(Rejestracja: 2011-03-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


                     

    Jesteśmy firmą informatyczną, która oferuje bogaty wachlarz usług serwisowych oraz zajmujemy się  sprzedażą sprzętu komputerowego. Oferta obejmuje głównie sprzęt nowy. Nasze długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie gwarantuje szybkie, dokładne i kompleksowe wykonanie przez nas określonego zlecenia.

   Usługi świadczone przez Escape cechują się przede wszystkim rzetelnością i profesjonalizmem. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a proponowane rozwiązania dobierane są według jego partykularnych potrzeb i oczekiwań. Szczególną uwagę przykładamy do wygody i łatwości w korzystaniu z oferowanych systemów: to my jesteśmy specjalistami, nasi klienci nie muszą nimi być. Staramy się być maksymalnie wszechstronni dzięki znajomości wielu różnych rozwiązań, technologii i produktów. Dzięki wspomnianemu już bogatemu doświadczeniu i stale wzbogacanej i uaktualnianej wiedzy oferowane rozwiązania są nowoczesne i perspektywiczne.

    Nasz profil działalności jest bardzo szeroki, lecz naszą największą uwagę skupia obsługa firm, którym oferujemy, w zależności od potrzeb, pomoc doraźną aż po kompleksową obsługę. Partnerom, którzy od samego początku postanowią nam zaufać zapewniamy dobór najstosowniejszego sprzętu, zaprojektowanie i wykonanie optymalnej sieci, odpowiednią konfigurację całego systemu wraz z implementacją licznych ułatwień i udogodnień w korzystaniu z niego. W razie usterki udzielamy szybkiej i równie fachowej pomocy na miejscu, u klienta, a w przypadku poważniejszych awarii zajmujemy się sprzętem w fachowo wyposażonych pomieszczeniach serwisowych w siedzibie firmy. Przed oddaniem sprzętu użytkownikowi jest on dokładnie testowany (zarówno w serwisie jak i na miejscu jego pracy), w szczególności w zadaniach, które wykonuje na co dzień. Równie chętnie pomożemy każdemu klientowi indywidualnemu, z uwzględnieniem jego, często odrębnych, oczekiwań i równie skrupulatną dbałością o szczegóły.

    Świadczymy również usługi doraźne oraz usługi polegające na stałej obsłudze Firmy. Wiedząc jak ważna dla Firmy jest nieprzerwana, wydajna praca, bez przestojów spowodowanych awariami sprzętu lub utratą danych, proponujemy zawarcie umowy serwisowej na świadczenie usług serwisowych. Oferujemy kompleksową obsługę sieci komputerowych. Posiadając ogromne doświadczenie zapewniamy naszym Klientom sieci charakteryzujące się dużą wydajnością oraz niezawodnością. 

 

 Oferujemy szereg usług związanych z uzyskaniem certyfikatu kwalifikowanego:

 

 •  Doradztwo i przygotowanie wymaganych dokumentów
 •  Potwierdzenie tożsamości
 •  Instalacja oraz wdrażanie zestawów do podpisu elektronicznego
 •  Szkolenie przystanowiskowe
 •  Konfiguracja certyfikatu w programie Płatnik

 

Z naszą pomocą uzyskasz certyfikat kwalifikowany w ciągu jednego dnia. Wszystkie związane z tym formalności dokonasz w jednym miejscu i w trakcie jednego spotkania.


Jesteśmy firmą zajmującą się międzyinnymi sprzedażą sprzętu komputerowego. Oferta obejmuje głównie sprzęt nowy.

 

 

Nasza firma jest partnerem   

  producenta oraz integratora bezpiecznych systemów teleinformatycznych.

 

U nas zakupisz następujące produkty Unizeto Technologies S.A.:

 

 1.  Faktura elektroniczna

 2.  Czytniki kart procesorowych

 3.  Podpis elektroniczny

 4.  Certyfikaty niekwalifikowane zaufane

 5.  Certyfikaty infrastruktury

 6.  Znaczniki czasu 

 7.  Zestawy CryptoCentrum (dla CEPiK)

 

Wszystkie produkty w cenach Unizeto Technologies S.A. !!!

 


Strona wygenerowana 2018-06-18 13:58:22, 213