(Rejestracja: 2012-07-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
2,0 / 5,0 z 2 opinii
Logistyka: 1,0 Od kupujących: 1
Towar: 1,0 Od sprzedających: 1
Jakość obsługi: 1,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy na aukcjach IMPORT_WATCH.  Na naszych aukcjach pośredniczymy w realizacji zamówień przedmiotów z zagranicy 

 

Zasady obowiązujące na naszych  aukcjach  są określone w poniższym regulaminie. 

Przed dokonaniem zakupu prosimy o dokładne zapoznanie się z  treścią regulaminu, gdyż licytacja oznacza jego akceptację. 

Jeśli nie akceptujesz poniższych warunków prosimy nie kupować i nie licytować

 

                                             Proszę o zapoznanie się z poniższym  REGULAMINEM

                                         - DOTYCZY AUKCJI TOWARÓW WYSYŁANYCH Z ZAGRANICY

 

1. Kupując na naszych aukcjach jednocześnie akceptujesz poniższy regulamin.

2. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz świadczymy usługi pośrednictwa zakupu towaru pomiędzy producentem lub dostawcą zagranicznym, a Kupującym na zasadzie dropshippingu - wysyłka bezpośrednio od producenta lub agenta producenta do klienta w Polsce.

3. Przedmiotem umowy jest zakup towaru przez nas od producenta zagranicznego i  jego wysyłka bezpośrednio do klienta w Polsce.

4. Sprzedawcą opisanego w aukcji towaru w każdym przypadku jest producent lub dostawca zagraniczny.

5. Dokonując zakupu naszych usług na aukcji udzielasz nam pełnomocnictwa do zamówienia towaru w Twoim imieniu, oraz przekazania Twojej płatności producentowi lub dostawcy.

6. Cena aukcji obejmuje cenę zakupu towaru u producenta lub dostawcy, prowizję za wykonanie usługi pośrednictwa oraz cenę transportu na podany przez Ciebie adres.

7. Po zakupie prosimy o niezwłoczne dokonanie wpłaty 

8. Do zamówienia towaru przystępujemy w momencie otrzymania pełnej wpłaty.

9. Nasze działania obejmują:

- zamówienie w Twoim imieniu towaru opisanego na aukcji, na której dokonałeś zakupu

- przekazanie płatności za towar i wysyłkę na Twój adres 

- zlecenie wysyłki na Twój adres 

- pomoc w monitorowaniu Twojej przesyłki.

- pomoc w procedurze celnej.

11. Wybrany przedmiot jest wysyłany ze Szwecji, Wielkiej Brytanii i Singapuru w przeciągu 3-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Przesyłki nadawane są w dni robocze (poniedziałek ? piątek).

12. Termin dostawy towaru od chwili wysłania  wynosi od 10 do 21 dni roboczych, ze Szwecji, Wielkiej Brytanii w okolicach 10 dni.  z Singapuru nawet  3tyg

13. Opóźnienia dostawy z winy przewoźnika nie są podstawą do odstąpienia od umowy i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

14. W przypadku towarów pochodzących spoza Unii Europejskiej  może sporadycznie dojść do objęcia przesyłki kontrolą celną ? wówczas opłaty za odprawę celną oraz należności cło, podatek VAT (23 %) ponosi kupujący. Nieuiszczenie opłat celnych i nieodebranie przez to towaru nie jest podstawą do roszczeń w stosunku do nas.

15. W ciągu 10 dni od wydania rzeczy, możesz dokonać odstąpienia od transakcji 

i odesłać nieużywany towar, zaopatrzony we wszystkie materiały opakowaniowe oraz ochronne. Odsyłasz wtedy otrzymany towar na nasz polski adres na swój koszt, a my zwracamy Ci wartość zakupu towaru. Koszt wysyłki jest traktowany jako oddzielna usługa i nie podlega zwrotowi.

16. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych na nasz adres za pobraniem.

17. Opis towaru, zdjęcia oraz dane techniczne zamieszczone w aukcji pochodzą od producenta lub dostawcy i zostały przez nas przetłumaczone na język polski z zachowaniem jak największej staranności. Mają one charakter informacyjny i mogą nieznacznie odbiegać od stanu rzeczywistego.

18. Wszystkie zamawiane towary (elektronika) są fabrycznie nowe oraz objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Nie dotyczy to ubrań sprowadzanych z zagranicy

19. Kupujący ma prawo do reklamowania uszkodzonego towaru, naprawy lub wymiany na nowy w ramach gwarancji w przeciągu 12 miesięcy od otrzymania towaru, koszt wysyłki do producenta ponosi Kupujący.Gwarancja nie dotyczy ubrań sprowadzanych z zagranicy

20. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieuznanie reklamacji przez serwis dostawcy lub producenta, zaś wszystkie koszty z tego tytułu obciążają Kupującego.

21. W przypadku nie odebrania towaru, jest on odsyłany do kraju nadania a koszty ponownego wysłania ponosi kupujący

22. Komentarz za transakcję odnosi się do naszej usługi, nie zaś do otrzymanego towaru.

23. Przed ewentualnym odesłaniem zakupionego towaru prosimy najpierw o kontakt z nami w celu potwierdzenia adresu do wysyłki.

24. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego pomagamy naszym klientom na każdym etapie działania.

25. W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt z nami, postaramy się jak najszybciej pomóc. Na e-mail odpowiadamy w ciągu 24h


Strona wygenerowana 2018-05-22 14:20:30, 213