Jesteś tutaj › Profil użytkownika supmark › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2007-01-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 24 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 24
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
Witam na mojej stronie.

Ponieważ są to początki na Świstaku muszę się podeprzeć swoją renomą na allegro, mój nick - supmark.


Do sprzedaży przez internet podchodzę poważnie i tego też wymagam od innych użytkowników. Szanuję swój czas i czas innych, więc jeśli chcesz się tylko pobawić, to proszę nie moim kosztem.

Poniżej przedstawiam zasady, których przestrzeganie pozwoli na szybkie załatwianie spraw.

Jeśli interesuje cię jakiś przedmiot nie czekaj do ostatniej chwili z licytacją, ponieważ zdarza się, że kończę aukcje przed czasem. Bardzo często jest kilku obserwujących, którzy po zakończonej przed czasem aukcji są rozczarowani.
Jeśli rzeczywiście chcesz kupić, po prostu zalicytuj.
Ale na prawdę rób to z głową, bo mam już dosyć osób, które się bawią aukcjami i proszą o odwołanie oferty zaraz po zalicytowaniu. Jeśli masz jakieś wątpliwości albo pytania, wyślij mi maila, na pewno na niego odpowiem.

Jeśli prowadzisz ze mną dłuższą korespondencję mailową, ponieważ coś uzgadniamy, nie wysyłaj za każdym razem nowego maila, tylko
używaj funkcji 'odpowiedz nadawcy' . Mają każdy program pocztowy oraz mailowy portal internetowy. Codziennie otrzymuję około 50 maili w różnych sprawach związanych z allegro, dlatego bardzo dużo czasu schodzi mi na przeglądaniu kilkuset maili, gdy rozmawialiśmy o czymś kilka dni temu. Używając funkcji 'odpowiedz nadawcy' mogę sobie prześledzić całą naszą rozmowę nie wychodząc z przeglądanego maila.

Po wygraniu licytacji proszę o wysłanie maila z adresem do wysyłki !!! Jest to dla mnie bardzo ważne i ułatwia mi pracę. Nie wysyłam paczki jeśli nie otrzymam maila od kupującego chyba, że kasa na konto dojdzie wcześniej niż mail a adres będzie taki sam jak w mailu z danymi osobowymi !!!

Z przyczyn technicznych NIE WYSYŁAM PACZEK ZA POBRANIEM,
poza tym po pierwsze byłaby to dla mnie dodatkowa praca a po drugie z tej opcji w 99% przypadków korzystają osoby z małym dorobkiem punktowym, z którymi są ciągle jakieś dziwne kłopoty, bo a to poczta mailowa nie działa, a to do banku za daleko itp, a później to ja ponoszę koszt przesyłki w dwie strony.

Nie wysyłam maili z potwierdzeniem wysłania paczki, ponieważ wszystkie paczki wysyłam najpóźniej na drugi dzień roboczy po:
otrzymaniu od kupującego maila z wyborem formy płatności oraz zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie.

Jak widać mail od kupującego z adresem do wysyłki jest dla mnie kluczowym elementem, więc jeśli zależy ci na czasie, prześlij mi go najszybciej jak możesz. Często wyjeżdżam za granicę i nie odpisuję wtedy na maile ani nie odbieram telefonu dlatego staram się, aby wylicytowany towar został wysłany przed moim wyjazdem. Pomóż mi w tym dla swojego spokoju.

Numer mojego konta i reszta danych znajdują się w potwierdzeniu, które przyjdzie do ciebie mailem po wygraniu licytacji.
Wszystkie paczki wysyłam priorytetem zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej do godziny 15.00. Odbiór na drugi dzień. Jeśli paczka nie doszła do ciebie w przeciągu 5 dni roboczych,sprawdź, czy przypadkiem nie ma jej już od dawna na poczcie, bo ostatnio bardzo często się zdarzają sytuacje, że listonosze nie zostawiają awiz.

Ograniczenia w wysyłce paczek za pobraniem wprowadzam z powodu niemiłych doświadczeń z niektórymi użytkownikami. Incydenty będą miały odzwierciedlenie w wystawionych przeze mnienegatywach, żeby było wiadomo komu można podziękować za taką sytuację.


Komentarz jako kupujący wystawiam zaraz po otrzymaniu towaru.
Jako sprzedający komentarz wystawiam tylko i wyłącznie jako odpowiedź na maila z komentarzem od kupującego. Zbyt dużo osób nie wystawia komentarzy i nie mam czasu przeglądać setki linków do wystawienia komentarza dla kupującego. Jeśli wysyłam za pobraniem, komentarz wystawiam dodatkowo po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Jeśli chcesz otrzymać ode mnie komentarz zastosuj się do powyższego opisu. Nie lubię, gdy na stronie do wystawiania komentarzy tygodniami zalegają mi odnośniki, dlatego po pewnym czasie od zakończenia aukcji je kasuję i nie mam możliwości sprawdzenia komu jeszcze komentarza nie wystawiłem.
Jeśli chcesz pozytywa, wystaw mi komentarz a ja na pewno wystawię i tobie.

Każdy jest człowiekiem i ma prawo się pomylić.
Jeśli potrzebujesz odwołać swoją ofertę napisz do mnie. Nie robię z tego powodu większych problemów, jednak przed zalicytowaniem zastanów się co robisz. Szkoda marnowania czasu.
Jeśli okaże się, że wysłałem ci towar niesprawny lub z jakąś ukrytą wadą (chociaż staram się aby do tego nie doszło), też do mnie napisz, na pewno załatwimy sprawę tak, aby nikt nie był pokrzywdzony.

Miłego i owocnego licytowania.
supmark


Strona wygenerowana 2024-06-17 05:37:04, 120