dla każdego, kto ceni sobie jakość, korzystne ceny, szeroki wybór asortymentu i wygodę. W naszej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy człowieka - jego potrzeby, priorytety, sugestie. Naszym sukcesem jest satysfakcja klienta, dlatego jesteśmy elastyczni na zmieniające się trendy i preferencje. Ufamy, że w szerokim wachlarzu naszych produktów każdy znajdzie coś dla siebie, a w przypadku wątpliwości nasi wykwalifikowani konsultanci zawsze chętnie udzielą odpowiedzi.


Jako sklep internetowy IntymnaStrefa.pl istniejemy na Polskim rynku usług internetowych oferując produkty erotyczne od 2012 roku i od samego początku sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę, starając się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom.


Oferujemy najwyższą jakość wiodących na rynku marek w konkurencyjnych cenach. Nieustannie dokładamy starań, aby nasza oferta była bogatsza, a obsługa w pełni fachowa. Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. To dzięki temu oferujemy towary w tak okazyjnych cenach.Siedziba firmy:


Toka Smart

Zawadzkiego 2/20

71-246 Szczecin


Nip: 852-253-59-97

Regon: 321221304

 

Numer konta do wpłat:

40 1950 0001 2006 0302 1659 0002

Idea Bank


INFOLINIA: +48 500-688-633

e-mail: [email protected]

skype: info.kontakt

gg: 42640177
W centrali nie jest prowadzona sprzedaż detaliczna i hurtowa. 

Brak możliwości odbiorów osobistych.

  
Sprawdź nasze pozostałe aukcje


Zapraszamy na udane zakupy

   

 
 
 
 
 DUŻY WYBÓR
 

 
BEZPIECZNE ZAKUPY
 

 
NAJNIŻSZE CENY
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Komentarze

Prosimy o niezwłoczne wystawianie komentarza do transakcji. Otrzymany od Państwa komentarz jest dla nas sygnałem, że towar doszedł i są Państwo z niego zadowoleni. Jeśli jednak mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia do przebiegu transakcji lub towaru, proszę o niezwłoczny kontakt - na pewno dojdziemy do satysfakcjonującego obie strony rozwiązania.

 


Regulamin

Uprzejmie informujemy, iż dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptują Państwo REGULAMIN zamieszczony poniżej:

1. Chcąc zagwarantować naszym klientom 100% satysfakcji umożliwiamy zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)., Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

 

2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, dotyczy to również opakowania oraz innych elementów wyposażenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta

(wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami). Koszt odesłania produktu pokrywa kupujący. Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy się z nami skontaktować w celu uzyskania numeru zwrotnego (ZWR) w tym celu proszę pobrać formularz zwrotu dostępny na stronie ?o nas? i wysłać na adres e-mail: [email protected]


3. Reklamowany towar należy odesłać na adres wskazany przez Dział Obsługi Klienta IntymnaStrefa.pl.


4. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę rachunków w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119). Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie rachunków w formie elektronicznej, wyślij stosowną informację na adres e-mail: [email protected]


4. IntymnaStrefa.pl ma prawo odstąpienia od realizacji zamówienia z powodu braku dostępności towaru. W takiej sytuacji sklep internetowy IntymnaStrefa.pl niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomi o tym Kupującego. W przypadku dokonania przedpłaty przez Kupującego zobowiązuje się do zwrotu zapłaconej kwoty.

 

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.


Dane osobowe

Każdy klient dokonujący zakupów na naszych aukcjach zobowiązany jest do podawania aktualnych danych potrzebnych do pełnej realizacji usługi zakupu towaru.

 


Płatności

Za zakupy na naszych aukcjach możesz zapłacić przelewem prosto na nasze konto w IdeaBank lub kurierowi podczas odbioru paczki.


Uwaga! 

Data dokonania zakupu nie jest tożsama z datą na rachunku. Rachunek wystawiana jest w momencie przyjęcia płatności.

 

Informujemy że wystawiamy tylko i wyłącznie rachunki elektroniczne.  Każdorazowo dokument zawarty jest w treści maila zakańczającego wysyłkę.

 

Dane do przelewu

Numer konta:

40 1950 0001 2006 0302 1659 0002

Toka Smart

ul. Zawadzkiego 2/20

71-246 Szczecin


W tytule przelewu prosimy podać numer aukcji oraz swój login! 


 

Zakupy

Niezależnie od tego czy jesteś osobą fizyczną czy firmą, Twoje zadowolenie z zakupu jest dla nas tak samo ważne. Wszystkie produkty posiadają oryginalne opakowania i pochodzą od polskich dystrybutorów. Towar który sprzedajemy jest fabrycznie nowy i obejmuje go 12 miesięczna gwarancja producenta. Na każdy zakup w naszej firmie otrzymasz dowód zakupu w postaci rachunku. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony przez Ciebie towar pochodzi z legalnej dystrybucji i nie będziesz miał problemów z realizacją ewentualnej gwarancji. Bardzo prosimy o rozsądne i przemyślane zakupy - szanujemy Państwa czas wysyłając zamówiony towar najszybciej jak to możliwe. Proszę zwracać uwagę na kolory i wzory jakich dotyczy dana aukcja przy wyborze konkretnego rodzaju, proszę o podanie informacji w formularzu lub wysłać wiadomość e-mailem. 

 


Wysyłka

Wszystkie nasze paczki wysyłane są codziennie WYŁĄCZNIE renomowanymi firmami kurierskim i są zawsze ubezpieczone.


Koszy wysyłki na terenie Polski:

- 14,95 zł kurier przy przedpłacie: przelew na konto lub płatność PayU (także Raty PayU)

- 11,95 zł poczta polska przy przedpłacie: przelew na konto lub płatność PayU (także Raty PayU)

- 10,95 zł odbiór w paczkomacie przy przedpłacie: przelew na konto lub płatność PayU (także Raty PayU)

- 20,95 zł poczta polska przy płatności za pobraniem


Wysyłki doręczane są od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 

(towar wysłany np. w piątek będzie dostarczony od poniedziałku). W przypadku zakupu 2 lub więcej sprzętów ? zapytaj o wspólne koszty wysyłki [email protected]Zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty za zamówienie lub od momentu wyboru formy zapłaty 'za pobraniem' - w okresie przedświątecznym lub przy zwiększonej liczbie zamówień czas wysyłki może przedłużyć się.

 

Wysyłany towar zabezpieczamy przed uszkodzeniami w czasie transportu, co gwarantuje, że Twoja paczka dojedzie cało i bezpiecznie w wyznaczone miejsce.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśmy firmowej (jest nią oklejona każda nasza paczka) sprawdź dokładnie zawartość paczki. Gdy stwierdzisz uszkodzenie lub niezgodność zawartości z zamówieniem musisz sporządzić protokół. Jest on podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności lub uszkodzenia towaru przez firmy kurierskie. Protokół razem z wypełnionym formularzem reklamacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail: [email protected]

 


Strona wygenerowana 2018-06-18 06:15:45, 213