Jesteś tutaj › Profil użytkownika z1z_eu › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-10-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Zgłoś naruszenie zasad

 

 

Pomorze Zachodnie - Jezioro Trzebien kolo Porostu
z1z_euKORMORAN1105 tel. +48502562050 tel. +48502562050 adres elektroniczny [email protected]

z1z_eu prowadzi sprzedaż nowych produktów o przeznaczeniu wędkarskim, turystycznym, dla myśliwych, działkowców i turystów oraz powszechnie używanych w gospodarstwach domowych. Sprzedajemy również bizuterię z bursztynu oraz bardzo popularne domeny (adresy) internetowe. W naszej ofercie znajduje się m.in. sprzęt wędkarski, turystyczny, upominki i prezenty. Na świstaku.pl  oferujemy również sprzęt renomowanych firmy: Colmic, Tubertini, Victorinox, ZIPPO, MVDE, CHAMPIN FEED, Abu Garcia, Behr, Daiwa, Dragon, Drennan, MagLite, Gamakatsu, Cormoran, Berkley, Stonfo

 

 

Oferowane przez nas produkty pochodza z legalnego Ÿźródła, posiadają stosowne certyfikaty i opisy oraz gwarancje producentów i dystrybutorów. Dzięki zasadzie lojalności wobec naszych klientów, dostarczamy towar, który znajduje ich wysoką ocenę i jest powodem naszej satysfakcji. Sprzedawca jest podmiotem gospodarczym zwolnionym z podatku VAT. Na życzenie kupujących wystawiam rachunki.

Przesyłki za pobraniem - płatność przy odbiorze wysyłamy tylko osobom, które posiadają minimum 10 pozytywnych komentarzy.

Każdy KUPUJĄCY upoważnia kormorana1105 (PW KORMORAN) do zawarcia w jego imieniu i na jego koszt umowy z Pocztą Polską lub z firmą kurierską na przesyłkę zakupionych przedmiotów.

W przypadku zaginięcia przesyłki Poczty Polskiej kupujący otrzyma odszkodowanie w wysokości wypłaconej przez Pocztę Polską bez względu na rzeczywistą wartość zaginionej przesyłki. Aby w przypadku zaginięcia przesyłki nadanej na Poczcie Polskiej otrzymać odszkodowanie zgodne z jej rzeczywistą wartością należy opłacić jej ubezpieczenie w kwocie 8 zł za każde 100 zł wartości plus plus podstawowy koszt przesyłki. - Taki tryb postępowania jest podyktowany licznymi faktami zaginięcia lub kradzieżami przesyłek poleconych Poczty Polskiej, które mają miejsce w ostatnim czasie. We wszystkich stwierdzonych przypadkach zaginięcia przesyłek Poczta Polska nie potrafiła wskazać rzeczywistej przyczyny tych zdarzeń.

W sprawach wątpliwych prosimy o kontakt e-mailowy [email protected] lub telefoniczny pod nr telefonu +48 795268767.

Dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-26 10:27:33, 213