Jesteś tutaj › Profil użytkownika yatso › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2012-09-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam odwiedzających moje konto na Świstak.pl  

            Na Świstak.pl sprzedaje różne przedmioty używane lub nowe, które z rożnych przyczyn są mi (lub mojej rodzinie) - zbędne. Zastrzegam, że mogę odwołać aukcję bez podania przyczyny.

 

Przy przesyłkach szczególnych - wartość, wymiary, ciężar (lub inne nietypowe sytuacje) mogą powodować konieczność dodatkowego pakowania a czasem nawet ubezpieczenia przesyłki - tu więc mogą pojawić się koszty dodatkowe które opłaca Kupujący. Koszty te zawsze możemy negocjować. Informacja o tym będzie w opisie sprzedawanego przedmiotu a Kupującemu postaram się o tym przypomnieć. 

  

            Nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej, nie wystawiam rachunków, faktur lub paragonów. Nie przyjmuje zwrotów.  Wszelkie sprawy sporne załatwiam przy pomocy poczty elektronicznej (rzadziej telefonu). Na pewno zawsze się porozumiemy. Z tego więc powodu zbieram tylko pozytywne komentarze. Gwarantuje rzetelność transakcji jednak wszelkim naciągaczom i kombinatorom nie polecam moich aukcji.  

              Nie mam ŻADNYCH skrupułów, aby powiadomic policje w przypadku oszustwa.

 

             Nie odwołuję złożonych już ofert ? chyba że jest to BARDZO NIETYPOWA SYTUACJA.  Odwołanie oferty wiąże się zawsze z tym, że mogę ponosić straty z tytułu wystawienia przedmiotu na aukcję (a te dyskretnie rosną?).

 

             Dodałeś moją aukcją do obserwowanych? Możesz bez obaw decydować się na zakup.

 

             Koszty wysyłki ? zawierają zawsze cząstkę tego, co musze kupić, aby przesyłkę wysłać (koszty opakowania, czasem koszty dostarczenia np. do Poczty Polskiej ? w przypadku przesyłek pocztowych). Są to kwoty symboliczne ponieważ nie dopłacam do transakcji. Można oczywiście te koszty ukryć w cenie sprzedawanego przedmiotu ale czy warto? To nie jest zarabianie na przesyłce ? to tylko ekonomia rynku; sprzedałeś swój  przedmiot? Wręcz go kurierowi lub w okienku pocztowym bez właściwego opakowania?

  

             Nie wysyłam za pobraniem!
 

             Sprzedaż na Allegro jest moim dodatkowym zajęciema nie głównym źródłem dochodu - nie zawsze mogę wiec przesyłkę wysłać natychmiast. Będą one wysyłane najpóźniej do 3 - 4 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie. Wszelkie dane adresowe oraz numer konta Kupujący otrzyma po zakończeniu transakcji. Nie odbieram rozmów telefonicznych   z zastrzeżonym numerem.

 

 

              NIE UDZIELAM GWARANACJI BO NIE PROWADZĘ SKLEPU ANI SERWISU NAPRAW.  Przedmioty sprzedawane sa sprawdzane przed wysyłką i zawsze wystawiam do sprzedaży sprawne - chyba, że w opisie jest informacja o uszkodzeniach.

  

             Uwaga: jeśli Kupujący nie dokona wpłaty do 7 dni od chwili zakończenia aukcji - nie czekam dłużej, unieważniam transakcje, wystawiam negatywny komentarz i przedmiot wraca do ponownej sprzedaży.

  

           Wszystkie wątpliwości i pytania proszę kierować pocztą elektroniczną - na pewno odpowiem.

           Powyższe informacje napisałem tu z powodu nabrania juz pewnych doświadczeń i chcąc uniknąć nieporozumień - informuje wszystkich o tym.  Sadze ze wszystko co napisane wyżej ? jest zrozumiale i do przyjecia. Jeśli nie zgadzasz się z moją opinią  ? nie licytuj.

 

AUKCJE TO NIE GRA KOMPUTEROWA LUB INNA FORMA ROZRYWKI.

  

*NIE ODPOWIADAM ZA USZKODZENIA TRANSPORTOWE I INNE USŁUGI FIRM KURIERSKICH LUB POCZTOWYCH. NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TERMINY DOSTARCZENIA PRZESYŁEK*

  

Pozdrawiam i zapraszam do aukcji!

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-06-23 12:37:53, 213