TA KSIĄŻKA MOŻE BYĆ WSPANIAŁYM PREZENTEM !!!

BAŚNIE
Wydawnictwo: Media Sat/Zielona Sowa
|
Autor |
|
|
ISBN |
83-89651-24-6 |
|
Liczba stron |
152 |
|
Oprawa |
twarda, lakierowana |
|
Format |
12,5 x 21,0 cm |
|
Rok wydania |
2004 |
|
Język |
polski |
Stan: UŻYWANY 9,9/10 Okładka i środek czyste, praktycznie brak śladów używania.
Ekskluzywne wydanie, twarda oprawa W serii dostępne są również inne arcydzieła literatury, które powinno znać każde dziecko i nastolatek.
OPIS:
Baśnie zebrane w tej książce należą do kanonu bajek Hansa Christiana Andersena. Książka została przygotowana z myślą o rodzicach, którzy pragną przeczytać swoim dzieciom pełne wersje baśni, jak również o uczniach przerabiających utwory H. Ch. Andersena w szkole. Wybór zawiera najwartościowsze baśnie duńskiego pisarza – w tym wszystkie bajki znajdujące się w najnowszej podstawie programowej MEN, do których odwołują się podręczniki szkolne. Baśnie zostały przełożone i opracowane w taki sposób, aby polskie teksty zachowały literacką wrażliwość oryginału, a zarazem brzmiały współcześnie i były w pełni zrozumiałe dla dzieci.
SPIS BAJEK: Calineczka; Królowa śniegu; Księżniczka na ziarnku grochu; Dziewczynka z zapałkami; Syrenka; Dzikie łabędzie; Brzydkie kaczątko; Latający kufer; Nowe szaty Cesarza; Słowik; Krzesiwo; U króla olch; Świniopas; Dzielny ołowiany żołnierzyk; Narzeczeni; Stokrotka; Srebrny grosz; Pięć groszków w jednym strąku; Krasnoludek.
(Z notki wydawcy i wstępu książki)
|
ZANIM ZŁOŻYSZ OFERTĘ DOKŁADNIE PRZECZYTAJ OPIS I PRZEMYŚL SWOJĄ DECYZJĘ !!!
Osoby z kopertami i negatywami proszę o potwierdzenie złożonych ofert:
poprzez zakładkę "Zadaj pytanie sprzedającemu"
lub telefon: 794-661-641
WPŁATA NA KONTO: (numer konta i moje dane otrzymasz po zakończeniu aukcji w mailu z Allegro).
WYSYŁKA: w ciągu 48 godzin po wpływie pieniędzy na moje konto!!!
Wysyłka paczką lub listem poleconym: cenę sprawdź tutaj
ZAPRASZAM DO LICYTACJI