Jesteś tutaj › Profil użytkownika xtrend › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-08-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  
 
 Firma
 

  

P.H.U. ''XDS'' jest właścicielem firm takich jak: Sklep oraz hurtownia odzieżowo ? obuwnicza XTREND.PL, Media Project Group ? Biuro Ogłoszeń & Studio Reklamy, Portal ogłoszeń lokalnych deili.pl 
 


       Nasza firma to przede wszystkim wysoka jakość w stosunkowo niskiej cenie. Z każdym dniem staramy rozwijać się coraz bardziej, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy. Wprowadziliśmy pełne zautomatyzowanie zamówień oraz powiązanie z systemem magazynowym dla wyeliminowania pomyłek. Dysponujemy ogromnym potencjałem wciąż poszukujemy odbiorców naszych towarów oraz usług. Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami.


       Profesjonalna i kompetentna obsługa, szeroka oferta oraz łatwy kontakt z firmą sprawiły, że zakupy w naszych firmach od lat robi cała rzesza stałych klientów, do których codziennie dołączają nowi entuzjaści naszych firm.

 

 

 

 

 

 

 

Pragniemy, aby zakupy w Naszej firmie były dla Państwa zawsze komfortowe, przyjemne i satysfakcjonujące..

 

 

 

 

     

 

    

 
     ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  


 

 

   

 

 

   

 

 


      

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  


 

 

   

 

 

         

 

 
 
 Sklep
 

  

X-TREND jest szeroko rozwiniętą firma odzieżowo ? obuwnicza. Jesteśmy właścicielami sklepu detalicznego, sklepu internetowego oraz prężnie działającej hurtowni. Prowadząc sprzedaż w naszej firmie postanowiliśmy postawić na jak najlepszą obsługę klienta. Towar w naszej ofercie charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz niezwykle przystępną ceną, zostało to potwierdzone przez naszych zadowolonych klientów. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w naszej siedzibie jak również sprzedaż internetową. Nasze towary są importowane z państw takich jak Francja, Włochy, Luksemburg czy Niemcy.

  

REGULAMIN SKLEPU XTREND.PL - KLIKNIJ

  

 
 
 Wysyłka
 

  

Zadbaliśmy również o wysoką jakość dostawy, wszystkie wysyłki przekazujemy kurierowi DHL lub UPS, który gwarantuję dostawę na czas (Sklep xtrend.pl oferuje również wysyłkę towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej).

  

  

  

     

  

  

  

Cennik:

 

 


 

 
 
 
 Płatności

 

 

 

 

Akceptujemy płatności przelewem lub płacę allegro

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia lub przez program do obsługi płatności płacę allegro. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


 

Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.


 

Możliwość zapłaty punktami

Zapłaty dokonujesz punktami zebranymi w programie lojalnościowym (sklep internetowy www_xtrend_pl)


 

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie.


 
 
 
 Wymiana
 
Na naszych aukcjach mają Państwo prawo wymiany towaru w ciągu 10 dni od jego otrzymania- bez podawania przyczyny. Warunkiem wymiany jest nienaruszony stan towaru oraz oryginalne opakowanie - koszt wysyłki pokrywa kupujący.

 
 
 
 Zwrot
 

Reklamacja


Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub popsuje się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.
 

Aby Twoja reklamacja została rozpatrzona, powinieneś/powinnaś spełnić następujące warunki:

 

  • do zwracanego produktu dołącz fakturę/paragon wraz z gwarancją, oraz wypełniony formularz zwrotu
  • produkt powinien zostać zwrócony w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym (jeśli takie posiadał).

Zwrot produktu ? gwarantowane 10 dni na zwrot


Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", masz prawo zrezygnować z produktu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.


Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:


  • produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
  • produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym, jeśli takie posiadał,
  • do zwracanego produktu dołączona jest faktura/paragon i gwarancja oraz wypełniony formularz zwrotu

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania kolejnych zamówień od Kupującego, jeśli Kupujący odstępuje od umowy bez podania uzasadnionej przyczyny.


W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymujesz cenę uiszczoną tytułem nabycia towaru, po pomniejszeniu jej o koszty wykonania przelewu. Nie możesz żądać zwrotu kosztów dostawy i odesłania towaru.
W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt.


Bezpieczna dostawa


Oferujemy Ci także możliwość bezpiecznej dostawy towaru.

Jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, wypełnij druk reklamacyjny (protokół szkody) koniecznie w obecności kuriera. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.


Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możesz w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody. Jednocześnie w takiej sytuacji napisz do nas.


Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu wraz z dowodem zakupu. Wymiana sprzętu na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.


Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia.


 
 
 
 Gwarancja
 

  

Towary oferowane przez naszą firmę objęte są gwarancją naszą lub producenta. Szczegółowe warunki gwarancji są określone w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymasz wraz z towarem (towar nowy z metką). Podstawą do złożenia reklamacji jest posiadanie dokumentu potwierdzającego zakup.

 

 
 
 
 Faktura VAT
 

  

Dane do faktury prosimy podać w "Formularzu wysyłki allegro". Faktura zostanie dołączona do paczki.

  

 
 
 
 Rozmiary
 


Dokładne rozmiary podajemy na każdej aukcji internetowej (+/- 0,5cm). Niżej podajemy przybliżone rozmiary obuwia, odzieży oraz poradniki w jaki sposób dobrać odpowiednio odzież bądź obuwie - KLIKNIJ 

 

 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-06-18 04:23:11, 213