Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-04-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Top Allegro Gadżety Lublin

 

KONTAKT


We wszelkich sprawach

prosimy o kontakt mailowy

[email protected]

 

Na pytania odpowiemy

tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Jesteśmy nową firmą - weszliśmy na rynek 1 kwietnia 2014 r. Firma jest nowa, ale osoby w niej działające mają wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej i kreacji.

Mamy w ofercie dużą gamę gadżetów - zarówno dla firm, jak i odbiorców indywidualnych. Zajmujemy się termotransferem i sublimacją - dzięki wykorzystaniu technik, które nie wymagają przygotowywania kosztownych matryc lub klisz, jak ma to miejsce w innych technikach nadruku możemy zaproponować wykonywanie indywidualnych wzorów w niewielkich nakładach w atrakcyjnej cenie - nawet od jednej sztuki. Będziemy sukcesywnie wprowadzać do oferty kolejne towary i udostępniać je na swistak.pl.

Jako pierwsze wprowadziliśmy koszulki - są to w większości autorskie wzory przygotowywane przez naszych rysowników / grafików kreatywnych. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi dostawcami najwyższej jakości T-shirtów. Produkowane przez nas koszulki nie rozciągają się i nie odkształcają po pierwszym praniu, jeśli będą prawidłowo prane i prasowane nadruki pozostaną trwałe przez dłuuuugi czas.

Kolejnymi towarami, które chcemy wprowadzić na swistak.pl będą: puzzle, ceramiczne podkładki pod kubki, podstawki pod piwo, podkładki pod mysz, dyplomy i certyfikaty w drewnianych ramach, puchary okolicznościowe, breloki, smycze, torby, proporczyki, flagi samochodowe,  chusty - a wszystko to z indywidualnym nadrukiem, dopasowanym do oczekiwań odbiorcy.

Na swistak.pl dopiero uczymy się sprzedawać - dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć błędów, jeśli cokolwiek wzbudza Państwa wątpliwości lub macie Państwo jakiekolwiek sugestie w sprawie naszych ofert na swistak.pl - chętnie ich wysłuchamy:)

Na użytek transakcji zawieranych przez swistak.pl stworzyliśmy Regulamin -prosimy o zapoznanie się z nim.

 REGULAMIN zakupów na aukcjach Gadzety_Lublin

 1. Niniejszy Regulamin obejmuje wszelkie transakcje, które zostaną przeprowadzone na wystawionych przez nas aukcjach.

2. Dane naszej firmy:

Gadżety Lublin | Janów 6, 21-080 Garbów | woj. lubelskie, Polska | NIP 946-179-44-22 | REGON: 430943734 | e-mail: [email protected]

 3. Wszelkie produkty, które wystawiamy na naszych aukcjach są produktami nowymi - nieużywanymi.

4. Termin realizacji przesyłki - dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia nastąpiła tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Standardowo czas realizacji nie powinien być dłuższy niż 2-3 dni robocze od otrzymania przedpłaty - przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku. Jeśli z jakiegokolwiek powodu następuje opóźnienie w realizacji informujemy o tym mailem.

 5. Każda wysyłka jest potwierdzana mailem.

 6. Jeśli w ciągu 7 dni od otrzymania maila o przesłaniu przesyłki pocztą nie otrzymają Państwo przesyłki - prosimy o kontakt - zdarza się, że listonosz zapomni pozostawić awizo i przesyłka czeka na poczcie, a odbiorca nie ma o tym pojęcia - w takiej sytuacji najlepszym sposobem jest kontakt z nami - podamy numer przesyłki i odbiorca będzie mógł się w swoim urzędzie pocztowym dowiedzieć czy przesyłka przypadkiem na niego nie czeka.

 7. Jeśli pomimo wykonania czynności z pkt. 6 przesyłki nadal nie ma, będziemy składać reklamację na poczcie, ale trzeba odczekać 14 dni - dopiero wtedy wysyłający ma prawo złożyć reklamację dotyczącą niedostarczonej przesyłki, a poczta będzie miała 30 dni na jej rozpatrzenie.

 8. Płatności - prosimy wykonywać zgodnie z danymi zawartymi w mailu o wygranej aukcji - na wpłatę czekamy do 7 dni. Tytuł przelewu powinien zawierać nick i numer aukcji. Jeśli następuje opóźnienie we wpłacie bardzo prosimy o podanie przyczyny i terminu planowanej wpłaty.

9. Mają Państwo prawo do reklamacji - prosimy wcześniej o kontakt mailowy, aby uzgodnić formę reklamacji - nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych, zatem reklamowany towar należy po uprzednim uzgodnieniu sposobu dostarczenia przesłać na własny koszt. Ze względu na to, że nasze produkty przygotowywane są często wg przesłanych przez Państwa materiałów (np koszulka z własnym zdjęciem) nie będzie możliwości wymiany jeśli np źle zamówią Państwo rozmiar - prosimy zatem o dokładne czytanie opisów aukcji i staranne rozważenie kwestii fasonu / koloru.

 10. Jeżeli cokolwiek budzi Państwa wątpliwości, niepokój czy ciekawość - prosimy o kontakt - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.  Jeśli tylko jest to możliwe wysyłamy przed ostateczną realizacją wizualizację ostatecznego produktu do akceptacji - nie możemy jednak brać odpowiedzialności np za ustawienia profilu kolorów w Państwa monitorze więc pewne odstępstwa od tego co widzicie na ekranie mogą się zdarzyć.

 11. Komentarze wystawiamy zawsze po otrzymaniu komentarza od Państwa.

 

Życzymy Państwu jak najwięcej udanych zakupów na naszych aukcjach i liczymy na owocną współpracę.

 

Zespół Gadżety Lublin

 

CZAS REALIZACJI

WZORY GOTOWE
do 2-3 dni roboczych
od zaksięgowania wpłaty
na nasze konto

 

WZORY INDYWIDUALNE

(zdjęcie, napisy, gotowa grafika)

najpierw przygotowujemy wizualizację -
z reguły 1-2 dni robocze od
zaksięgowania wpłaty na nasze konto.
Po akceptacji wysyłka następuje
w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

 

W przypadku przygotowywania indywidualnej grafiki przez naszych rysowników z przesłanego zdjęcia przygotowanie wizualizacji może potrwać ok 3-4 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na nasze konto.
Po akceptacji wysyłka następuje w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

PŁATNOŚCI

 


Przelew na nasze konto:


13 1050 1953 1000 0091 4544 3371

 ING Bank Śląski


JESTEŚMY LEGALNĄ FIRMĄ

wystawiamy faktury VAT.

 

Do każdego zakupu

zostanie wystawiony

dokument potwierdzający

dokonanie zakupu.

 

Bottom Allegro Gadżety Lublin


Strona wygenerowana 2018-06-23 04:54:56, 213