Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiJesteśmy firmą oferującą akcesoria samochodowe i rozwiązania elektroniczne w motoryzacji, oraz szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów do komputerów. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria GSM, AGD i RTV. Mimo krótkiej obecności na rynku zdążyliśmy poznać oczekiwania naszych klientów. Skupiamy się przede wszystkim na poznawaniu i realizacji potrzeb kontrahentów. Za cel stawiamy sobie profesjonalną obsługę  oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych. Gwarantujemy  najwyższej klasy towar w bardzo atrakcyjnych cenach.Regulamin!!!

1. Kupując przemyśl swoją decyzję. Z chwilą zalicytowania zgadzasz się z warunkami aukcji opisanymi na tej stronie i stronie aukcji - proszę czytać dokładnie. Opisy aukcji są rzetelne, zawierają szczegółowy opis przedmiotów oraz warunki sprzedaży, zapłaty i sposobu dostawy zamówionego towaru.Możemy odwołać ofertę kupna jeśli uznamy, że osoba złożyła prośbę z przekonującym uzasadnieniem.

2.Nie ma możliwości odbioru osobistego. Sprzedajemy wyłącznie przez internet. Na zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT. Faktura VAT jest dokumentem potwierdzającym zakup i umożliwiającym ewentualną reklamację towaru lub jego zwrot.

3.Na finalizację transakcji czekamy 7 dni - po tym terminie zgłaszamy zwrot prowizji i wystawiamy negatywną opinię.

4.Pamiętaj!!! Kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach skontaktuj się z nami. Zapłacisz za przesyłkę tylko raz.

5.W przypadku gdy przedmiot nie dojdzie lub ulegnie zniszczeniu, prosimy o kontakt z nami.Paczki i listy powinny trafić do odbiorcy najdalej w ciągu 3-4dni powszednich od momentu nadania. Po pozostawieniu przesyłki u przewoźnika prawną odpowiedzialność za przesyłkę ponosi on ? posiadamy wszystkie dowody nadania z wysyłek i będziemy oczywiście reklamować to u przewoźnika. Na życzenie możemy przesłać skan dowodu nadania przesyłki. Urzędowy termin rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych.

6.Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar został wysłany jak najszybciej, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki ekonomiczne wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej ze względu na brak potwierdzenia nadania oraz możliwości reklamacji.

7.Komentarze. Komentarz jako pierwszy wystawia Kupujący po otrzymaniu przesyłki. Jest to dla nas znak, że paczka dotarła i że towar spełnia Państwa oczekiwania. Wystawiamy komentarz w odpowiedzi na komentarz z Państwa strony. Jeśli z jakiegoś powodu nie będą Państwo zadowoleni z transakcji proszę o kontakt w tej sprawie, z pewnością znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujący obie strony. Szanujemy swoich klientów i tego samego oczekujemy wobec siebie. Nie wahamy się jednak wystawić komentarza negatywnego i nie boimy się ' odwetowców'.

8.Jeśli masz nadal jakieś wątpliwości, napisz - na pewno odpowiemy na pytania

9.Zastrzegamy sobie prawo do usuwania z aukcji osób z dużą ilością negatywnych komentarzy

10.Nasze dane do przelewów oraz kontaktowe:Firma Handlowo Usługowa TECH

Łukasz Rygorczuk
UL. Towarowa 8A/54, 15-007 Białystok
Tel.  792444337 
E-mail: [email protected]

Numer konta bankowego:
 M BANK
32 1140 2004 0000 3002 4901 0039


11.Koszty wysyłki zawierają usługę Operatora Pocztowego lub w uzasadnionych przypadkach kuriera - przesyłki polecone ekonomiczne oraz nasze nakłady własne.


ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE


Strona wygenerowana 2018-05-20 18:32:59, 213