Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-11-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


                                   WITAMY

 

REGULAMIN AUTO CZĘŚCI UŻYWANE :

 

1. Na naszych aukcjach są części Używane .

 

2. Czytaj uważnie opis aukcji.

 

3. Jeśli nie jesteś pewien kupna, Nie Kupuj!

 

4. W przypadku przedpłaty na konto czekamy 7dni na pieniądze

 

5. Sprawdź dokładnie stan ogłaszanego przedmiotu na zdjęciu zamieszczonym w aukcji,zdjęcia są oryginalne,a opis jest szczegółowy.

 

6. ZALECAMY!!sprawdzenie stanu danej części, jej symbole. Jeśli decydujesz się na kupno akceptujesz stan części jej przeznaczenie,symbole.

 

7. W trosce o dobro klienta jeśli przedmiot posiada wadę informujemy o tym obniżamy cenę , a kupujący akceptuje stan części w całości.

 

8. Kupując na naszych aukcjach akceptujesz zasady panujące w naszej firmie oraz warunki zawarte w regulaminie.

 

8. Komentarz wystawiam zawsze jako drugi - po otrzymaniu przesyłki oraz stwierdzeniu iż wszystko jest w porządku proszę o wystawienie komentarza. Jest to dla mnie sygnał, że przesyłka dotarła bezpiecznie , zgodnie z warunkami aukcji, a otrzymany towar spełnił oczekiwania kupującego.

 

10. Istnieje możliwość zwrotu, wymiany towaru bez podania przyczyny do 10 dni od daty otrzymania paczki. Towar może być zwrócony gdy jest kompletny, czyli w takim stanie w jakim otrzymał go Kupujący (czyli bez żadnych przeróbek, napraw dokonanych przez nabywce). Koszt wysyłki pokrywa kupujący.Powyższe prawa dotyczą konsumentów (nie firmy)

 

    GWARANCJA

 

 

1. Części zakupione w naszej firmie objęte są czternastodniową gwarancją rozruchową (liczy się data odbioru towaru). Chyba że gwarancja jest dłuższa to informujemy o tym w opisie aukcji.

 

2. Na silniki udzielamy 30-to dniwej gwarancji pisemnej.

 

3. SILNIKI I CZĘŚCI MECHANICZNE: Rozpatrujemy i przyjmujemy tylko te wnioski reklamacyjne, potwierdzające montaż części w uprawnionym

zakładzie mechaniki pojazdowej ( pieczęć firmowa z numerem telefonu i nie później jak 7-dni od dnia odbioru towaru) przy zachowaniu zasady prawidłowego i fachowego montażu.Nie odpowiadamy za błędy diagnostyczne warsztatów. Składający reklamację na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji oraz dokument potwierdzający montaż części wraz z informacją zakładu stwierdzającego wadę.

 

4. Sprzedawane części są znakowane przez nas plombą gwarancyjną. Gwarancja wygasa w razie próby rozbierania części i naruszenia plomby.  W przypadku wady która nie została przez nas zauważona wymieniamy rzecz na inny egzemplarz. Jeśli takowego nie posiadamy,zwracamy wpłacone pieniądze. NIE ZWRACAMY EWENTUALNYCH KOSZTÓW MONTAŻU, DEMONTAŻU, WYMIANY PRZEDMIOTÓW WADLIWYCH

 

5. Stan techniczny części wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia

 

6. Gwarant zapewnia zamianę towaru w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta.

 

7. Gwarant zobowiązuje się zamienić wadliwy towar w terminie 3 dni od daty odbioru odesłanej wadliwej części. W przypadku braku części na zamianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu w terminie do 14 dni .

 

8. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków lub poniesionych kosztów montażu części w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po stwierdzeniu usterki.

 

9. Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku:

 

- uszkodzenia plomb gwarancyjnych

- nieprawidłowego zamontowania części, silnika lub skrzyni biegów w pojeździe

- zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość) nie zgodnie z zaleceniami producenta

Kupujący jest zobowiązany akceptować warunki powyższej gwarancji.

 

    ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

1. W przypadku chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 10 dni bez podania przyczyny , kupujący jako osoba fizyczna ma takie prawo.

 

2. Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie , NIE MAJĄ PRAWA DO ZWROTU TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

 

3. Kupujący odstępujący od umowy musi zgłosić to do naszej firmy w przeciągu 10 dni od odebrania przesyłki.

 

5. Towar należy odesłać w stanie nienaruszonym tzn towar nie może być przez niego w żaden sposób używany (próbowany montować w orginalny opakowaniu)

 

4. Wszelkie koszty przesyłek pokrywa kupujący

 

5. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymaniu przesyłki przez naszą firmę dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany przez kupującego.


Strona wygenerowana 2018-05-27 03:46:35, 213