Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witamy

 

Firma BOMAR specjalizuje się w regeneracji przekładni kierowniczych do wszystkich typów samochodów osobowych oraz dostawczych.

Regenerujemy również kolumny kierownicze do samochodów ciężarowych.

 

90% przekładni jesteśmy w stanie przygotować na zasadzie zamiany tj. klienta uszkodzona-nasza zregenerowana.

 

 

Jeśli danego modelu przekładni nie posiadamy na magazynie, regenerujemy tą, którą posiada klient.

Czas realizacji takiej usługi to około 3 dni robocze, ponieważ nie pracujemy na typowych zestawach naprawczych. Każda przekładnia jest dokładnie mierzona a elementy do niej dorabiane są indywidualnie.  Wynika to z faktu, iż każda maglownica zużywa się w innym stopniu, dlatego też zestawy naprawcze nie zawsze się sprawdzają. Po uszczelnieniu przekładnia sprawdzana jest ciśnieniowo na specjalistycznym sprzęcie. Następnie odkładana jest na magazyn i tam leżakuje przez 8-10 godzin. Przed wydaniem klientowi przekładnia poddawana jest ostatecznemu sprawdzeniu, co daje nam 100 procentową pewność dobrzej wykonanej usługi. Cała ta procedura sprawia, iż czas oczekiwania to nawet 3 dni.

 

 

Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam udzielić 12 miesięcznej gwarancji na nasze usługi.

??????...............................................................................................................................................................................???????????????????????????????

 

WARUNKI GWARANCJI

 

  1. Firma BOMAR gwarantuję sprawne działanie naprawionego przedmiotu przez określony w karcie gwarancyjnej okres gwarancji. Ujawnione w tym okresie wady będą bezpłatnie usuwane.
  2. Gwarancja obejmuję wady, których wynikiem może być nieszczelność układu kierowniczego lub nadmierne luzy w okresie 12 miesięcy od daty naprawy.
  3. Sposób naprawy ustala firma BOMAR.
  4. Zgodnie z Ustawą ?O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego? termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni roboczych.
  5. Koszty transportu przedmiotu do naprawy ponosi klient.
  6. Gwarancja nie obejmuję:

           - uszkodzeń mechanicznych;

 - elementów elektrycznych przekładni.

  1. Gwarancja wygasa w razie stwierdzenia samodzielnych napraw (błędnego montażu) lub przeróbek dokonanych przez osoby nieuprawnione.
  2. Warunkiem rozpatrzenia gwarancji jest przedłożenie karty gwarancyjnej
  3. Gwarancją objęte są tylko części wymienione oraz regenerowane przez firmę BOMAR

 

???????...........................................................................................................................................................?????????????????????????????????????

 

 

Jeśli po zakupie nie jesteś zadowolony ze świadczonej przez firmę BOMAR usługi skontaktuj się z nami przed wystawieniem komentarza. Zależy nam na pełnym

zadowoleniu naszych klientów. Zawsze staramy się dojść do kompromisu, aby każdy problem szybko i sprawnie został rozwiązany.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty


Strona wygenerowana 2018-05-26 22:14:05, 213