Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-09-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witam serdecznie na stronie o mnie.


Dane Firmy:

Firma Handlowo-Usługowa ?Annette Style?

Aneta Lenart

Ul. Siewierska 79

42-300 Myszków 

NIP: 577 190 97 97

REGON: 243334939

Nr Konta:

mBank

57 1140 2004 0000 3502 7481 2702 

Kontakt:

tel. 662 667 889

E-mail [email protected]

 

 

Regulamin:


Ogólne warunki


Udział w aukcji bądź licytacji oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


Oferowane przeze mnie towary są nowe i nieużywane (chyba że na danej aukcji jest inaczej).

 

Wszystkie zdjęcia i opisy produktów są mojego autorstwa, dlatego kopiowanie ich i używanie w celach innych niż prywatne jest zabronione.

 

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych, co może być spowodowane różnymi ustawieniami monitora.

 

Rozmiary przedmiotów podane w nazwie aukcji są rozmiarami podawanymi z metki. Natomiast w opisie przedmiotu znajdują się dokładne wymiary pobrane z odzieży. Przed zakupem prosimy sugerować się wymiarami znajdującymi się w opisie przedmiotu a nie rozmiarem z metki.

 

Podane wymiary pobierane są z odzieży leżącej na płaskiej powierzchni, różnica może wynosić +/- 2 cm.

 

Wszystkie ceny podane są w złotych i zawierają podatek od towarów i usług VAT.

 

Koszty wysyłki zamówienia pokrywa kupujący.

 

 

       Wysyłka

 

Po wylicytowaniu przedmiotu otrzymują Państwo e-maila z wszelkimi informacjami niezbędnymi do zakończenia transakcji.

 

Po zakupie proszę o podanie koloru lub/i rozmiaru jaki Państwo wybierają, oraz o informację o wybranym sposobie dostawy.

 

Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany w świstaku koniecznie musi być zmieniony w formularzu dostawy zaraz po zakupie.


Zamówienia realizowane są w ciągu 24-48 godz. od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. W szczególnych (losowych) sytuacjach zastrzegam sobie prawo do wysyłki zamówienia w ciągu 5 dni - o takim fakcie Klient zostaje poinformowany.

 

Zamówienia realizowane są w dni robocze od pon. do pt. w godzinach 9:00 ? 19:00 - w tych godzinach odbieram telefon i odpowiadam na maile.

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy kuriera czy Poczty Polskiej.

 

Na wpłatę czekam 7 dni roboczych od zakupu a po 10 dniach rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji.

 

 

 

Po zakończeniu aukcji Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy. Jest to znak dla mnie, że towar został dostarczony i spełnia Państwa oczekiwania. Każdy problem, nawet najmniejszy, proszę zgłaszać przed wystawieniem komentarza.
Wychodzimy z założenia, że wszelkie wątpliwości i zastrzeżenia należy starać się rozwiązywać polubownie, mogą one wynikać często z pomyłek, które zdarzają się nam wszystkim.

 

 

 

REKLAMACJA - WYMIANA


Jeżeli Państwo nie dobraliście dobrze koloru lub rozmiaru istnieje możliwość wymiany. W tej sytuacji koszt wysyłki w obydwie strony pokrywa kupujący.

 

Jeżeli doszło do pomyłki i otrzymaliście Państwo inną rzecz, niż ta, która została zamówiona lub towar, który trafił do państwa posiada fabryczne wady (skazy, dziurki itp.), proszę o poinformowanie mnie o tym drogą mailową lub telefoniczną. W takiej sytuacji dokonam wymiany przedmiotu na mój koszt lub zwrotu pieniędzy.

 

Wymiany towaru lub zwrotu pieniążków dokonam najszybciej jak to możliwe.

 

Towar, który Państwo zwracacie nie może nosić śladów użytkowania, musi do mnie wrócić w nienaruszonym stanie i oryginalnym opakowaniu.


Zwracamy koszt wysyłki do Nas, jeśli błąd wystąpił po stronie naszej firmy. Koszt jaki zwracamy to list polecony ekonomiczny. Jeśli wyślą Państwo do Nas paczkę jakąś inna formą wysyłki np: kurierem, paczką priorytetową itp..., koszt zostanie pomniejszony do tego za jaki my zobowiązaliśmy się zwrócić-czyli list polecony ekonomiczny.

 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U.z 2000r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni od odebrania towaru poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu bez śladów użytkowania i dokumentami które są niezbędne do zatwierdzenia reklamacji np.: formularz reklamacyjny, zdjęcia, protokół szkody od kuriera itd). Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia terminu dokonania zwrotu. W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży koszt wysyłki nie podlega zwrotowi a kupujący jest zobowiązany odesłać towar na własny koszt.

 

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przeze mnie towaru.

 

Na moich aukcjach obowiązuje regulamin świstaka.

 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

 

Zapraszam serdecznie na moje aukcje i życzę udanych zakupów:)Strona wygenerowana 2018-05-27 16:15:50, 213