Propozycje i zgłoszenia »

Świstak SKLEP14 stycznia 19:17
Mam propozycję do Świstaka :) (Świstaka naczelnego, żeby było jasne). Czy jest mozliwość aby Świstak stworzył dla firm (i użytkowników indywidualnych) Świstak SKLEP. Ponieważ, nie czarujmy się, aukcje na Świstaku idą dosyć powoli można by było stworzyć specjalny sklep powiązany z kontem tak aby każdy mógł wystawiać za zryczałtowanę opłatę miesięcznie nielimitowaną ilość aukcji.

Do dyspozycji użytkownika było by kilka templetów (gotowych stron), które uzupełnia według uznania. Na stronie można by było wybrać:
logo,
regulamin,
kontakt
inne informacje (jeszzce do pomyślenia.
Dla tych, którzy znają się na html można by było udostępnić więcej narzędzi html.

Taki sklep wygląda mniej więcej tak:

http://stores.ebay.com.cn/4815101

opczywiście to marny przykład. Widziałem lepsze :)
14 stycznia 20:21
Świetna strona, a i język taki w jakim proponowano Świstaka w innym poście.
14 stycznia 20:25
Ps. Tego języka dzieci się uczą się od urdzenia tylko nie u nas.
14 stycznia 21:24
to jest przykład struktury... a nie języka :)
14 stycznia 21:27
a czym to sie rozni od wystawiania aukcji na normalnym koncie?
14 stycznia 21:31
tym, że wystawia się za zryczałtowaną opłatą, ma się własny sklep. Podnosi to status sprzedającego. Można stworzyć całkiem ciekawe projekty.
14 stycznia 21:34
ale czym się różni ów sklep od aukcji wystawianych normalnie? Jak to wygląda? Przecież można zrobić sobie fajną wizytówkę, powystawiać aukcje, w wizytówce porobić odnośniki itp> Nie wychodzi na to samo? Nie wiem jak działają takie sklepy, dlatego pytam...
14 stycznia 21:38
różnica jest taka że można korzystać z gotowych wzorów, czyli nie musisz znać języka html. WMasz rację nie za bardzo różni się to od wizytówki :) , ale w wizytówce sama musisz wklejać odnośniki i znać język html, natomiast w takim sklepie wszystko odbywało by się krok po kroku. W formularzu kolejno proszona być była o: logo, regulamin aukcji, kontakt do Ciebie, a system wygenerowałby coś podobnego do linku. Aukcje by były integralą częścią sklepu a nie dodatkiem na końcu strony. Mogłabyś wybierać, które aukcje mają się wyświetlać przy wejściu na stronę.
14 stycznia 22:05
ale przecież mozna korzystać z edytora graficznego, działa jak Word :) A w wizytówce można chyba walnąć jakiś panel aukcji? Nie neguję, że to dobry pomysł, ale myslę że nie jest to jakimś wielkim przełomem bo podobny efekt mozna osiągnąć ręcznie :)
14 stycznia 22:51
a takich co się na tym zna jest aż 5 :)
08 lutego 17:42
Popieramy pomysł.
Wpłynełoby to pozytywnie na sprzedaż w małych firmach.
Proszę się zalogować aby zabrać głos na forum.


Strona wygenerowana 2015-02-27 17:50:52, 1.2