(Rejestracja: 2011-04-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam serdecznie wszystkich Świstakowiczów na aukcjach firmy FabrykaSnów.
Zarówno do sprzedaży tradycyjnej jak i internetowej podchodzimy bardzo poważnie i staramy się swoim klientom zapewnić najwyższy standard obsługi i najszybszą realizację transakcji.

I. Informacje ogólne

Strona na której przebywasz określa zasady panujące na naszych aukcjach.

Zgodnie z art. 384. § 1. Kodeksu Cywilnego, postanowienia niniejszego regulaminu są wiążące dla Sprzedającego i Kupującego.
Sprzedającym jest firma Fabryka Snów Łukasz Rzedzicki
Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Ul. Wyspiańskiego 15, 21-040 Świdnik.

Firma Fabryka Snów jest płatnikiem podatku od towarów i usług i posiada numery
NIP: 712-285-36-06
REGON: 060618443
Fabryka Snów posiada konto bankowe nr: 50 1020 5558 1111 1802 0810 0068 w Inteligo

II. Dane osobowe Kupujących

Złożenie zamówienia poprzez serwis aukcyjny oraz sklep internetowy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wysyłki towaru.
Wszelkie czynności na danych osobowych wykonujemy zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
Dane przetwarzane są w naszej siedzibie, której adres podano w pierwszym punkcie do Regulaminu.
Dane osobowe przechowywane są w bazie danych zabezpieczonej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
Każdemu podmiotowi przysługuje prawo wglądu, poprawienia lub usunięciajego danych osobowych z naszych zasobów w zakresie nie kolidującym z innymi przepisami prawnymi.

III. Zamówienia

Firma Fabryka Snów umożliwia złożenie zamówienia na różne sposoby:
- online za pośrednictwem serwisu aukcji internetowych
- online za pośrednictwem sklepu internetowego
- telefonicznie, pod numerami telefonów: 668-443-419 Pn-Pt od 8.00 do 16.00
- pocztą elektroniczną, pod adresem: [email protected]
Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia z podaniem kompletnych danych zamawiającego, łącznie z numerem telefonu i adresem e-mail.
Zamówienie płatne całkowicie lub częściowo za pobraniem wymaga potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Złożenie zamówienia nadaje mu mocy prawnej i zobowiązuje Kupującego do odbioru towaru.
Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od przyjęcia i realizacji zamówienia w przypadku niemożności określenia czasu realizacji zamówienia, nieprzewidzianej zmiany cen fabrycznych, braku potwierdzenia przez Kupującego lub w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

IV. Czas realizacji

W trosce o zadowolenie klientów staramy się, aby wszystkie towary znajdujące się w naszej ofercie były dostępne natychmiast, dlatego prowadzimy własny magazyn z najczęściej kupowanymi artykułami. Towary dostępne w magazynie wysyłamy jeszcze tego samego dnia, jeśli potwierdzenie zamówienia nastąpiło do godziny 12:00 (uwarunkowane odbiorami przez kurierów) - nie dotyczy towarów wykonywanych na zamówienie - m.in. produkty z haftem

V. Dostawa

Sprzedawane przez nas produkty wysyłamy za pośrednictwem : Poczty Polskiej i Kuriera DPD
Fabryka Snów zleca wykonanie usługi transportowej Poczcie Polskiej w imieniu i na rzecz odbiorcy, odbiorca udziela firmie pełnomocnictwa do zawarcia takiej umowy z Pocztą Polską w jego imieniu.

Koszt wysyłki podany jest w każdej aukcji
W koszt przesyłki wliczony jest także koszt pakowania przesyłki.

W momencie odbioru przesyłki, odbiorca powinien sprawdzić czy przesyłka jest oryginalnie zapakowana. W przypadku stwierdzenia, że taśmy zostały naruszone lub paczka jest uszkodzona w sposób widoczny, należy w obecności kuriera spisać protokół. W razie wykrycia nieprawidłowości, należy spisać protokół i skontaktować się z naszą firmą.

VI. Formy płatności

Do Państwa wyboru pozostawiamy następujące formy płatności:

Płatność za pobraniem - tylko w przypadku gdy wartość zamówienia nie przekracza 700 zł
Zapłata przy odbiorze paczki od kuriera.

Przedpłata przelewem
Wpłata na nasze konto, po wpływie należności następuje wysłanie towaru.

Przelew tradycyjny
Poczta Polska oraz inne uprawnione placówki (znacznie wydłuża czas realizacji zamówienia)
 
VII. Gwarancje i reklamacje

Dbając o dobrą reputację sklepu oraz zadowolenie klientów, postanowiliśmy sprzedawać tylko sprzęt najwyższej jakości produkowany przez renomowanych producentów i pochodzący od oficjalnych dystrybutorów na terenie Polski. 
Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, które klient otrzymał przy zakupie. Do przesyłki prosimy też dołączyć kopię dowodu zakupu (fakturę VAT bądź paragon).

VIII. Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie dziesięciu dni od otrzymania towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu kompletnego bez widocznych śladów jego używania, w oryginalnym opakowaniu, do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu,dołączyć oryginał dokumentu zakupu (paragon, faktura imienna) orazpodać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze. Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać "ZWROT". Zwrot wartości produktu dokonamy na Państwa rachunek bankowy lub przekazem pocztowym w terminie 7 dni. UWAGA! Nie podlegają zwrotowi koszty dostawy oraz odesłania towaru do naszej firmy!

IX. Pytania ?

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy podnumerami telefonów:
668-443-419 lub 668-544-038
 Pn-Pt od 8.00 do 16.00 lub za pośrednictwem pocztyelektronicznej pod adresem [email protected], ew numer Gadu Gadu:4033502.

Zapraszamy!
UWAGA! Informacje zawarte na niniejszej stronie stanowią regulamin zakupów za pośrednictwem serwisu aukcji Allegro i stanowią one podstawę rozstrzygania ewentualnych wątpliwości.

Życzymy zadowolenia z udanych zakupów!

                         

Strona wygenerowana 2018-06-20 09:55:43, 213