Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-01-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

O nas

Sprzedajemy ksiązki uzywane. Każda posiada swoja własną historię. Często przewędrowała przez kilku właścicieli. Czasem zostawili po sobie tylko ślady czytania, czasem podpis lub dedykację, czasem nie pozostawili żadnych śladów, dlatego nie ma dwóch takich samych książek. Każda jest inna. Staramy się je dokładnie opisywać. O ile dla nas dedykacja ma dodatkową historyczną wartość wiemy, że nie wszyscy byliby z niej zadowoleni dlatego zawsze zaznaczamy w opisie obecność dedykacji lub podpisu.

 

Opis i zdjęcia

Staramy się opisać każda książkę. Tak żebyście wiedzieli co kupujecie. Jeśli posiada dedykację lub stempel biblioteczny - umieszczamy taką informacje w opisie. Jeśli się zdarzą luźne kartki to też o tym piszemy. Sami lubimy otrzymywać to za co płacimy i to samo chcemy oferować. Jeśli otrzymacie książkę niezgodną z opisem piszcie od razu - to my odpowiadamy za błędy w opisie i te błędy będziemy naprawiać. Zdjęcia zostawiamy w naturalnej formie, nie są w żaden sposób poprawiane więc widzicie dokładnie to co kupujecie.

 

Wysyłka i pakowanie

Wiemy, że chcecie otrzymać książkę jak najszybciej. Dlatego wysyłamy je w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty. Jeśli zrobicie tradycyjny przelew, czas od momentu dokonania wpłaty do otrzymania jej przez NAS może wynieść nawet 1 dzień. Przy tradycyjnym przelewie koniecznie podajcie numer aukcji i nick użytkownika.

Właściwie możemy wysłać Wam książkę dowolną przesyłką rejestrowaną, zgodnie z Waszym życzeniem. Domyślnie wysyłamy Pocztą Polską, bo jak do tej pory jest najtańsza i najpowszechniejsza. Przy wadze do 2kg listem priorytetowym, a powyżej 2kg paczką pocztową.

Nasza Zasada jest prosta: Do każdej wysyłki oprócz kosztów Poczty Polskiej dodajemy VAT oraz złotówkę naszych kosztów opakowania.

Jeśli kupiliście więcej książek, wyślemy je jedną paczką - poczekajcie na wiadomość od nas o wartości przesyłki lub obliczcie ją sami :) Do kosztów najdroższej przesyłki dodajcie 1zł za każdą kolejną książkę.

Oczywiście sami też wolimy kurierów - jest to prostsze dla Was i dla nas. Rozumiemy jednak, że przy zakupie książki za 1zł zamawianie kuriera za 20zł jest mało opłacalne. Natomiast przy zamówieniu powyżej 5 kg sugerujemy skorzystanie z firmy kurierskiej.

Wszystkie książki pakujemy w folie bąbelkowe lub piankowe, kartony i koperty. Chcemy, żeby nasze przesyłki docierały w każde miejsce bezpiecznie i bez żadych uszkodzeń.  W pierwszej kolejności staramy się pakować książki w materiały juz wcześniej wykorzystane. Wszystko po to, by pozostać Eko. Więcej drzew, więcej powietrza.

Kupujący udziela sprzedającemu pełnomocnictwo na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską na nadanie przesyłki w imieniu kupującego.

 

Odbiór osobisty

Nie udostępniamy odbiorów osobistych na ulicy Wspólnej. Jeśli chcecie odebrać książkę osobiście możemy się umówić indywidualnie na Solcu lub Ochocie. Wyślijcie nam maila - wspólnie uzgodnimy miejsce i czas spotkania.

 

Zwroty

U nas macie prawo do zwrotu zakupionej książki w terminie 10 dni od jej otrzymania, bez konieczności podawania powodu zwrotu. W takim przypadku zwracamy wszystkie koszty poniesione przez Was na zakup książki. Wystraczy wyśłac nam w ciągu 10 dni wiadomość o rezygnacji. W momencie otrzymania ksiązki zwracamy pieniądzę. Kosztów przesyłki od Was do Nas niestety nie zwracamy.

 

 

Projekt P Piotr Szczerbiński
Hoża 43/49 lok. 11
00-681 Warszawa


Strona wygenerowana 2018-06-18 21:16:39, 213