Jesteś tutaj › Profil użytkownika ELMIXAGD › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-06-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji         DANE FIRMY
      Firma Handlowa ELMIX-AGD Robert Krawiec
      Haczów 573
      36-213 Haczów
      NIP 686-102-40-63, REGON 180578216 
      Działalność Gospodarcza wykonywana jest podstawie wpisu do
      Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez
      Wójta Gminy Haczów (numer: 1194/2010)
 
KONTAKT
tel. 666 367 454
e-mail:    [email protected]

DANE DO WPŁATY:
ELMIX-AGD
KONTO:
Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział Haczów
64 8642 1070 2007 7005 0583 0001


Proszę się nie sugerować brakiem komentarzy. Firma prowadzona jest przez osobę w wieloletnim doświadczeniem w handlu, również na innym portalu aukcyjnym.
Poniżej zamieszczony został regulamin dotyczący zakupów towarów oferowanych w ramach profilu ELMIX-AGD w serwisie aukcyjnym Świstak. Stanowi on nieodłączną część zawieranej umowy kupna-sprzedaży.


1.OFERTA - Wszystkie towary oferowane w naszym profilu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, pochodzące bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów danej marki z wyłączeniem produktów oferowanych na ściśle oznaczonych aukcjach z adnotacjami "towar uszkodzony"- zawierającymi opis uszkodzeń lub wad produktu oraz"towar poekspozycyjny"-zawierającymi opis aktualnego stanu produktu oraz jego opakowania.

2.GWARANCJA - Towary oferowane w naszym profilu na serwisie aukcyjnym Allegro są w większości objęte gwarancją producentów bądź generalnych importerów produktów danej marki realizowaną na terenie RP na podstawie oryginalnej Karty Gwarancyjnej w sieci autoryzowanych serwisów właściwych miejscowo wg adresu zamieszkania kupującego, których dane są w większości wyszczególnione w Karcie Gwarancyjnej lub na stronie www producenta bądź importera właściwego dla danej marki.


PRZYPOMINAMY:karta gwarancyjna ważna jest tylko i wyłącznie z dowodem zakupu towaru.
Jeśli dany towar nie ma oddzielnej karty gwarancyjnej podstawą gwarancji jest faktura vat lub paragon.

3.SPOSÓB DOSTAWY - Po zakupie przedmiotu otrzymują państwo e-mail z serwisu Allegro o wygraniu aukcji. Znajdują się tam także dane do przelewu. Należy wysłać do nas e-mail z informacją o formie zapłaty i o sposobie wysyłki.
Oferujemy do wyboru kilka sposobów dostawy zakupionego towaru:

  1. Poczta Polska - przesyłka zwykła/priorytetowa - wysyłka po wcześniejszej w płacie na nasze konto lub za pobraniem. Towar może być wysłany listem poleconym lub paczką.
  2. Kurier -    wysyłka po wcześniejszej w płacie na nasze konto lub za pobraniem.
  1. Odbiór osobisty - w sklepie. Możliwa zapłata na miejscu lub wcześniejsza wpłata na konto


4.Czas realizacji - Przesyłki wysyłamy w terminie do dwóch dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku wysyłki "za pobraniem" paczka jest wysyłana w ten sam lub następny dzień roboczy.
Nie wysyłamy paczek w soboty.

5.Dostawy zakupionych towarów odbywają się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na terenie całej RP. W przypadku gdy adres dostawy różni się od adresu na Allegro, prosimy o podanie go po zakupie towaru drogą e-mailową!

6.Ubezpieczenie przesyłek - wszystkie przesyłki wysyłane kurierem, listem poleconym lub paczką pocztową są ubezpieczone.

7.Koszty dostawy zakupionego towaru są indywidualnie określone w opisie aukcji, chyba że w aukcji widnieje adnotacja "dostawa na koszt sprzedającego" lub "dostawa gratis", wówczas wylicytowana kwota za towar stanowi końcową cenę zakupu.

8.Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Nabywca ma prawo odstąpić od zawartej umowy kupna towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie posiada śladów używania, nie był kopiowany oraz pozostaje w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu ani nie został w żaden sposób zniszczony lub uszkodzony. Zwracany towar należy dostarczyć do siedziby sprzedającego w komplecie: przedmiot z pełną dokumentacją, dowód zakupu, karta gwarancyjna (jeśli była wydana) oraz oświadczenie z odręcznym podpisem o odstąpieniu od zawartej umowy kupna. Oświadczenie to należy złożyć w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Koszty związane z dostarczeniem zwracanego towaru do siedziby naszej firmy pokrywa kupujący. Towar bezwzględnie należy wysłać przesyłką ubezpieczoną na wartość nie mniejszą niż kwota zapłacona za dany towar.

9.Dowód zakupu - Na zakupione w naszym profilu towary zawsze wystawiamy paragony lub faktury VAT określając dane nabywcy zgodnie z danymi udostępnionymi przez serwis Allegro, chyba że nabywca wcześniej wskaże inne dane.

10.Adres miejsca zwrotu towaru i reklamacji:
      Firma Handlowa ELMIX-AGD Robert Krawiec
      Haczów 573
      36-213 Haczów

         Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem".
 

Strona wygenerowana 2018-05-24 02:49:49, 213