Jesteś tutaj › Profil użytkownika CLARIAS › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 

O FIRMIE

Prowadzimy legalną i w pełni zarejestrowaną działalność gospodarczą z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się detaliczną sprzedażą artykułów akwarystycznych.Jesteśmy firmą nowoczesną, dynamicznie się rozwijającą,posiadamy wiedzę ekspercką, innowacyjność,fachowość i doświadczenie są naszym atutem, a zadowoleni klienci są naszą priorytem. Oferujemy państwu nie tylko atrakcyje ceny, ale również naszą wiedzę , merytotoryczną pomoc w problemach z podwodnym światem.

REGULAMIN AUKCJI

 1. Właścicielem konta "CLARIAS_" jest firma Clarias z siedzibą w Warszawie przy ul.Szaserów 115, Regon: 142069734, NIP: 5211420836
 2. Udział w aukcji "Kup Teraz" jest równoznaczny z pełną akceptacją niniejszego Regulaminu Aukcji.
 3. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane na stronie sprzedawanych przedmiotów dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które . Wszystkie wątpliwości należy wyjaśnić przed dokonaniem zakupu.
 4. Koszt wysyłki podany na aukcji dotyczy 1 sztuki danego przedmiotu aukcji. W przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu, prosimy w formularzu dostawy pytać się o koszty przesyłki. Koszty wysyłki pocztą są zależne zarówno od wagi , jak i gabarytów paczki. Składową częścią wagi paczki jest również opakowanie i wypełnienie paczki .
 5. Koszt wysyłki paczki kurierem nie zmienia się do 30kg, nie łączymy ciężkich przedmiotów w jedną paczkę z przedmiotami kruchymi czy delikatnymi
 6. Zastrzegamy sobie możliwość poproszenia o dopłatę za przesyłkę , w przypadku gdy zakupione przedmioty nie mogą iść w jednej paczce np. świetlówka i żwirek
 7. Po wygraniu aukcji "Kup Teraz" proszę skorzystać z opcji Formularz Opcji Dostawy
 8. Do każdej sprzedaży automatycznie będzie wystawiony paragon , w przypadku gdy będzie potrzebna faktura, proszę potwierdzić dane do faktury.
 9. Kupujący zobowiązany jest do zapłaty i odbioru towaru. Wpłatę na konto należy dokonać najpóźniej do 7 dni od zakupu.
 10. Realizacja zamówień odbywa się tylko w dni robocze.
 11. Odbierając przesyłkę kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy nie posiada ona uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie protokołu reklamacji szkody z datą odbioru paczki. Przyjęcie przez Państwa przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia.
 12. W razie pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy.
 13. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów powstałych na tle działalności prowadzonej przez sprzedawcę jest sąd właściwy dla siedziby sprzedawcy.

RATY

Oblicz ratę
Jak kupić na raty...

ZASADY ZWROTÓW I REKLAMACJI:

 1. W przypadku gwarancyjnej reklamacji towaru, prosimy najpierw o kontakt bądź telefoniczny bądź kontakt e-mail z adresem [email protected]
 2. Reklamacje odbywają się na nasz koszt, wyłącznie przy naszej pomyłce.
 3. Reklamacje przy których zawinił klient, odbywają się na koszt kupującego.
 4. Każdy nasz produkt można zwrócić do 10 dni roboczych /Na podstawie art.7. ust.1 ustawy z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22 z 2000r. Poz. 271) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usług - od dnia jej zawarcia, składając stosowne oświadczenie na piśmie./ Zwracany towar nie może nosić śladów używania i zniszczenia, ponadto towar musi być zwrócony w nienaruszonym opakowaniu. Koszty zwrotu pokrywa kupujący oraz ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu. Jeżeli na towar została wystawiona faktura VAT, należy ją również dołączyć do przesyłki. W przypadku spełnienia powyższych wymagań i uznania zwrotu przez nasza firmę, pieniądze za zwrócony towar zostaną przelane na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie do 14 dni.


Strona wygenerowana 2018-05-28 01:58:03, 213