(Rejestracja: 2011-06-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

DISTROMAX.PL LOGO

Aukcje są wystawiane przez
Internetową Hurtownię DISTROMAX.PL 

Kontakt:
tel. 793 62 61 31
mail: [email protected] 

Przesyłki realizujemy za pośrednictwem
POCZTY POLSKIEJ

w naszej ofercie znajdują się produkty następujących producentów

KANLUX w DISTROMAX.PL
KANLUX

ETI POLAM w DISTROMAX.PL
ETI POLAM

KONTAKT-SIMON w DISTROMAX.PL
KONTAK-SIMON

OSPEL w DISTROMAX.PL
OSPEL

BERKER w DISTROMAX.PL
BERKER

SIMET w DISTROMAX.PL
SIMET

WAGO w DISTROMAX.PL
WAGO

 

O nas
          
Witamy na aukcjach Internetowej Hurtowni
DISTROMAX.PL  Wszystkie przedmioty, które wystawiamy na aukcjach są nowe, fabrycznie zapakowane, nie używane, chyba, że inaczej zaznaczono w opisie. Na wystawiony towar na aukcjach udzielamy stosownej gwarancji. Wystawiamy fakturę lub paragon w zależności od życzenia kupującego. Wszystkie przesyłki realizujemy w jak najkrótszym czasie poprzez Pocztę Polską. Staramy się, aby przesyłka została wysłana nie później niż 48 godzin od finalizacji dokonania wymogów dotyczących potwierdzenia zakupu przedmiotu aukcji.
         
           tel. kom. 793 62 61 31

           e-mail: [email protected]

WARUNKI ZAKUPU 
 
Aukcje:

Przed udziałem w aukcjach prosimy o zapoznanie się z poniższym opracowaniem warunków oraz dokładne czytanie opisów i dokładne przemyślenie chęci ewentualnego zakupu. Nie chcemy, aby udział w aukcji brały osoby, które robią to dla żartów lub nie mają pieniędzy. Nie znaczy to, że nie istnieje możliwość odwołania oferty. Jednak prosimy o jak najszybsze powiadomienie nas i podanie konkretnego i prawdziwego powodu. Jesteśmy wyrozumiali i wiemy, że mogą się wydarzyć różne sytuacje losowe lub rodzinne. Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie chęci finalizacji aukcji najlepiej nie później niż do trzeciego dnia od zakończenia aukcji. W razie braku jakiejkolwiek reakcji ze strony kupującego w kierunku finalizacji aukcji po 7 dniach od zakończenia aukcji wystawiamy komentarz NEGATYWNY.

Potwierdzenie zakupu:

Prosimy, o jak najszybsze jednak nie później niż do trzeciego dnia dokonania potwierdzenia dokonanie zakupu wygranej aukcji. Potwierdzenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres [email protected]
Należy podać numer aukcji, przedmiot zakupu, ilość kupowanych przedmiotów. Formę zapłaty, adres, na który należy wysłać przesyłkę firmę przez którą na być realizowana wysyłka przesyłki i jaki należy wystawić dokument sprzedaży (faktura, paragon). Od momentu dokonania pełnego potwierdzenia zakupów dołożymy wszelkich starań, aby przesyłkę wysłano w przeciągu 48 godzin. Jednak zastrzegamy sobie prawo, że w wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć do 21 dni roboczych.

Zapłata za towar:
          
Przedpłata (przelew/przekaz pocztowy)

                   Preferujemy zapłatę za wylicytowany towar poprzez zapłatę przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasze konto bankowe. W przypadku skorzystania z tej formy płatności momentem pełnego zakończenia potwierdzenia zakupu jest data zaksięgowania należności na naszym koncie i od tego momentu biegnie czas na realizację wysyłki. Do należności za zakupiony towar należy doliczyć odpowiednią kwotę kosztów wysyłki .          

Pobranie

                   Z tej formy rozliczenia aukcji mogą korzystać tylko osoby posiadające nie mniej niż 15 pozytywnych komentarzy. Aby z niej korzystać należy podczas przeprowadzania potwierdzenia zakupu poinformować o chęci skorzystać z takiej formy zapłaty. Chyba, że w aukcji zaznaczono, że nie istnieje możliwość wysyłki za pobraniem. Podczas przebiegu potwierdzenie zakupu zostanie ustalona i podana dokładna dodatkowa opłata pobrania, która zostanie doliczona do kosztów przesyłki i pobrania za towar. W przypadku skorzystania z tej formy rozliczenia aukcji momentem pełnego zakończenia potwierdzenia zakupu jest przyjęcie i akceptacja podanych informacji o dodatkowych kosztach obsługi całej transakcji w tej formie. 

INNE:          

Gwarancja

         
                   Większość wystawianego sprzętu na naszych aukcjach jest objęta gwarancjami fabrycznymi i realizowanymi przez wyznaczone autoryzowane punkt serwisowe przez producenta danego sprzętu. Wszelkie koszty dostarczenia sprzętu do serwisu i z serwisu do klienta w ramach napraw gwarancyjnych pokrywa kupujący.

Komentarze

                 Zawsze wystawiamy komentarz jako drudzy. Wystawienie komentarza przez Kupującego jest informacją, że transakcja przebiegła pomyślnie i Kupujący nie zgłasza jakichkolwiek reklamacji.

Reklamacje przesyłek

W przypadku braku dostarczenia przesyłki do adresata przez Pocztę Polską hurtowni Internetowa DISTROMAX.PL rozpoczyna procedurę reklamacyjną wobec Poczty Polskiej po minięciu 14 dni od daty wysłania przesyłki. Do czasu rozpatrzenia reklamacji przez Pocztę Polska DISTROMAX.PL nie zobowiązuje się do ponownego wysłania towaru czy zwrotu należności. W przypadku wystąpienia sporów między stronami Sądem rozstrzygającym wszelkie spory i niejasności jest Sąd odpowiedni siedzibie firmy
MPRA z siedzibą w Dębnie

Zwrot Towaru

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 w/w ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu 793 62 61 31 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu,
           NIE UŻYWANY i Z ZAŁĄCZONYM DOWODEM ZAKUPU oraz oświadczenie określające powód zwrotu.
           Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient.

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJEaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.plaukcje DISTROMAX.PL na Świstak.pl


Strona wygenerowana 2018-05-24 01:04:30, 213