(Rejestracja: 2007-03-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 484 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 477
Towar: 5,0 Od sprzedających: 7
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam

Przedmiotem moich aukcji są rzeczy, które kiedyś ja lub ktoś z moich bliskich nabył na własny użytek, dlatego w większości przypadków są to rzeczy używane.

Uważam, że ich stan jest na tyle dobry, że komuś mogą się jeszcze przydać.

W kontaktach z kontrahentami staram się zawsze dogadać i ustalić jakieś wspólne zdanie na temat formy zapłaty i transportu. Jednakże ogólna zasadą jest, abym nie dokładał do transakcji:-)

Ponieważ moja praca nie jest związana z handlem, więc ograniczają mnie pewne ramy czasowe i sprawy związane ze Świstakiem załatwiam po pracy. Brzmi to może groźnie, jednak w praktyce polega na tym, że listy polecone wysyłam do 2 dni roboczych (liczone od następnego dnia od daty zaksięgowania), po wpłynięciu na moje konto pieniążków, zaś listy za pobraniem oraz paczki do 3 dni roboczych(liczone od następnego dnia od daty zaksięgowania), po wpłynięciu pieniążków na moje konto. 

Interesuje mnie przede wszystkim spokojna transakcja i jeśli chcesz zakłócić ten spokój to lepiej nie licytuj:-) Poza tym jestem otwarty na wymianę zdań ale sensowną i bez epitetów:-) Może czasami trudną, ale szczerą.

Pozdrawiam

McW Britannic      


Strona wygenerowana 2022-11-27 12:33:00, 120