Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-03-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
NASZE KOMENTARZE

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA NASZYCH AUKCJACH:

 1. Cena zawiera VAT. Do każdej przesyłki dołączamy paragon. Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę VAT (po licytacji prosimy o e ? mail'a z dokładnymi danymi).

 2. Tuż po licytacji towaru, prosimy o potwierdzenie zakupu (z numerem Aukcji, nickiem, adresem dostarczenia paczki oraz formą płatności.

 3. Oferowany u nas sprzęt jest fabrycznie zapakowany, nowy, nigdy nie używany i w 100% zgodny z opisem aukcji; (chyba, że w opisie aukcji jest podane inaczej np.: towar używany).

 4. Wysyłki realizujemy firmą kurierską 'DHL' lub 'SIÓDEMKA'.

 5. Wysyłka towaru odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku, w przeciągu max 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty - jeśli nie zostanie zachowany w/w termin, kupujący zostanie o tym poinformowany. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostawie wynikające z winy dostawcy.

 1. !!! UWAGA!!! Prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: (opakowanie i zawartość) jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego sprzętu.

 2. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271) możesz odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 10 dni licząc od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas , gdy towar jest sprawny, nie był używany, pozostaje w oryginalnym opakowaniu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem musi być przesłane na adres naszej firmy (podany powyżej) z dopiskiem ?Zwrot Towaru?. Taka przesyłka odbywa się na koszt klienta. W przypadku uznania odstąpienia od umowy należność zostanie przelana na rachunek banku wskazany przez Kupującego.

 3. Komentarz jako pierwszy wystawia kupujący - jeśli ma być inny niż pozytywny skontaktuj się z nami - zawsze dążymy do tego by klient był w 100% zadowolony.

 1. Towar można również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy (od poniedziałku do piątku w godz. 8 -17,00 lub w sobotę w godz. 9-14,00 w Warszawie przy ul. Łubinowej 4 - Targówek Przemysłowy).

 2. Problemy ze sfinalizowaniem lub przebiegiem aukcji, zgłaszamy do administratora. Jeśli nie dostaniemy w ciągu 7 dni od momentu zakupu wpłaty na konto lubinformacji o formie odbioru osobistego lub wysyłce za pobraniem wysyłamy przypomnienie, po 7 dniach od tego momentu wystawiamy komentarz ,,negatywny?.

 3. Jeśli nie zgadzasz się z w/w warunkami - NIE LICYTUJ !!!

 4. Dane firmy z numerem konta:    

          'GARDEN' Robert Soszyński
           03-982 Warszawa
           ul. Salamandry 3/105

         KONTO MBANK:

                   54 1140 2004 0000 3002 7235 3857


Strona wygenerowana 2018-12-18 17:14:34, 213