Konto firmowe
(Rejestracja: 2010-03-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 4 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 4
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
logo
 
 

O nas

Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku i oferuje artykuły niezbędne w każdym domu, kuchni czy ogrodzie, ozdoby i upominki na każdą okazję. W naszej ofercie znajdują się również kosmetyki samochodowe firmy Autoland oraz oryginalna odzież sportowa i inne akcesoria sportowe.

Nasze dane:
F.H.U Tanio dla Domu
ul. Żeromskiego 16
32-650 Kęty
REGON: 121168119
NIP 549-115-29-33
[email protected]

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

 

www.taniodladomu.plPrzed licytacją zapoznaj się z poniższymi zasadami, gdyż licytacja i zakup jest równoznaczny z ich akceptacją:


Regulamin


Warunki ogólne:

1. Towary sprzedawane na aukcjach są fabrycznie nowe, pierwszego gatunku.
2. W sprawach zakupionego przedmiotu kontaktuj się z nami wyłącznie mailowo za pośrednictwem Świstak.pl, korzystając z opcji Zapytaj o przedmiot w karcie użytkownika lub przez formularz kontaktowy do aukcji. Uniemożliwi to podszycie się kogokolwiek pod Twoją nazwę użytkownika i zapobiegnie ewentualnemu oszustwu.
3. Sprzedajemy towary za pośrednictwem Swistak.pl, jeśli w danym momencie nie ma wystawionej wystarczającej ilości danego towaru, skontaktuj się z nami. Postaramy się przygotować satysfakcjonującą ofertę, warunki transakcji i wystawimy aukcję specjalnie dla Ciebie.
4. Przed zakupem prosimy dokładnie zapoznać się z opisem i zdjęciami przedmiotu aukcji. W przypadku, gdyby życzyli sobie Państwo konkretny kolor przedmiotu, prosimy przed dokonaniem zakupu o kontakt mailowy w celu sprawdzenia czy jest on dostępny. Jeżeli nie otrzymamy takiego maila, kolor zakupionego przedmiotu wysyłany jest losowo.
5. Cena towarów podawana jest zawsze za jedną sztukę (ewentualnie komplet) i jest ceną brutto (jeżeli jest inaczej zawsze jest to wyraźnie zaznaczone w opisie aukcji). Dodatkowo do ceny należy doliczyć koszty przesyłki, które podane są w opisie każdej aukcji. Koszt ten zawiera koszt przesyłki zgodny z cennikiem Poczty Polskiej oraz opakowanie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pakowanie. Na wyraźne życzenie Nabywcy możemy wysłać przesyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej, lecz jednak musi to być nam zgłoszone wcześniej, w celu podania kosztu takiej usługi.
6. Do każdej transakcji wystawiany jest rachunek i w oryginale przesyłany wraz z dostawą (stanowi podstawę ewentualnej reklamacji czy zwrotu).
7. Wystawiany rachunek potwierdza legalność pochodzenia i oryginalność sprzedawanych towarów.
8. Każdą korespondencję mailową prosimy podpisywać swoim nickiem - ułatwi i przyspieszy to identyfikację transakcji.
9. Jeżeli występujemy jako kupujący komentarz wystawiamy jako pierwsi, jeżeli jako sprzedający oczekujemy, że nabywca pierwszy to uczyni, gdyż jest to dla nas informacja, że przesyłka dotarła i transakcja może zostać zakończona.


 

Warunki płatności


1. Wszystkie wpłaty powinny być dokonywane na numer konta w mBanku:
93 1140 2004 0000 3002 6761 5966
2. Na wpłatę na wyżej wymienione konto czekamy 7 dni roboczych od daty transakcji. Jeżeli termin ten nie może być z różnych względów dotrzymany, prosimy o informację kiedy wpłata zostanie dokonana
3. Po dokonaniu zakupu Nabywca otrzymuje informacje zawierające dane firmy oraz numer rachunku, na który należy dokonać przelewu za zakupiony towar oraz koszty przesyłki.
4. Opłata za przesyłkę zawiera koszt transportu i opakowania.
5. W tytule przelewu prosimy wpisać swój nick, numer aukcji - znacznie przyspieszy to realizację zamówienia.
6. Do każdej transakcji wystawiamy rachunek, który jest dowodem zawarcia transakcji i jednocześnie stanowi podstawę rozpatrywania ewentualnych reklamacji.


 

Warunki dostawy


1. Wszystkie przesyłki nadajemy zwykle od 1 do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym - w szczególnych wypadkach są to maksymalnie 4 dni robocze.
2. W przypadku, gdyby przesyłka miała być wysłana na inny adres niż podany w automatycznej wiadomości z serwisu aukcyjnego, prosimy o informację mailową z podaniem dokładnego, nowego adresu.
3. Koszty przesyłki podawane są dla jednej sztuki (ewentualnie kompletu), koszt przesyłki dla większej ilości podawany jest w opisie aukcji. Jeżeli zakupili Państwo kilka przedmiotów na naszych aukcjach, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu przesyłki dla nich wszystkich - obniży to znacznie koszt w porównaniu, gdyby miały być wysyłane osobno.
4. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące produktu czy sposobu realizacji transakcji , chętnie odpowiemy na Państwa pytania (preferujemy kontakt za pomocą poczty email) - lepiej wyjaśnić sobie wszystko na początku.
5. W przypadku niezadowolenia z transakcji prosimy o kontakt przed wystawieniem negatywnego komentarza, w celu wypracowania rozwiązania, które satysfakcjonowałoby obie strony. Zaoszczędzimy sporo czasu na ewentualne 'przepychanki'.
 

6. Komentarz negatywny traktujmy jako ostateczność.Reklamacje i zwroty


1. Po otrzymaniu przesyłki, należy sprawdzić z zewnątrz jej stan czy przypadkiem nie nosi śladów uszkodzeń powstałych w transporcie. Jeżeli uszkodzenia będą miały miejsce należy w obecności listonosza lub kuriera rozpakować ją i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych w czasie transportu sporządzić protokół reklamacyjny podpisany przez Nabywcę i Kuriera.
2. Chęć zwrotu towaru należy wcześniej zgłosić mailem.
3. Ewentualne zwroty wyłącznie pełnowartościowych przedmiotów bez podania przyczyny można dokonać w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Odsyłany towar nie może nosić jakichkolwiek cech wskazujących na jego używanie czy uszkodzenie, a opakowanie powinno być oryginalne i nienaruszone. Do zwracanego towaru powinien być dołączony dowód zakupu (rachunek). Zwrotem nie objęte są koszty dostawy i odesłania przedmiotu do nas - nie przyjmowane będą również przesyłki za pobraniem. Zwrot pieniędzy za odesłany towar dokonywany jest wyłącznie na wskazany przez Nabywcę konto bankowe.
4. Zwracany towar musi być również czysty i pozbawiony zapachu (np. perfum czy papierosów) oraz zaopatrzony we wszystkie metki, czy dodatkowe akcesoria lub gratisy, jeśli są załączone do danego towaru.
5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą tylko w przypadku sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera i spisania protokołu szkody.
6. W przypadku wad fabrycznych wymieniamy towar na nowy lub zwracamy pieniądze (koszty przesyłek ponosi Nabywca).
7. Jeżeli towar (przesyłka) wróci do nas uszkodzona nie zwrócimy pełnej kwoty za towar.
8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz zapisy ustaw:
- z dnia 31 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz.271),
- z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176).
  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aukcjami w serwisie Swistak.pl


 
 

 
 
 
 
 
 

Strona wygenerowana 2021-06-24 14:09:06, 170