(Rejestracja: 2011-07-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   
   
      
       
   
 

Zakład Masarski Wędliniarstwo Wyrób i Sprzedaż jest niewielką przetwórnią mięsną o głębokich tradycjach rodzinnych, której początki działalności datuje się na lata 30-ste XX wieku. Początkowo produkcja odbywała się przy ulicy Ogrodowej w Nowym Targu, a obecnie nieprzerwanie od 1993 r. wyrób tradycyjnych wędlin odbywa się w dostosowanym do tego zakładzie masarskim przy ul. Kokoszków w Nowym Targu pod czujnym okiem właściciela Kazimierza Bednarskiego.

Kabanos - www.wedliny.bizPolędwica sopocka z pieprzem - www.wedliny.biz

Wszystkie wystawiane przez nas wyroby produkowane są w oparciu o tradycyjne podhalańskie receptury, gdzie oprócz wysokiej jakości mięsa znajdziemy wyłącznie naturalne przyprawy.
 

Polędwiczki wieprzowe - www.wedliny.bizSzynka pieczona - www.wedliny.biz


Wędliny wędzone są w naturalnym dymie z drzewa bukowego.

 

 
   
 

 W ramach aukcji akceptujemy wyłącznie rozliczenia elektroniczne, takie jak Płacę z Allegro lub przelew bankowy. Szczegółowe płatności zdefiniowane są w każdej z aukcji.

  Wysyłek dokonujemy po zakończeniu aukcji w ramach wyznaczonych dni realizacji w danej aukcji - w środy. Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka lub GLS, koszt wysyłki dla wszystkich aukcji i produktów w wadze od 1 do 30 kg jest stały i wynosi 20 zł

 W przypadku chęci otrzymania zamówionego towaru w określonym dniu, prosimy o stosowną informację drogą e-mail'ową: [email protected]

 
 

 

W oferowanych przez nas produkach NIE znajdą Państwo żadnych substancji konserwujących bądź wzmacniających smak lub aromat.
 
   
   Liczniki dla Allegro   
       

Strona wygenerowana 2018-06-19 08:54:55, 213