Jesteś tutaj › Profil użytkownika Duchess › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2009-04-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
4,9 / 5,0 z 110 opinii
Logistyka: 4,9 Od kupujących: 73
Towar: 4,8 Od sprzedających: 37
Jakość obsługi: 4,9 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiDziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami!

 

                                                                   SZYBKA WYSYŁKA

 Przedmioty pakuję zaraz po otrzymaniu wiadomości o sprzedaży, więc jeśli Państwo życzycie Sobie wysyłkę na inny adres lub wysyłkę za pobraniem bardzo proszę o informację bezpośrednio po zakupie - jeżeli taki e-mail dotrze po dłuższym czasie muszę przeadresować paczkę. Towar wysyłam najczęściej tego samego dnia jeżeli wpłata dotrze do godz 13.00 lub maximum do 24godzin od otrzymania wpłaty lub informacji o wysyłce za pobraniem.
**************************************************************************************************************************************
*Po wpłacie pieniążków bardzo proszę o podanie konta , na które Państwo wpłacili - ułatwi mi to wyszukanie wpłaty i przyspieszy wysyłkę.
* W przypadku wygrania do 5 aukcji jeden koszt wysyłki liczony od najcięższego przedmiotu (chyba , że na aukcji napisano inaczej lub jeżeli jest to list zwykły), Powyżej 5 przedmiotów - proszę o kontakt w celu ustalenia kosztu wysyłki.
* W tytule przelewu proszę podać przynajmniej nick i nr lub tytuł aukcji.
* Na wpłatę czekam do 7 dni od daty zakończenia aukcji.

* Wysyłka listem zwykłym na wyłączną odpowiedzialność kupującego i choć takie przesyłki przeważnie bez problemu docierają do klienta to niestety - w takim przypadku nie mam możliwości reklamacji przy ewentualnym zaginięciu listu. Listem zwykłym mogę wysłać jedną, czasem dwie rzeczy jeżeli są lekkie, więc nie dotyczy go zasada 'do pięciu przedmiotów w cenie jednej przesyłki' - proszę wziąć to pod uwagę przy planowaniu zakupów.


*************************************************************************************************************************************

KONTAKT

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania - mój telefon to 791-404-686, lub proszę skorzystać z opcji 'zapytaj o przedmiot' lub napisać na adres : anka_551(małpa)o2.pl.
Odpisuję na każdego maila dotyczącego aukcji
w przeciągu 1 godz, maksymalnie 12 godz. 

OPINIE

Po otrzymaniu przesyłki uprzejmie proszę o wystawienie komentarza-jest to dla mnie informacja,że przesyłka
bezpiecznie dotarła.Jako sprzedający wystawiam komentarz jako druga.

Zanim wystwisz mi opinię mniejszą niż 5 gwiazdek proszę skontaktuj się mailowo - ogromnie ważne dla mnie jest zadowolenie klienta - i dołożę wszelkich starań żeby wszystko pozytywnie wyjaśnić i sfinalizować.
Komentarze zwrotne wystawiam bardzo szybko, maksymalnie do 24 godz od otrzymania opinii od Państwa.

Uważam, iż tak powinno wyglądać profesjonalne zakończenie transakcji.
*******************************************************************************************************************************************
Bywa, że (w szczególnych przypadkach) zakończę aukcję przed czasem.
Może się więc zdarzyć, że zwlekający do ostatniej chwili nie zdąży zalicytować.

Oto numery kont do wpłaty:

nr konta: mBank : 05 1140 2004 0000 3902 3884 7879 ,

nr iPKO 15102034080000410200894014

Wpłaty można dokonywać na jedno lub drugie konto do wyboru.
PayPal - anka_551(małpa)o2.pl

REKLAMACJE


~~~~Towar sprawdzam bardzo starannie przed każdą wysyłką, jeżeli posiada jakieś wady informuję o tym w opisie więc bardzo proszę uważnie czytać opisy. O wszelkich wątpliwościach bądź reklamacjach proszę powiadamiać mnie mailem - będziemy wspólnie rozwiązywać takie problemy z korzyścią dla obu stron.
~~~~W przypadku wykrycia zaraz po zakupie ewentualnych wad towaru proszę niezwłocznie o kontakt mailowy lub telefoniczny.
~~~~W przypadku uzasadnionej reklamacji towar jest wymieniany na inny. Jeżeli reklamacja jest nieuzasadniona (np sprzęt jest w pełni sprawny a rzekomy brak powstał na skutek nieumiejętności obsługi) czekam na pieniążki na ponowną wysyłkę towaru do klienta. Aby uniknąć takich sytuacji - w razie jakichkolwiek pytań - proszę dzwonić lub pisać na maila.
~~~~Towar reklamowany przysyłać należy paczką lub listem poleconym - w zależności od gabarytów. Nie odbieram paczek za pobraniem. W razie uwzględnienia reklamacji koszt wysyłki (ekonomicznej) jest zwracany.
~~~~W przypadku zwrotu towaru bez podania przyczyny -  zwracamy sam koszt towaru bez kosztów wysyłki.
~~~~Każde ubranie ma podane szczegółowe wymiary mierzone na płasko. Zamawiając je uprzejmie proszę wziąć to pod uwagę. Najlepiej jeżeli wyciągniecie Państwo Swoją obecną, dobrze dopasowaną odzież i zmierzycie ją też na płasko - takimi wymiarami proszę sugerować się przy zakupie ubrań na aukcjach. Zwroty odzieży z powodu niedopasowania nie są przyjmowane.
 

UWAGA !!!!

Na wpłatę czekam do 7 dni.
W przypadku braku wpłaty , lub wiadomości (o późniejszej wpłacie) wysyłam przypomnienie o zawarciu transakcji, a w przypadku braku jakiejkolwiek wiadomości w ciągu kolejnych 4 dni wystawiam negatywną (jedynkową) opinię. Mam nadzieję, że nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie.

Wszystkie przedmioty i ubrania pochodzą z domu wolnego od tytoniowego dymu.

 


Strona wygenerowana 2023-12-06 18:05:53, 120