(Rejestracja: 2011-04-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)

REGON: 711628998, tel. +48603936946, Polska, ul. Dobra 25, 05-075 Warszawa-Wesoła, Mazowieckie


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


1. DANE FIRMY

IL Iwona Lewandowska

siedziba: ul. Dobra 25, 05-075 Warszawa - Wesoła

NIP: 952 - 119 - 74 - 58

zarejestrowana przez Prezydenta m.st Warszawy pod numerem 261169

telefon - 22 773 43 49, 0 603 936 946

e-mail: [email protected]

2. INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKUPU, PŁATNOŚCI I PRZESYŁKI

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.

Wszystkie ceny na naszych aukcjach są podawane w polskich złotych i są cenami brutto.

Na aukcji podana jest cena przesyłki dla 1 sztuki danego towaru. W przypadku zakupu kilku przedmiotów bądź w przypadku odbioru za granicą prosimy o kontakt, podamy cenę transportu. 

Realizacja zamówienia następuje w ciągu 7 dni roboczych. 

Paczki wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Preferujemy następujące sposoby zapłaty:

- przy odbiorze (wysyłka za pobraniem)

- przy wpłacie na konto, wysyłka następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

- w siedzibie firmy po wcześniejszym umówieniu się (odbiór osobisty)

3. ZWROT I REKLAMACJE

W chwili odbioru towaru prosimy Nabywcę o sprawdzenie przesyłki. Ewentualne szkody należy niezwłocznie zgłosić osobom obecnym przy dostawie oraz skontaktować się ze Sprzedającym. Bardzo pomocne przy rozpatrzeniu reklamacji z tego tytułu będzie sporządzenie protokołu niezgodności w obecności kuriera z firmy spedycyjnej.

E-mail otrzymany przez Kupującego od Świstaka o wygranej aukcji traktujemy jako pisemne potwierdzenie zawarcia Umowy. Określa on termin, przedmiot umowy oraz cenę.

Istnieje możliwość zwrotu zakupionego na aukcji ?kup teraz?  towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni liczonych od daty dostarczenia towaru. Zgodnie z Rozdz.2, Art.7 pkt.1 Ustawy z dnia 2.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz oodpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.zdnia31.03.2000r.) Klient rezygnujący z zakupu powinien w ciągu 10 dni liczonych od daty otrzymania towaru przesłać listem poleconym pismo odstępujące od umowy sprzedaży oraz informację w jaki sposób i gdzie  ( numer konta bankowego) kwota za towar ma być zwrócona.

Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym tj, nie noszącym żadnych śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu wraz z  instrukcjami, gwarancją i koniecznie z oryginałem paragonu fiskalnego.

W przypadku zwrotu, koszt wysyłki i odesłania towaru nie będzie zwrócony, a watość zwrotu zostanie pomniejszona o te koszty.

Zgodnie z art.8  Ustawy z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr141, poz. 1176). jeżeli towar jest niezgodny z umową, Kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy ? chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, bierze się także pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.

Sprzedający nie ponosi jednak odpowiedzialności za różnicę w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta.

W przypadku reklamacji bylibyśmy wdzięczni za wcześniejszy kontakt, uzgodnimy formę przesyłki.

Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu w postaci xera faktury lub oryginału paragonu fiskalnego. Reklamacja bez któregoś z powyższych dokumentów nie będzie mogła być przez nas rozpatrywana. Do przesyłanego towaru prosimy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem, adresem oraz numerem telefonu.

W przypadku nie odebrania przedmiotu reklamowanego po upływie miesiąca od zakończenia procesu reklamacyjnego, za każdy miesiąc składowania produktu w siedzibie firmy będzie pobierana opłata w wysokości 20zł za każdy miesiąc. Natomiast po upływie 3 miesięcy od daty zakończenia procesu reklamacji nieodebrany przedmiot zostanie zniszczony.

4. INFORMACJE DODATKOWE

Wszelkie rozliczenia wynikające z tytułu zwrotów, wymiany i reklamacji dokonujemy w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu towaru.

Wszelkie prawa do zdjęć, opisów, szablonu, logo firmy zawartych na naszych stronach są naszą własnością i podlegają ochronie.Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części szablonu, tytułu, zdjęć i opisów zamieszczonych na naszych aukcjach bez naszej zgody, oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i prawach pokrewnych zdnia 4.02.1994r (Dz.U.94 Nr 24 poz.83, sprost.; Dz.U.94 Nr 43 poz.170) oraz zmianami z dnia 9.05.2007r. (Dz.U.Nr99, poz.662), zgodnie z dyrektywą 2004/48/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29.04.2004

Kupowanie na aukcjach ?Euroanimals? firmy IL Iwona Lewandowska oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Dziękując za dokonanie zakupu i życząc satysfakcji z jego użytkowania

Z poważaniem

Iwona Lewandowska


Strona wygenerowana 2018-05-25 03:37:40, 213