(Rejestracja: 2014-02-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich
 
Świadczę usługę pośrednictwa w kupowaniu towarów. Polega on na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę/hurtownika. Moja rola sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłanie ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru bezpośrednio do klienta. Dzięki temu, że towar wysyłany jest bezpośrednio od dystrybutora/hurtownika z zagranicy do klienta finalnego z pominięciem pośredników , klient może uzyskać bardzo atrakcyjną cenę niemożliwą do osiągnięcia w przypadku sprzedaży tradycyjnej.

  

Poniższy schemat prezentuje na czym to polega.


 

 

 

 

Zakres usługi obejmuje:
-złożenie zamówienia na przedstawiony towar w imieniu kupującego
- przekazanie płatności za towar w imieniu kupującego zlecenie w imieniu kupującego wysyłki towaru na adres podany przez kupującego
- pomoc w monitorowaniu przesyłki do kupującego

Niżej znajduje się regulamin aukcji, kupując na naszych aukcjach jednocześnie go akceptujesz więc jak nie jesteś pewien co do zasad nie licytuj!!!

 

 

 

 

 

Regulamin dla aukcji z wysyłką zza granicy:

1. Kupując na moich aukcjach jednocześnie akceptujesz poniższy regulamin. 

2. Świadczę usługę pośrednictwa zakupu towaru pomiędzy producentem lub dostawcą zagranicznym a Kupującym na moich aukcjach, prowizja za wykonanie usługi pośrednictwa.

3. Przedmiotem umowy jest usługa polegająca na nabyciu opisanego na aukcji towaru w Twoim imieniu bezpośrednio od producenta lub dostawcy z zagranicy, nie zaś sprowadzany produkt. 

4. Sprzedawcą opisanego w aukcji towaru w każdym przypadku jest producent lub dostawca zagraniczny. 

5. Dokonując zakupu moich usług na aukcji udzielasz mi pełnomocnictwa do zamówienia towaru w Twoim imieniu, oraz przekazania Twojej płatności producentowi lub dostawcy. 

6. Cena aukcji obejmuje cenę zakupu towaru u producenta lub dostawcy, prowizję za wykonanie usługi pośrednictwa oraz cenę transportu na podany przez Ciebie adres. 

7. Po zakupie proszę o kontakt.

8. Do wykonania usługi przystępuję w momencie otrzymania pełnej wpłaty. 

9. Nie jestem importerem towaru wymienionego na aukcji.   

10. Moje usługi obejmują: 

- zamówienie w Twoim imieniu towaru opisanego na aukcji, na której dokonałeś zakupu 

- przekazanie płatności za towar

- zlecenie wysyłki na Twój adres   

- pomoc w monitorowaniu Twojej przesyłki. 

11. Wybrany przedmiot jest wysyłany najczęściej z USA, UK lub Chin (czasem inne kraje Azjatyckie) w przeciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Przesyłki nadawane są w dni robocze (poniedziałek ? piątek). 

12. Termin dostawy towaru od chwili wysłania wynosi od 10 do 30 dni roboczych. Zdecydowana większość przesyłek dociera w ciągu 14 dni roboczych. 

13. Opóźnienia dostawy z winy przewoźnika nie są podstawą do odstąpienia od umowy i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. 

14. W przypadku towarów pochodzących spoza Unii Europejskiej sporadycznie może dojść do objęcia przesyłki kontrolą celną ? wówczas opłaty za odprawę celną oraz należności cło, podatek VAT (23 %) ponosi kupujący. Nieuiszczenie opłat celnych i nieodebranie przez to towaru nie jest podstawą do roszczeń w stosunku do mnie. // przesyłka jest niskiej wartości i na użytek własny, więc bardzo często nie zalicza się do oclenia.

15. W ciągu 10 dni od odebrania przesyłki możesz dokonać odstąpienia od transakcji i odesłać nieużywany towar, zaopatrzony we wszystkie materiały opakowaniowe oraz ochronne. Odsyłasz wtedy otrzymany towar na mój polski adres na swój koszt, a ja zwracam Ci 100 % wartośći aukcji, bez kosztów transportu i zgłaszam sprawę o zwrot prowizji od Allegro.

Czas reklamacji to 14 dni roboczych.

16. Nie przyjmuję przesyłek wysłanych na mój adres za pobraniem.

17. Zdjęcia mają one charakter informacyjny i mogą nieznacznie odbiegać od stanu rzeczywistego. Nie stanowi to podstawy do jakichkolwiek roszczeń względem mnie. Ewentualne roszczenia mogą być kierowane wyłącznie do producenta lub dostawcy.

18. Wszystkie zamawiane towary są fabrycznie nowe.

19. Komentarz za transakcję odnosi się do mojej usługi, nie zaś do otrzymanego towaru.

W przypadku problemu z towarem prosimy o natychmiastowe po informowanie.

20. Świadczone usługi są adresowane do odbiorców detalicznych - nie wystawiam faktur VAT na firmy.


Strona wygenerowana 2018-05-22 10:33:24, 213