Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-12-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

 Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i ObrazkiDarmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki  

Mapka dojazdu

 

42-450 TURZA/gmina Łazy

ul. 1-go Maja 24 aDarmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

 

OFERTA  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć dużą ilość wysokiej klasy sprzętu elektronicznego,elektromechanicznego, AGD, sportowo-turystycznego z Wielkiej Brytanii, który jest dostępny w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Prowadzimy hurtownie , w której mogą się Państwo zapoznać z naszą  ofertą.Na czym polega nasza tajemnica? Po pierwsze: sprzęt, który oferujemy pochodzi ze zwrotów konsumenckich, wystaw sklepowych lub nadwyżek magazynowych, w wielu wypadkach jest on zupełnie sprawny a nawet fabrycznie nowy , czasem posiada drobne wady. Od tego samego sprzętu dostępnego w markowym sklepie różni się tym, że jest o kilkadziesiąt, a czasami kilkaset procent tańszy. Części naszego asortymentu nie znajdą Państwo nigdzie indziej,bowiem pierwotnie nie był on przeznaczony na rynek środkowoeuropejski.Po drugie: naszymi dostawcami są cztery największe sieci sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, co zapewnia nam dostęp do produktów markowych z najwyższej półki, które cieszą się w Europie Zachodniej dużą popularnością. Mamy pewność,że nasi partnerzy handlowi dostarczają nam towar ze sprawdzonego źródła, a Państwo mogą spać spokojnie wiedząc, że sprzęt u nas kupiony to pewna inwestycja, bez obawy o to skąd pochodzi i czy można go bezpiecznie używać.


 

IMPORT   

 

Specjalizujemy się nie tylko w handlu detalicznym i hurtowym, ale również w imporcie sprzętu prosto od dostawców z Wielkiej Brytanii. Dzięki temu, że posiadamy korzystne umowy handlowe bezpośrednio z sieciami handlowymi,mamy możliwość importowania nieograniczonej ilości towaru w atrakcyjnych cenach. Pozwala to naszym klientom na uniknięcie drogich pośredników, dzięki czemu współpraca z nami jest szczególnie atrakcyjna.Dostarczymy do wskazanej przez Państwa lokalizacji sprzęt od największych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii: Argos,Woolworth, Tesco, John Lewis i ScrewFix. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją towarów oferowanych przez tych sprzedawców w Wielkiej Brytanii - prosimy o kontakt.

 

Współpraca z nami gwarancją 100% satysfakcji!!!  


 

 

KONTAKT

Telefon:728-533-277
Stacjonarny: 32-671-23-21
E-mail: [email protected]

[email protected]

www.angielskamarka.com
Gadu-Gadu: 19372486


PON-PT: 09:00 - 17:00

SOBOTA: 09:00-14:00


JEŚLI NIE ODPOWIADAJĄ PAŃSTWU GODZINY OTWARCIA, PROSIMY O KONTAKT !


Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez mojej zgody.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.

 (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83,sprost.: Dz.U.94 Nr 43poz. 170) wykorzystywanie autorskich

pomysłów, rozwiązań,kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów

opisów w celach zarobkowych,bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi

naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością

odpowiednich firm i/lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych!Strona wygenerowana 2018-06-20 23:19:00, 213