Jesteś tutaj › Profil użytkownika yourbath › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-05-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   
 

O naszej firmie

 

Na naszych aukcjach prezentujemy nowoczesny design ceramiki sanitarnej, dzięki której Państwa łazienka nabierze zupełnie nowego charakteru. Razem przemienimy ją z przeciętnej w zachwycającą. Będzie cieszyć nie tylko swoim pięknem ale przede wszystkim funkcjonalnością. Połączenie to znacznie podniesie państwa poczucie komfortu. Powszechnie wiadomo, że łazienka jest często najdroższym w aranżacji pomieszczeniem w domu. Jednak nie trzeba rezygnować z łazienki marzeń, tylko ze względów materialnych. Proponujemy państwu wysokiej jakości ceramikę w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy bezpośrednim importerem oferowanych produktów. Specjalizujemy się w najnowszych trendach wyposażenia łazienek. Wszystkie oferowane przez yourbath_pl towary są nowe, objęte 24 miesięczną gwarancją. Na zakupiony towar wystawiamy Fakturę VAT, stanowiącą podstawę gwarancji. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. W tytule płatności prosimy podać swój Nick (nazwę użytkownika) oraz numer aukcji.  Oczekując transportu pod inny niż zgłoszony na allegro adres należy bezpośrednio po zakupieniu towaru przesłać właściwe dane za pośrednictwem poczty allegro. Proszę postępować analogicznie w przypadku zmian dla potrzeb faktury VAT.

Priorytetem jest dla nas w pełni zadowolony klient, w tym celu służymy profesjonalnym doradztwem. Wiemy, że odpowiednio dobrana ceramika sanitarna przemieni każdą toaletę w przyjazne użytkownikom i eleganckie pomieszczenie, w którym można się poczuć swobodnie. Zachęcamy do kontaktu z nami, dołożymy wszelkich starań aby byli państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy.

 

Jesteśmy pod telefonem od 8:00 do 20:00 7 dni w tygodniu

Telefony kontaktowe:     ;    531 702 402; 22 308 00 20

Adres e-mail: [email protected]

Staramy się odpowiadać również w weekendy

Celem bezpośredniego obejrzenia produktów zapraszamy do naszego magazynu w miejscowości:

WIKTORÓW (pod Warszawą) przy Ul. Stołecznej 99

 Odbiór osobisty możliwy po uprzednim kontakcie.

Transport własny do 100km od Warszawy gratis.

Dalsze odległości ustalamy indywidualnie. Zazwyczaj jest to 50zł natomiast czas realizacji zamówiena może się wydłużyć. Prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

Ze względu na bezpieczeństwo towaru nie wysyłamy kurierem.


 

 REGULAMIN

 Właścicielem sklepu internetowego jest firma  COMA  Mateusz Kurzyp  z siedzibą w Warszawie ul. Dolna 14/16/18 m 45  NIP:521-340-25-64

I ZAMÓWIENIA 

     1.   Zamówienia można składać wyłącznie poprzez aukcję internetową przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panelu zakupów.

   2. Do zawarcia umowy dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego. Kupujący otrzymuje email z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy.

   3. Yourbath_pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen w przypadku, gdy zamówiony towar jest chwilowo niedostępny w magazynie, a w nowej dostawie jego cena ulegnie zmianie. O każdej zmianie cen poinformujemy Klienta przesyłając jednocześnie zapytanie dotyczące tego, czy nadal jest zainteresowany zakupem towaru.

   4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy, formularz zamówienia zostanie wypełniony błędnie, transakcja nie zostanie autoryzowana w systemie płatniczym , kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie (w przypadku płatności przelewem) lub przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.

   5. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, zawierają należny podatek VAT. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym zamawiającego, nie dotyczy to cen zamówień będących w trakcie realizacji. Jeśli cena podana w potwierdzeniu jest różna od ceny widniejącej w sklepie internetowym zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia.

     6.    Zamawiający każdorazowo zgadza się na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu.

    7.   Oferta zamieszczona na aukcjach internetowych YourBath_pl  ma charakter informacyjny w odniesieniu do ceny, wyglądu i składu produktów i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ofertę kupna.

     8.   Kupujący ma możliwość zrezygnować z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.


II. WARUNKI DOSTAWY

    1. Zamówienie dowozimy na podany w zamówieniu adres bezpośrednio po skompletowaniu, lub w przypadku płatności przelewem po zaksięgowaniu należności na koncie.

      2.   Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

3. Czas dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy do 100km od Warszawy, dla dalszych odległości czas ten może się wydłużyć o czas potrzebny do zebrania większej ilości zamówień z danego regionu .

4. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

5. Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty w danej chwili niedostępne, poinformujemy o tym mailowo lub telefoniczne. Wówczas można będzie wybrać między oczekiwaniem na najbliższą dostawę, zaproponujemy inny podobny produkt bądź zwrot pieniędzy.

6. Kupujący zostaje poinformowany o nadaniu zamówionego towaru w osobnym emailu, bądz telefonicznie.

7. Koszty wysyłki pokrywa kupujący, chyba że oferta stanowi inaczej.

8. Przesyłki dostarczamy transportem własnym bądź, na życzenie klienta możliwy jest również odbiór osobisty.

Do terminów dostaw nie wlicza się niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy 

9. YourBath_pl dokłada wszelkich starań, by produkty zamówione przez Klientów dotarły do nich jak najszybciej. W szczególnych przypadkach termin dostawy z przyczyn niezależnych od YourBath_pl  może się wydłużyć. W sytuacji takiej, YourBath_pl informuje o tym Klienta.

 

 

III. WARUNKI PŁATNOŚCI 

1.   Płatności za zamówiony towar można dokonać gotówką podczas odbioru osobistego lub za pobraniem (przy odbiorze towaru), jak również z góry poprzez płatności on-line PayU, bądź przelewem tradycyjnym.

IV. Gwarancje i zwroty 

    1.   Wszystkie produkty oferowane na aukcjach są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na polski rynek.

   2. W przypadku reklamacji towaru kupujący wysyła towar na własny koszt, z pisemnym opisem wady, po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszt ten zostanie mu zwrócony na wskazane konto bankowe.

     3. Zgodnie z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000 (Dz. U. z 2000, nr 22, poz. 271) klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w stanie niezmienionym bez podania przyczyn do 10 dni od daty dostawy przesyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt zwracającego.

     4.   Uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego użytkowania nie podlegają zwrotowi.


V. Ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo zakupów.

      1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 informujemy, że Państwa dane osobowe przechowywane są w zbiorze danych firmy COMA Mateusz Kurzyp.

     2.   Złożenie zamówienia na aukcji Yourbath_pl wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.Nr 133. poz. 883).

      3.   Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień.

      4.     Dane Klientów nie są przekazywane osobom trzecim.

   5. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 

VI. REKLAMACJE 

1.  Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia paczki. Gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą UPS (telefon znajduje się na liście przewozowym) celem zgłoszenia szkody. Nie wolno otwierać paczki. W terminie 5 dni roboczych skontaktuje się z Państwem Kurier celem spisania protokołu szkody. Powinien on zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Warunkiem uzyskania odszkodowania jest poprawne spisanie protokołu oraz niezwłoczne przesłanie go do siedziby firmy COMA Mateusz Kurzyp. W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad. Termin na zgłoszenie reklamacji związanej z uszkodzeniem towaru, stanowi 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki, reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

2.  W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa klient. Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny istnieje możliwość w terminie 10 dni dokonania zwrotu zakupionego towaru.

3.  YourBath_pl może przyjąć zwrot jedynie, jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Dotyczy to również oryginalnego opakowania. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować, wypełnić formularz oświadczenia odstąpienia od umowy i skontaktować się z nami telefonicznie. Koszt zwrotu (transportu) przesyłki nie wynikający z winy YourBath_pl ponosi Klient. Koszty dostarczenia wymienianego towaru (ponowna dostawa) pokrywa YourBath_pl

4.  Jeżeli przesyłka nie dotrze do Klienta mimo przyjęcia zamówienia i potwierdzenia go przez YourBath_pl, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny.

5.  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z nami telefonicznie bądź drogą mailową na adres [email protected]

 

VII. Postanowienia końcowe. 

     1.   Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu wykonania zamówienia.

     2.   Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

     3.   Sądem właściwym do rozpatrywania spraw spornych związanych z umową jest sąd właściwy dla pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

     4.      Składający zamówienie akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

 

 
 
 
 
 
 
   

Strona wygenerowana 2018-05-25 21:27:56, 213