Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-09-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiREGULAMIN GENTLE_MAN

Firma GENTLE-MAN, która prowadzi sprzedaż pod nazwą GENTLE_MAN, jest dystrybutorem akcesoriów, gadżetów, odzieży oraz kosmetyków zarówno męskich jak i damskich. Nasza działalność opiera się na sprzedaży detalicznej, po bardzo atrakcyjnych cenach. W przypadku gdy interesują Cię większe zamówienia zapraszamy do kontaktu z nami. W przypadku takich zamówień można liczyć na rabaty lub GRATISY!!

KONTAKT

Preferowany kontakt mailowy [email protected] Na wiadomości mailowe odpowiadamy najszybciej jak to możliwe. Z reguły nie jest to czas dłuższy niż 24 godziny.
Kontakt Telefoniczny: 533020317
Przypominamy że pracujemy w godzinach 9:00 ? 18:00 od Poniedziałku do Piątku.

KOSZTY DOSTAWY

Koszty związane z wysyłką zamówienia podane są w ?cenniku dostawy? widocznym na każdej naszej aukcji. Przy przesyłkach listownych może wystąpić sytuacja doliczenia dodatkowej opłaty związanej z gabarytem towary (ograniczone miejsce w kopercie). W przypadku wysyłki kurierskiej do 30kg nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów. Firma GENTLE-MAN realizuje (wysyła) jedynie zamówienia w pełni opłacone. W przypadku niedopłaty kupujący jest o tym fakcie poinformowany do 48h. Kupujący zobowiązany jest do uregulowania brakującej kwoty w celu realizacji zamówienia. Koszty transportu obejmują: - opakowania towaru - opłatę za usługę transportową według cennika firmy spedycyjnej - koszty związane z dostarczeniem przesyłki do oddziału firmy spedycyjnej gdzie następuje nadanie.

WPŁATY

MILLENIUM BANK 15 1160 2202 0000 0002 1897 1535
W tytule przelewu proszę podać numer aukcji oraz swój login allegro.
Wysyłka zamówienia następuje z reguły w przeciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Firma GENTLE-MAN zastrzega sobie również iż w przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w ciągu 24h z przyczyn losowych, nie możliwych do przewidzenia, bądź problemami technicznymi czas realizacji może się wydłużyć do 10dni.

FORMY WYSYŁKI

1. Odbiór Własny - Odbiór własny jest możliwy tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Przy wybranych produktach niezbędna będzie przedpłata na konto bankowe firmy GENTLE-MAN.
2. List Polecony - to przesyłka rejestrowana przyjęta za potwierdzeniem nadania i doręczana adresatowi za pokwitowaniem odbioru. DOPUSZCZALNA MASA: 2 000 g.
3. List Polecony Priorytetowy - czyli usługa realizowana najszybszą drogą, w celu doręczenia przesyłki: w następnym dniu roboczym po nadaniu na terenie Polski - jeśli zostanie nadana do godz. 15.00. Przesyłki nadane jako priorytetowe po ww. godzinie traktowane są jako nadane w dniu następnym. DOPUSZCZALNA MASA: 2 000 g

6. KURIER DPD PRZEDPŁATA- Forma wysyłki z deklarowanym terminem doręczenia do 24h od daty nadania przesyłki. Możliwość monitorowania statusu przesyłki. Opcja możliwa tylko po przedpłacie na konto GENTLE-MAN.

7. KURIER UPS PRZEDPŁATA - Forma wysyłki z deklarowanym terminem doręczenia do 24h od daty nadania przesyłki. Możliwość monitorowania statusu przesyłki. Opcja możliwa tylko po przedpłacie na konto GENTLE-MAN.

ZWROTY I REKLAMACJE

Każdy zakupiony towar można zwrócić w terminie 10 dni od daty otrzymania produktu bez konieczności podawania przyczyny zwrotu. Po tym terminie zwrot nie jest możliwy. Towar który jest zwracany musi zostać odesłany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu oraz nie może nosić żadnych śladów użytkowania i uszkodzenia. Klient zwraca towar na własny koszt. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych (przesyłki takowe wracają do nadawcy na jego koszt). Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane teleadresowe, konto bankowe na jakie ma zostać przekazana kwota za towar. Po otrzymaniu towaru firma zastrzega sobie okres 7 dniowy na sprawdzenie towaru, zgodności danych personalnych oraz analizę warunków zwrotu w odniesieniu do konkretnej transakcji. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej procedury zwrotu, należność zostanie przekazana na konto bankowe podane w oświadczeniu odstąpienia od umowy. W przypadku niezgodności towaru, jego stanu lub niespełnieniu warunków zwrotu/odstąpienia od umowy, towar będzie oczekiwał na odsyłkę do nadawcy która nastąpi po opłaceniu przesyłki. Po okresie 2 tygodni magazynowania towar zostanie zniszczony w przypadku braku opłaty za odesłanie.

LINK DO STRONY Z FORMULARZEM ZWROTU

http://www.gentle-man.pl/reklamacje

INNE POSTANOWIENIA

Kupujący na naszych aukcjach zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem. Dokonując zakupu oświadcza iż zapoznał się i wyraża dobrowolną zgodę na wszystkie postanowienia w nim zawarte. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź problemów prosimy o kontakt z nami. Wiadomo że jesteśmy tylko ludźmi i każdemu zdarzają się pomyłki. Do każdego zakupionego towaru na naszych aukcjach dołączany jest dokument zakupu (rachunek).

KOMENTARZE

Jako sprzedawca komentarz wystawiamy w drugiej kolejności. Gdy kupujący wystawi komentarz NEGATYWNY bez wcześniejszego kontaktu z nami, wystawiamy również komentarz NEGATYWNY. Wszystkie sporne sytuacje bądź nieporozumienia staramy rozwiązywać się na korzyść kupującego. Komentarz negatywny z naszej strony jest ostatecznością, której chcemy unikać.
 

Strona wygenerowana 2018-06-24 19:01:12, 213