Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-05-10, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


WITAM SERDECZNIE NA MOICH AUKCJACH!

 

Kim jestem i co sprzedaję?

 

Na imię mam Joanna. Jestem zapracowaną mamą na pełen etat :) dodatkowo zdecydowałam się na założenie firmy i zajęcie się sprzedażą ciążowej oraz dziecięcej odzieży używanej. KUPUJESZ W LEGALNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE!

MAMA CZEKA Sklep Internetowy Joanna Maciejko

Siekierczyn 405

59-818 Siekierczyn

Zobacz mój sklep internetowy mama-czeka.pl

Sprzedaję na allegro - nick 11Kadabra11. Sprawdź mnie - 100% pozytywnych komentarzy!

KUPUJESZ U SPRAWDZONEGO SPRZEDAWCY!!!

 

Sprzedaję zazwyczaj rzeczy znanych, renomowanych firm zachodnich lub polskich w stanie dobrym (modą się zdarzyć plamki lub zszycie, drobne lub średnie zmechacenie materiału) i bardzo dobrym (bez plam, dziur, zmechaceń lub zmechacenia są niewielkie), nadające się do dalszego użytku. Jeśli piszę, że coś jest w stanie idealnym, to jest to rzecz nowa lub nie nosząca oznak użytkowania. Nie nadużywam określenia 'bdb'.

 

Nie sprzedaję wadliwych ubranek albo zabawek. Wszelkie ewentualne mankamenty (plamki, zszycia, rozprucia) opisuję.

 

Staram się dokładnie opisywać sprzedawane ubranka i sfotografować przedmioty idące do sprzedaży. Nie retuszuję zdjęć! Jednakże kolor może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego w zależności od ustawień monitora, aparatu, jak i nasłonecznienia, przy którym były robione zdjęcia. 


W razie jakichkolwiek wątpliwości co do rozmiaru tudzież wyglądu poszczególnych przedmiotów proszę o kontakt e-mail lub tel.+48 601 837 045, +48 884 890 877 !

 

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KUPUJECIE PAŃSTWO ODZIEŻ UŻYWANĄ I JAKO TAKA NOSI ONA WIĘKSZE LUB MNIEJSZE OZNAKI UŻYTKOWANIA. NIE NALEŻY SPODZIEWAĆ SIĘ RZECZY NOWYCH, Z WIESZAKA (chyba że wyraźnie w aukcji zaznaczono, że towar jest nowy z metką). UBRANKA NIE SĄ PRANE A JEDYNIE PRASOWANE DO ZDJĘĆ.

 

Jako mama ośmielę się twierdzić, że znam potrzeby Przyszłych Mam oraz Naszych Najmłodszych.   Znam też ograniczenia domowego budżetu. U mnie kupicie Państwo przyzwoite rzeczy za przystępną, niewygórowaną cenę.

 

 

Zasady panujące na moich aukcjach:

1.         Proszę o przemyślaną licytację. Nie odwołuję ofert. Nie jesteś pewien ? nie licytuj!

2.         Sprzedaję rzeczy używane, a ocena ich stanu jest moją subiektywną opinią. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić. Istnieje możliwość przesłania szczegółowych zdjęć oferowanych rzeczy na maila. ZAWSZE SŁUŻĘ POMOCĄ I PRZESŁANIEM DODATKOWYCH INFORMACJI NA TEMAT SPRZEDAWANYCH RZECZY!

3.         Zgodnie z Art.16.1pkt.10) ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny zwrotów nie przyjmuję.

4.         Nie wysyłam za pobraniem.

5.         Istnieje możliwość odbioru osobistego oraz przymiarki odzieży.

6.         Nie kończę aukcji przed czasem.

7.         Na wpłatę czekam 7 dni, po upływie tego terminu wysyłam przypomnienie. Gdyby się zdarzyło, że ktoś z Państwa nie jest w stanie dotrzymać terminu zapłaty, proszę o kontakt.

8.         W tytule przelewu koniecznie musi pojawić się LOGIN/NICK, z którego kupujesz.

9.   Dane do przelewu: BZ WBK 80 1090 1955 0000 0001 1920 1942   MAMA CZEKA Sklep Internetowy Joanna Maciejko, Siekierczyn 405, 59-818 Siekierczyn

10.   Paczkę wysyłam Pocztą Polską w ciągu 48h od chwili zaksięgowania pieniążków na moim koncie (max 3 dni). Nie biorę na siebie odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu paczki wynikające z winy Poczty Polskiej. Nie robię przesyłek w soboty i niedziele.

11.   W przypadku zakupów na kilku moich aukcjach proszę o kontakt w celu uzgodnienia łącznych kosztów przesyłki (zgodnie z obowiązującym cennikiem Poczty Polskiej, nie zarabiam na przesyłce). Zazwyczaj jednak łączne koszty przesyłki są podane w aukcjach i można je wcześniej zweryfikować. Do 10szt. przesyłkę robię listem poleconym, powyżej - paczką.

12.   W koszty przesyłki wliczone jest także opakowanie (koperty i pudełka kosztują). Koszty przesyłki nie podlegają negocjacji. Jeśli warunki Ci nie odpowiadają, nie licytuj!

15.   Po otrzymaniu przesyłki, proszę o wystawienie komentarza. Jest to dla mnie sygnał, że przesyłka doszła i jest ok. Przed wystawieniem komentarza innego niż pozytywny proszę o kontakt, zależy mi by byli Państwo zadowoleni. Jako Sprzedający komentarz zawsze wystawiam druga.

 

Udział w licytacji oznacza akceptację w/w zasad.

 

Opisy aukcji a także zdjęcia do nich dołączone są mojego autorstwa i zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r.oprawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994  Nr 24 poz. 83 ze zmianami) kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.


Strona wygenerowana 2018-05-23 11:20:23, 213