Jesteś tutaj  ›  Książki i podręczniki ›  Książki ›  Książki tematyczne ›  Poradniki ›  Seks ›  DAJ JEJ ORGAZM - tanio okazja!

DAJ JEJ ORGAZM - tanio okazja! (nr aukcji: 6808982)

DAJ JEJ ORGAZM - tanio okazja!Więcej zdjęć Wyświetleń: 471 razy Informacje podstawowe

 • Towar:Nowy

 • Ilość sztuk:8 z 8

 • Lokalizacja:Wrocław, Dolnośląskie
Kalkulator kosztów przesyłki

 • Podaj ilość sztuk:

 • Wybierz rodzaj przesyłki:
 • Twoja przesyłka kosztuje:
Cena:  26,00 zł
Kup Teraz

Zamówienie z obowiązkiem zapłatySprzedający

Parametry przedmiotu

 • Okładka: Miękka okładka
 • Rok wydania: 2009

Opis do aukcji

                                                      PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

"Daj jej orgazm"

Malwina Gartner

 
 

wydawca: Złote Myśli
ISBN 978-83-7582-873-3
ilość stron: 263
książka drukowana
okładka: miękka
stan: nowa


  
 

 

Kobiecy orgazm

 

Publikacja przeznaczona tylko dla dorosłych!
 

 

 Jest wiele obszarów życia, które możesz zostawić naturalnemu biegowi rzeczy, ale spraw, o których za chwilę przeczytasz, nie warto zostawiać przypadkowi czy intuicji. Za chwilę możesz zrobić co najmniej dwie rzeczy.

Możesz przeczytać ten tekst i zdobyć klucz do wielokrotnych orgazmów Twojej partnerki lub być zadufanym w sobie samcem, uważającym się za świetnego kochanka, któremu niepotrzebne są żadne książki. Przecież wiedza jest dla mięczaków. Jeżeli jednak uciekniesz natychmiast z tej strony, nie poznasz nigdy odpowiedzi na pytanie Kiedy Twoja partnerka udaje orgazm, a kiedy najzwyczajniej w świecie przeżywa wszechogarniającą rozkosz? Chcesz poznać odpowiedź na to oraz inne skrywane pytania? To po prostu przeczytaj ten tekst i dowiedz się...

Daj jej orgazm

 Jak stać się 100% kochankiem i poznać sekret długotrwałych orgazmów?

Wiem, że możesz potraktować powyższy tekst jak kolejną obietnicę bez pokrycia. Jednak jest jeden dowód na to, że autorka książki „Daj jej orgazm” jest w stanie nauczyć Cię, jak rozpalić kobietę do czerwoności.

Wiesz, co za tym przemawia?

Ta książka to już trzecia publikacja autorki. Poprzednie dwie Już nie będę taki szybki i Prawdziwy mężczyzna nie tylko stały się zaskakującymi bestsellerami, ale także pomogły wielu mężczyznom w Polsce rozwiązać ich problemy. Jeżeli poprzednie książki Malwiny Gartner nie byłyby strzałami w dziesiątkę i nie pomagałyby Czytelnikom, to jaki sens byłoby wydawać trzecią publikację?

W jaki sposób 50 stron zmieniło życie setek mężczyzn?

Przeczytaj fragment wypowiedzi autorki na temat tego, jak odebrana była jedna z jej poprzednich publikacji pt. "Już nie będę taki szybki"

Iść przez życie z kimś poza całym wachlarzem wspólnym mianowników oznacza również seks. Jest to tak bardzo tajemnicza, fascynująca i szeroka dziedzina ludzkiej aktywności, że od dawien dawna ludzie starali się ją opisać, poznać i wytłumaczyć jej szczegóły, by potem innym było łatwiej żyć.  Tak też jest w moim przypadku.

Zrozumiałam to po wydaniu przez Złote Myśli mojego pierwszego poradnika. Miał tylko 50 stron. Co ważniejsze jednak, na jednej z nich podałam adres mojej poczty elektronicznej. Zrobiłam to,  zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, jakie będzie to miało konsekwencje. Od wydania codziennie otrzymuję przynajmniej jedną wiadomość. Jest to dla mnie tym cenniejsze, że czytając je, wiem, że napisanie tych kilkudziesięciu zwykłych stron dało kilku tysiącom mężczyzn, którzy poradnik przeczytali, bardzo dużo. Dało im radość i zabrało smutek. Dało pewność siebie i satysfakcję bycia mężczyzną.


Przytoczony fragment pochodzi z książki pt. "Daj jej orgazm"

 

Trzy powody, które uczynią z tej książki zabójcę nudy w Waszym łóżku.

 •  Powód # 1 Książkę tę napisała kobieta. Któż inny może wiedzieć więcej na temat fantastycznych orgazmów?

Jeżeli chcesz naprawdę być 100% kochankiem, nie możesz bazować tylko i wyłącznie na intuicji i wiedzy zdobytej od kolegów przy piwie. W większości przypadków będą opowiadać o swoich fantazjach erotycznych, a nie o prawdziwych doznaniach. Największy paradoks, dostrzegany tylko przez prawdziwych mistrzów rozkoszy, polega na tym, że najwięcej o potrzebach kobiety powie Ci... właśnie kobieta.

 •  Powód # 2 Podczas jednego upojnego wieczoru możesz zmienić się w cudownego kochanka.

Możesz zaskoczyć swoją partnerkę, gdy ze zwykłego kochanka przerodzisz się w dawcę nieograniczonej rozkoszy. Wiem, skoro znasz już sekret bycia wspaniałym kochankiem, brzmiący: zapytaj swojej kobiety, czego chce w łóżku i zrób to, czego sobie życzy, a staniesz się świetnym kochankiem, to po co Ci książka za 20 zł? No i tutaj pojawia się pewna pułapka.

Po pierwsze, kobieta nie powie Ci wszystkiego, gdyż:

 • wstydzi się powiedzieć;
 • nie chce Cię urazić i po prostu powie Ci: jesteś świetny w łóżku, wszystko jest OK;
 • sama nie wie, czego tak naprawdę chce. Bo skąd ma wiedzieć o doznaniach, których nigdy nie przeżyła osobiście?

I tutaj pojawia się kolejny atut tej publikacji. Dzięki niej niespodziewanie w ciągu jednego wieczoru możesz stać się zupełnie innym kochankiem. Wyobraź sobie jej wyraz twarzy, gdy zaoferujesz jej coś, czego nigdy wcześniej nie doznała ani nawet nie czytała o tym w kobiecych pismach.

 •  Powód # 3 Żona nie wypuści Cię z domu, czyli jak stać się największym poślubnym prezentem.

Ta książka jest przeznaczona dla wyjątkowo inteligentnych facetów. Wiesz, nędzny kochanek cały czas słyszy w swoim wnętrzu głos zazdrości. I wiesz co? Wcale mnie to nie dziwi. Nie można być pewnym siebie facetem, gdy Twoja kobieta podczas stosunku nudzi się niemiłosiernie jak nastolatka na spotkaniu klubu seniorów. W dodatku musi jeszcze przygotować na koniec aktorską, udawaną scenę pt. "kochanie byłeś wspaniały".

Zapomnij o zdradzie

Nie dziwi mnie nawet fakt, że ciągle przeszukujesz jej SMS-y, wynajmujesz prywatnego detektywa i godzinami zwierzasz się na forum dla zdradzanych facetów. Przecież to najbardziej idiotyczny sposób, aby zapobiec dorabianiu Ci rogów. Jest o wiele prostszy i niezwykle inteligentny sposób. Jeżeli dowiesz się, jak dać swojej partnerce długotrwały i wielokrotny orgazm, każdego dnia zaskoczysz ją czymś innym w sypialni, to wtedy ona zacznie pilnować Ciebie.

 Subtelna wada tej publikacji i realne niebezpieczeństwo

Żebyś realnie skorzystał z tej książki, wystarczy przeczytać ją kilkakrotnie i po prostu zastosować tę wiedzę w praktyce. Jest jednak jedna wada tej książki - ma ona prawie 260 stron.

Ostrzegam Cię! nie staraj się wprowadzać wszystkiego naraz. Jeżeli to zrobisz, możesz w najlepszym wypadku tylko ją wystraszyć. Najlepiej, jeżeli będziesz dozował przyjemności i zaskakiwał ją każdej nocy, eksperymentując z tym wszystkim, o czym prawdopodobnie przeczytasz.

Odkryj punkt G i doprowadź Ją do szaleństwa

Czego konkretnie nauczysz się z tej publikacji?

 • Dowiesz się, jak na przeróżne sposoby doprowadzić partnerkę do orgazmu.
 • Poznasz różne rodzaje orgazmów oraz sposoby na to, aby bliska Ci osoba przeżywała je jednocześnie.
 • Poznasz erotyczną mapę ciała Twojej partnerki i znajdziesz miejsca, które przy odpowiednich pieszczotach staną się "guziczkiem", przenoszącym Twoją drugą połowę do świątyni nieograniczonych doznań.
 • Raz na zawsze zabijesz w swojej świadomości mit, że rozmiar Twojego członka ma jakiekolwiek znaczenie. Po lekturze tej publikacji staniesz się świetnym kochankiem, który doprowadzi kobietę do szaleństwa bez użycia atrybutu męskości.
 • Dzięki tej książce (prawdopodobnie jako jedyny z grupy Twoich kolegów) będziesz znał dokładne miejsce, w którym znajduje się legendarny Punkt G.
 • Odkryjesz na nowo siłę urozmaiconych pocałunków.
 • Jak za pomocą słów szeptanych do ucha partnerki wzmocnić stan przeżywany przez kobietę.
 • Poznasz niewybaczalne grzechy mężczyzn, które są popełniane w łóżku.

Jeżeli chcesz sprawdzić siłę tej publikacji i przy okazji dowiedzieć się zupełnie za darmo, jak odnaleźć legendarny punkt G, możesz w tym miejscu pobrać darmowy fragment książki.

A tak właściwie... jak mogłeś być tak beznadziejnym kochankiem?

Mam świadomość, że to, o czym napisałem powyżej, tworzy bardzo obszerną listę. Co ciekawe, to, o czym tu wspominam, to tylko wierzchołek szczytu. Jest jednak jedna przeszkoda, która może spowodować, że posiadając tę książkę, możesz dalej być przeciętnym kochankiem. Wybacz, nie mam na celu obrażania Cię, jednak 90% inteligentnych mężczyzn po przeczytaniu tej książki powie sobie w duchu: jak mogłem być tak beznadziejnym kochankiem.

Po prostu gdy już dopadniesz tę publikację, przeczytaj ją w całości (bez obaw, jak już zaczniesz, nie będziesz mógł się oderwać). Możesz zrobić to kilkakrotnie, wtedy bardziej utrwalisz swoją wiedzę na temat tego, czego pragną kobiety. Jeżeli to zrobisz, gwarantuję Ci, że podczas Waszego kolejnego intymnego spotkania wszystko Ci się przypomni. Będziesz czuł się, jakbyś na nowo odkrył, o co tak naprawdę chodzi w kochaniu się z drugą osobą.

Jeszcze jedna, bardzo ważna sprawa

Jeżeli szukasz podręcznika anatomii, ta książka nie zaspokoi Twoich potrzeb. Autorka, Malwina Gertner, zadbała o to, aby seks nie był tylko seksem. Ta publikacja pokaże Ci, że fizyczne bycie z drugą osobą i obdarowywanie jej czymś tak nieziemskim jak orgazm jest drogą do budowania szczęśliwego związku.

Gwarantujemy dyskretną przesyłkę

Domyślam się, że czytając ten tekst, gdzieś w swoim ciele czujesz ten gorący dreszczyk, który podpowiada Ci z jednej strony: jak fantastycznie byłoby stać się kochankiem, który potrafi dać kobiecie orgazm,  z drugiej strony pojawia się wątpliwość: co stanie się, gdy ktoś się dowie, że czytam takie książki?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Wysyłając do Ciebie tę publikację w wersji drukowanej, zadbamy w 100% o dyskrecję. Książka będzie dodatkowo zapakowana tak, że nawet po otwarciu paczki nikt nie zobaczy tytułu. Rozumiem, że nie każdy chce chwalić się, że zmienia swoje intymne nawyki. Co ważniejsze, gdyby Twoje partnerka zobaczyła tytuł książki, straciłbyś element zaskoczenia.

Możesz także zamówić wyłącznie wersję elektroniczną (ebooka), która będzie tylko na Twoim komputerze.

 Daj jej TO, czego naprawdę pragnie. Coś, o czym nigdy by Ci nie powiedziała.

Po prostu odpowiedz sobie szczerze na te 3 pytania:

 • Czy Twoja partnerka zasługuje na to, aby przestała nudzić się z Tobą w łóżku?
 • Czy dalej chcesz przestać zastanawiać się, czy Twoja partnerka udaje, czy naprawdę przeżywa rozkosz?
 • Czy chcesz pozbyć się na zawsze kompleksu niedoświadczonego kochanka?
Nie jest ważne, czy odpowiedziałeś TAK na 3 czy 1 pytanie. Ważne jest to, że możesz stać się mężczyzną, który potrafi bez przeszkód i na różne sposoby doprowadzić kobietę do szaleństwa. Dać jej to, czego pragnie, a o czym nigdy prawdopodobnie by Ci nie powiedziała.

Przejdź do opcji KUP TERAZ i stań się mistrzem wielokrotnych i intensywnych orgazmów.

Kobiecy orgazm

  

 

 

 

 

 

Spis treści:

 • SPIS TREŚCI
 • Wstęp
 • Orgazm na przestrzeni dziejów
 • Czym jest orgazm?
 • Fizjologiczny aspekt orgazmu
 • Psychologiczny i emocjonalny aspekt orgazmu
 • Orgazm jako przeżycie duchowe
 • Typy naszych orgazmów
 • Pocałuj mnie
 • Mów do mnie jeszcze
 • Błędy ortograficzne w alfabecie miłości
 • Robótki ręczne
 • Palcóweczka
 • Motylek
 • Ich troje
 • Igrek
 • Penetrator
 • Penetrator II
 • Penetrator III
 • U - boot
 • Seks oralny
 • Kółka
 • Ósemki
 • Liźnięcia
 • Lewo - prawo
 • Ssanie
 • Anilingus
 • Seks analny
 • Pozycje miłosne
 • Inspektor Gadżet
 • Przez żołądek do… orgazmu
 • Męskie przeszkody
 • Wytrysk przedwczesny
 • Częściowe lub całkowite zahamowanie wytrysku
 • Wytrysk wsteczny
 • Wytrysk bolesny
 • Nasieniotok, wytrysk anestetyczny, wytrysk bez orgazmu
 • Bolesne współżycie
 • Zapalenie prostaty i chroniczne zapalenie prostaty
 • Impotencja
 • Damskie przeszkody
 • Anorgazmia
 • Pochwica
 • Zapalenie sromu
 • Suchość pochwy
 • Endometrioza
 • Infekcje dróg moczowych
 • Infekcje pęcherza moczowego
 • Infekcje bakteryjne pochwy
 • Drożdżyce
 • Menstruacja
 • Atmosfera i nastawienie
 • Zakończenie
 • Podziękowania
 • Literatura


 


 

  Kliknij w przycisk "Kup teraz!" i daj sobie właśnie teraz szansę.

 

Następnie zaczekaj na e-maila ze specjalnym linkiem do zakończenia transakcji.

 Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie  od razu prześlę Ci wersję elektroniczną na e-mail gratis, a książkę w ciągu 5 dni.

DAJ JEJ ORGAZM - tanio okazja! - zdjęcie 1 aukcji

Stopka

 Witaj ! Mam na imię Marek.

Na Świstaku jestem od 2007 roku.

Sprzedaję tu rzeczy w 10 zupełnie różnych kategoriach.

Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie !

 

 Interesuję się głównie medycyną naturalną. Wiem z własnego doświadczenia, że leczenie metodami niekonwencjonalnymi oraz stosowanie profilaktyki prozdrowotnej jest dużo skuteczniejsze i mniej kosztowne niż póżniejsze, długotrwałe leczenie konwencjonalne. Dlatego też na moich aukcjach znajdziesz tylko sprawdzone, naturalne preparaty znanych na polskim rynku firm.

 

suplementy diety.jpg
 

Sprzedaję tu także książki Wydawnictwa "Złotych Myśli" (którego jestem partnerem), głównie o tematyce zdrowotnej (w tym też z zakresu psychologi).

 

Witaminy-mineraly-i-suplementy.jpg Zdrowe-odzywianie-i-jego-sekrety.jpgDieta surowa, która jest... smaczna! - wys 0 zł - zdjęcie 1 aukcji

 

Polecam też inne książki, poradniki tegoż wydawnictwa m.in. na temat inwestowania pieniędzy na Giełdzie Papierów Wartościowych czy Giełdzie Walutowej Forex.

 

    

 

Na moich aukcjach dotyczących książek  Wydawnictwa "Złote Myśli":


Na życzenie -
darmowy fragment wybranej książki!!!
Również
ebook w pełnej wersji tuż po wpłacie!!!
Czasami inne dodatkowe bonusy (czytaj opisy aukcji).


 Kupując u mnie masz zagwarantowane:

 • zakup nowej książki w stanie idealnym;

 • szybką wysyłkę w bezpiecznym opakowaniu;

 • idealny kontakt mailowy oraz telefoniczny;

Jeżeli szukasz "książek do słuchania", pytaj.
Duża część oferowanych na moich  aukcjach tytułów,
dostępna jest również w wersji
audio na płytach CD.

Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie książka będzie Ci  przesłana w ciągu 5 dni.

 

Chcę też zwrócić Twoją uwagę na moje aukcje w kategorii birofilistyka 

STARA SZKLANKA PIASTA ( 0,5l )--WROCŁAW - zdjęcie 1 aukcjiRARYTAS!!! SZKLANKA PIASTA Z LAT 50-TYCH XX w - zdjęcie 1 aukcji PIĘKNY KUFEL KULMBACHER Z LAT 80-TYCH-OKAZJA - zdjęcie 2 aukcji

  
 Dokonuję  w  internecie  też częstych zakupów. Wolę tę formę zakupów niż np. w marketach czy sklepach. Handel w internecie sprawia mi dużą frajdę,zwłaszcza wtedy,gdy czuję satysfakcję moich zadowolonych klientów,o czym świadczą ich pozytywne komentarze.


  Po zakończeniu aukcji max. do 3 dni skontaktuj się ze mną aby sfinalizować aukcję.
Towar wysyłam przeważnie do dwóch dni roboczych ( oprócz książek "Złotych Myśli" )
Akceptuję zapłaty internetowe przez przelew bankowy na moje konto w mBanku:
80 1140 2004 0000 3402 3313 1146.
Wysyłam towar Pocztą Polską lub sporadycznie firmą kurierską.
Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś uzyskać informację zawsze możesz się ze mną skontaktować:
Telefonicznie -
698932553 lub 717382372
w godzinach 10-23 (Jeśli nie odbieram proszę zadzwonić za chwile nie zawsze mogę odebrać telefon), lub pisząc przez system przekazywana email.


 Dziękuję za uwagę i zapraszam na moje, mam nadzieję, ciekawe aukcje.

Wybierając moje aukcje zagwarantujesz sobie zadowolenie z przebiegu transakcji  oraz zakupionych przedmiotów.

 

Facebook
Utwórz swój znacznik ?Lubię to?

 

Wybrane aukcje sprzedającego

Zobacz aukcję Zwalcz stresZwalcz stres19,00 zł (dostawa 8.00 zł) Kategoria: Zdrowie
Zobacz aukcję Oswoić atopowe zapalenie skóryOswoić atopowe zapalenie skóry19,99 zł (dostawa 8.00 zł) Kategoria: Dziecko
Zobacz aukcję Udane wesele + gratisUdane wesele + gratis20,00 zł (dostawa 8.00 zł) Kategoria: Pozostałe
Zobacz aukcję Skazany na sukces - okazja tanioSkazany na sukces - okazja tanio21,50 zł (dostawa 8.00 zł) Kategoria: Psychologia

Komentarze

DAJ JEJ ORGAZM - tanio okazja!

Masz pytanie dotyczące oferty? Zadaj je sprzedającemu.

Polecane inne kategorie

Wątki na forum z działu Książki i podręcznikiStrona wygenerowana 2015-03-31 07:23:00, .15