Konto firmowe
(Rejestracja: 2016-04-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


WITAMY NA STRONIE 'O MNIE'! Sklep internetowy DZIECIĘCY RAJ zajmuje się sprzedażą zabawek i artykułów dla dzieci. Oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe. Poszczególne aukcje zawierają pełny opis produktu. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi na każdym etapie transakcji. Bardzo dobry kontakt oraz szybka wysyłka to niewątpliwe zalety naszej działalności. Wszystkie zabawki prezentowane w naszym sklepie są dostępne od ręki.

Nasza Firma wpisana jest do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki.


 


Kontakt:


e-mail: [email protected] (codziennie)


telefon: 881969366 lub 667454166 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 ? 18:00).


 


Podstawowe zasady zakupów na naszych aukcjach:


- Po zakupie prosimy o wiadomość - jeżeli wymaga tego aukcja, w treści wiadomości należy podać wybrany wzór/kolor/model zabawki.

Prosimy również o zwracanie uwagi na podanie aktualnego adresu do wysyłki.

- W tytule przelewu prosimy koniecznie podać nazwę użytkownika oraz numer aukcji.


- Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.


- Towar wysyłany jest zazwyczaj w ciągu 24 h od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie (w dni robocze).


- Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPostu lub firmy kurierskiej - aktualne ceny podawane są w opisie aukcji i odnoszą się do 1 sztuki.

- Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu i reklamacji.

Naszą domeną jest zadowolenie Klientów. W razie pytań, niezadowolenia, chęci zwrotu prosimy o kontakt w celu rozwiązania problemu. Udostępnimy wtedy odpowiednie wzory wniosków/formularzy.

- Prosimy o wskazanie poprawnego numeru telefonu w celu ułatwienia kontaktu w przypadku problemów ze złożonym zamówieniem.


- Transakcja przebiegnie szybciej, jeżeli:


+ Kupujące poda wszystkie aktualne dane i dokona wyboru wzoru/koloru/modelu przedmiotu (jeżeli wymaga tego aukcja),


+ tytuł przelewu będzie zawierał NICK i NUMER AUKCJI,


+ Kupujący nie będzie zwlekał z wpłatą,


+ będzie płynny kontakt z Kupującym.


- Powyższe zasady stanowią skróconą informację dla Kupującego.


Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz regulamin sklepu.


 


REGULAMIN


 


POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Sprzedającym jest Firma:


DZIECIĘCY RAJ, NIP 8883038398, REGON 364187210


2. Sklep internetowy DZIECIĘCY RAJ prowadzi wysyłkową sprzedaż artykułów i zabawek dla dzieci za pośrednictwem serwisu aukcyjnego http://www.swistak.pl


3. Ceny sprzedawanych artykułów zawierają podatek VAT i podawane są w polskich złotych. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki.


4. Udział w aukcjach oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


5. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 12.04.2016r.


6. Firma DZIECIĘCY RAJ zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu oraz jego załączników.


7. Dokonując zakupu, Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów realizacji transakcji - na podstawie Ustawy z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133, poz.883). Sprzedający oświadcza, że dane osobowe nie będą udostępniane ani przetwarzane w żaden inny sposób.


 


DOSTAWA I PŁATNOŚCI


1. Dostawa zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Aktualne ceny za usługę transportową podawane są w opisie każdej aukcji.


Ceny za wysyłkę odnoszą się do 1 sztuki towaru. W celu ustalenia kosztów wysyłki większej ilości towarów proszę o kontakt.


2. Płatność za zamówiony towar można realizować poprzez:


- przelew bezpośredni na konto Alior Bank


44 2490 0005 0000 4000 6226 9272


W tytule należy podać nick oraz numer aukcji


3. Towar wysyłany jest zazwyczaj w ciągu 24 h od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie. Czas realizacji wysyłki może ulec wydłużeniu, np. na skutek braku wskazania modelu/koloru/wzoru artykułu, niepełnych danych adresowych.


Towar jest wysyłany w dni robocze (od poniedziałku do piątku).


4. Podczas odbioru przesyłki od kuriera należy sprawdzić czy opakowanie nie zostało uszkodzone i zawartość jest zgodna z zamówieniem. Jeżeli doszło do uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody przy kurierze (opisać dokładnie uszkodzenie oraz sposób zapakowania przesyłki).


 


REKLAMACJE I ZWROTY


1. Kupujący ma prawo do reklamacji towaru posiadającego wady i niezgodnego z umową.


W przypadku zamiaru reklamacji prosimy o niezwłoczny kontakt ze Sprzedającym. Udostępnimy formularz reklamacyjny niezbędny dla przyspieszenia i ułatwienia procedury reklamacyjnej.


Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane:


- imię i nazwisko,


- adres do korespondencji (również adres e-mail oraz numer telefonu),


- przedmiot reklamacji,


- przyczynę reklamacji.


2. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera lub monitora Kupującego (kolor, proporcje) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.


3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych w trakcie transportu będą rozpatrywane wtedy, gdy Klient w momencie odbioru towaru stwierdzi taką wadę (w obecności osoby doręczającej), a fakt ten zostanie potwierdzony tzw. protokołem szkody.


4. W razie uwzględnienia reklamacji, Sprzedający zobowiązuje się wymienić towar na taki sam, wolny od wad. Jeżeli nie jest to możliwe (np. na skutek braku towaru ?na stanie?) zwracane są pieniądze.


5. Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni poprzez złożenie stosownego oświadczenia (wzór udostępnimy na prośbę Kupującego).


6. Koszty zwrotu towaru pokrywa Kupujący ? Sprzedający nie odbiera przesyłek za pobraniem. Zwrotowi podlegakoszt wysyłki towaru do Kupującego w wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.


 


PRZEBIEG TRANSAKCJI PO ZAKUPIE (OPCJA ?KUP TERAZ?)


1. Po zakupie prosimy o wiadomość - jeżeli wymaga tego aukcja, w treści wiadomości należy podać wybrany wzór/kolor/model zabawki.Prosimy również o zwracanie uwagi na podanie aktualnego adresu do wysyłki.


2. Na wpłatę czekamy do 7 dni roboczych ? po tym czasie próbujemy skontaktować się z Kupującym. Jeżeli w ciągu 14 dni od momentu zakupu wpłata nie została zaksięgowana na naszym koncie wystawiamy negatywny komentarz.


3. W tytule przelewu zawsze należy podać nick i nr aukcji - ułatwia to odszukanie wpłaty i szybszą wysyłkę.


4. Po zakończeniu transakcji prosimy o wystawienie komentarza. Jest to bezpośrednia informacja dla nas, że towar dotarł i transakcja przebiegła pomyślnie.


Przed wystawieniem komentarza negatywnego bardzo prosimy o kontakt. Zależy nam na tym, żeby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani zakupem.

Jako sprzedający zawsze wystawiamy komentarz jako drudzy. Komentarze wystawiamy zbiorczo, zwykle na koniec miesiąca.

 

5. W razie pytań, niezadowolenia, chęci zwrotu itp. proszę o kontakt w celu rozwiązania zaistniałego problemu. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów.


6. Prosimy o wyrozumiałość pod względem czasu dostarczania przesyłki ? nie jesteśmy w stanie odpowiadać za działanie przewoźnika.


 


POSTANOWIENIA KOŃCOWE


W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o Ochronie Praw Konsumentów oraz o Ochronie Danych Osobowych.


 


 


 

  


Strona wygenerowana 2018-05-26 02:55:33, 213