Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-08-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
IMPACT Design & Production
Oferta

Zakres działania Impact obejmuje cztery dziedziny

Impact REKLAMA, to reklama w przestrzeni publicznej: kasetony, neony, light box'y, banery, pylony, litery blokowe, billboardy, flagi, oraz konstrukcje nośne materiałów reklamowych.

Impact POS, to wizerunek marki w miejscu sprzedaży: stojaki na ulotki i broszury, prezentery, prezenterki inne materiały ekspozycyjne.

Impact DESIGN, to dowolne elementy dekoracji i małej architektury, projektowane na zamówienie. Takie jak: meble, lampy, ramy, gabloty, stoły etc.

Impact MULTIMEDIA, to wykorzystanie możliwości cyfrowych urządzeń i technologii w komunikacji wizualnej.

Ceny

Ceny przedmiotów wystawionych na aukcji są cenami brutto - czyli z podatkiem VAT. W opisie aukcji mogą występować ceny dodatkowych usług, które zwykle podajemy netto. Wystawiamy faktury VAT.

 

Koszty transportu

W przypadku wysyłki towarów kurierem, nie doliczamy dodatkowych kosztów. Cena dostawy = koszt usługi transportu danego kuriera. Na prośbę kupującego wysyłamy towar pocztą, po wykonaniu przedpłaty za towar, łącznie w kosztami wysyłki.

 

Regulamin aukcji

1. Zalicytuj przedmiot (termin realizacji do 7 dni roboczych od wpłaty). Gotowe produkty są wysyłane do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.

2. Potwierdź zamówienie podając dane do faktury VAT (jedynym dowodem zakupu jest faktura VAT - nie wystawiamy paragonów) oraz numer telefonu odbiorcy i adres dostawy.

3. W obecności kuriera proszę sprawdzić czy przesyłka dotarła w całości (w innym wypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona przez firmę kurierską).

4. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona, proszę spisać protokół szkody, zrobić zdjęcie i jak najszybciej skontaktować się z naszą firmą.

5. Po zakończeniu transakcji prosimy o odpowiedni komentarz.

Działamy na rynku reklamy od 2001 roku. IMPACT specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów wspierających sprzedaż. Dysponujemy sporym potencjałem intelektualnym i produkcyjnym oraz specjalistycznym parkiem maszyn. Posiadamy własne środki transportu oraz doświadczonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Udzielamy 12 miesięcznych gwarancji na wykonane przez nas produkty. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Produkty gotowe wysyłamy w ciągu 24 godzin od potwierdzenia kupna i zaksięgowania wpłaty na rachunku. W przypadku produktów na indywidualne zamówienie, termin realizacji ustalamy z zamawiającym.

Poza gotowymi produktami prowadzimy kompleksową obsługę klientów. Doradzamy, projektujemy, wykonu-jemy, montujemy i serwisujemy.

Adres: ul. Grzegórzecka 32a, 31-531 Kraków
Email: [email protected] 
Telefony: 12 421 93 93
Strona internetowa: www.impact.krakow.pl

?
IMPACT ? wsparcie sprzedaży
Powrót na górę                   Copyright ? Impact 2011

Strona wygenerowana 2018-05-20 16:45:10, 213