Konto firmowe
(Rejestracja: 2006-07-29, Logowanie: 3 miesiące temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 338 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 332
Towar: 5,0 Od sprzedających: 6
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjilogo
BarbaraHUP - Barbara GąsiorowskaCo można kupić na moich aukcjach?

Najczęściej książki z własnego wydawnictwa i księgarni, głównie dotyczące najnowszej historii Polski, historii harcerstwa, czasem jakieś drobiazgi, które przestałam uważać za niezbędne w moim domu, a które mogą się komuś przydać. Ostatnio także książki z rodzinnie prowadzonej ksiegarni i antykwariatu.


 

Jakimi zasadami kieruję się na Świstaku?

1. Bezwzględna uczciwość, wszystkie wady i zalety oferowanych przedmiotów są opisane według mojej wiedzy.

2. Nie ufasz mi? Trudno - rozumiem, że masz smutne doświadczenia, a wszystkie gazety ostrzegają przed takimi, których konto punktowe (komentarzowe) jest wypracowane operacjami za niewielkie kwoty. W takim razie nie kupuj.

3. Czasami sprzedaję coś, co nie bardzo nadaje się do wysyłki pocztą, nawet kurierem, wtedy wyraźnie zaznaczam, że konieczny jest odbiór osobisty w Krakowie.

4. Osobiste spotkania możliwe są w godzinach popołudniowo-wieczornych w biurze firmy - z przyczyn technicznych wcześniejsze godziny jak i inna lokalizacja nie wchodzą w grę.

5. Komentarz wystawiam po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie bankowym. Jeśli masz zastrzeżenia - pisz. W sytuacji gdy kupuję komentarz wystawiam po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy wszystko jest w porządku.

6. Jeśli tego potrzebujesz, możesz otrzymać fakturę VAT - podaj swoje dane, razem z NIPem i oświadczeniem, że wyrażasz zgodę na wystawienie faktury bez Twojego podpisu.
Masz nadal wątpliwości?
Napisz do mnie, postaram się je rozwiać!
[email protected]
Oczywiście:
 
Zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 3 Ustawy o ochronie danych osobowych każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia swojego konta. Administratorem danych jest: Swistak.pl Sp. z o. o. ul. Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa.
Jeśli chodzi o tzw. klauzule zabronione to oczywiście ich nie stosujemy. Nie wynajmujemy jednak kancelarii prawnej do śledzenia wszystkich pomysłów Unii Europejskiej (ślimak to ryba, pomidor to owoc, a ogórki żeby były jadalne pownny rosnąć prosto ...) i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.  Gdybyście jednak znaleźli coś takiego - wystarczy, że dacie nam znać - e-mail nic nie kosztuje - a zmienimy odpowiednie zapisy.

Strona wygenerowana 2023-12-09 13:45:57, 120